Sari la conținut

0728735019 blonda sexy


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost eu astazi la ea,recenzia dupa cum urmeaza:Sunat,programat pe la 2,zona BRD Cameliei-Nord,undeva la parterul unui bloc.Note:

Locatie 9:mobilata modern,la baie nu am avut nevoie,lipseste un cuier/scaun unde sa ti pui hainele;personal le-am lasat la margine de pat.

GFE 7:se face placuta,vorbareata,nu e genul lipicioasa.

Sex 7:oral protejat;fara atentie in zone adiacente,la normal se supune dorintelor partenerului;pare ca i place desi nu e prea lipicioasa.

Aspect 9:arata foarte bine dupa gusturile mele;9 la fatza,6 sani,9 fund,un pic de burtica.Zice ca are 18 ani;eu ii dau 20-21.

Platit 100 ron,personal am sa revin doar datorita aspectului fizic.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

M-am uitat si sunt doua personae diferite in poze, oricum a fost o confuzie la raspunsul meu am crezut ca spui ca blonda de mai sus(in link-ul atasat de tine) foloseste pozele celeilalte blonde(pozele atasate la inceputul acestui topic). In poze nu par mari diferente dar fizic se vedeau diferentele.

Revenind la persoana cu poze noi, pozele par reale si tin sa inclin ca sunt reale:

1.blonda tot poze reale foloseste

2.pozele sunt facute in locatie

 

Oricum pentru o confirmare asteptam un coleg care ajunge la ele.

Link spre comentariu

oricum e incurcatura aici, inainte de sarbatori erau 2 blonde, una mai carnoasa cu trasaturi si atitudine mai romanes, iar cealalta mai delicata, mai frumusica si mai slabuta. Cea slabuta s-a retras din cate am intrebat si vad acum alte poze cu o tipa satena cu parul ondulat dar si drept! deci are colega noua ce merita vizitata din ce se vede in poze. am incercat acum cateva ore sa o sun, nu raspunde! :(

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

oricum e incurcatura aici, inainte de sarbatori erau 2 blonde, una mai carnoasa cu trasaturi si atitudine mai romanes, iar cealalta mai delicata, mai frumusica si mai slabuta. Cea slabuta s-a retras din cate am intrebat si vad acum alte poze cu o tipa satena cu parul ondulat dar si drept! deci are colega noua ce merita vizitata din ce se vede in poze. am incercat acum cateva ore sa o sun, nu raspunde! :(

Probabil nu lucreaza azi.ieri mi a raspuns la primul apel.Dupa poze merita incercata.Avea si o voce placuta si pozitiva.

Link spre comentariu

Salut,

 

Hai sa lamuresc eu misterul...atat cat se poate :)

 

Am sunat la numarul din titlu si am stabilit cu fata de la capatul celalalt sa ne vedem in 10 minute,locatia fiind la parterul unui bloc din zona BRD Cameliei . Ajuns acolo ma indruma usor si apoi imi deschide o copila care se recomanda Maya ( asa o cheama si pe catelusa din dotare ,caci are si un patruped prin casa )...ea spune ca are 20 de ani,dar pare mai de 18-19 ! Am stat la o tigara si am stabilit serviciile si preturile aferente dupa cum urmeaza :

 

- ON + NP = 80 ron

- ON cu CIM = 100 ron

- 1 ora cu doua trageri = 150 ron

 

Locatia as nota-o cu 7...destul de dezordonat si intunecos totul,la baie nu am ajuns ca eram dusat de acasa,dar pana la urma nu ma duc sa cumpar casa ;)

 

 

Maya este micuta,slabuta,a zis ca are 1,60 cm si as aprecia cam 47-49 kg,blonduta,dragutica,fragila...recomand amatorilor de gen slim copilaros . Are un fundulet interesant si sanii micuti dar fermi si bine proportionati cu restul corpului...as da o nota de 8

 

Ca si actiune am optat pentru un ON+ NP la 80 de ron...numai ca la

oral am oprit-o dupa cateva minute deoarece nu stie sau nu poate ...se foloseste mult de mana,fara atentie la zonele adiacente. Am pus balonasul si am trecut la un clasic urmat de umeri craci,finalizat in balonas,urmat apoi de igienizare cu servetele umede.

 

Note:

 

- Oral - 6 ( fara experienta si fara tehnica )

-Normal - 7 ( nu prea participa,destul de stramta,dar nu o simti ca e acolo cu tine )

-Atitudine - 7 ( incearca sa se faca placuta,insa lipsa experientei isi spune cuvantul )

 

De revenit...poate ca da,deoarece imi plac genul slim si tinere,dar mai are de lucrat !

 

Sper ca e o recenzie cat de cat ok si ca va poate fi de ajutor :)

 

P.S : mai are o colega care ii este si sora,ceva mai plinuta cu aceleasi servicii si preturi,dar care nu era in locatie

  • Like 6
Link spre comentariu

Dragi colegi , postez si eu sa elucidam misterul . Vizitat domnișoara sâmbăta seara. In aceasta Locatie erau doua blonde. La fel cum spuneau si alți colegi mai sus , una mai grăsuță si a doua foarte frumoasa si bine proporționată. Cea frumoasa si bine proporționată nu mai este in Locatie. Nu știu detalii dar a dispărut. In schimb a apărut aceasta șatena genul Slim . Am ales o pe cea nou apărut. Confirm descrierea colegului de mai sus. Undeva la 18 , 19 ani , fund bombat , sâni mici dar fermi. Se vede ca este la început , stângace , a început cu un oral foarte prost executat , după timp scurt schimbat la normal , unde am finalizat in balonaș. Am achitat un milion. Note :

Locatie 5-6

Domnișoara aspect : 6 - 7

Domnișoara prestație : 6 - 7

Sper ca pentru prima recenzie este un început bun , urmând sa ma perfecționez .

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...