Sari la conținut

Buna. Sunt Irina colega Dariei.


irina123

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Auzi bai nespalatu pulii vezi k noi facem dush dupa fiecare client mancami.ai pizda de libidinos...si ne stergem cu servetel imediat ca asa e normal prostule si dupa intram la dush...marsh de aici imputitule care nu sti ce e aia apa gel d dush deodorant pasta de dinti si parfum...

 

Pai tocmai o recenzie a fost postată. Înjurăturile au venit din altă parte, parte care nu poate face recenzii. Deci, despre ce vorbești?

despre asta vorbeam

Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

despre asta vorbeam

hai k nu imi sta in carcater mie sa vb asa dar ma enerveaza k subt si eu om...gata eu pe acest subiect nu mai vreau sa comentez..,sa imi strict eu imaginea pt cn nu merita.
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

hai k nu imi sta in carcater mie sa vb asa dar ma enerveaza k subt si eu om...gata eu pe acest subiect nu mai vreau sa comentez..,sa imi strict eu imaginea pt cn nu merita.

sincer nu trebuie sa te enervezi pentru un retardat, calmeaza-te si dai un pupic ... indiferenta cateodata doare

Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

sincer nu trebuie sa te enervezi pentru un retardat, calmeaza-te si dai un pupic ... indiferenta cateodata doare

. E da..ii dau si pupic acum...hai mai t rog...eu dau pupic si sunt prietenoasa cu cei care merita..iti dau tie
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...