Sari la conținut

Andreea, Poieniţei, 0754385230


causticc

Postări Recomandate

Evenimentul carnal petrecut in compania tipesei e proaspat, azi dupa amiaza. Nume de scena Andrea. Locatia str. Poienitei, langa blocul portocaliu ca reper in zona langa caminele Lic Mihai Viteazu. Sunat, stabilit intalnire, ajung la locatia indicata. O garsoniera in care perssista un fum inecacios de tigara, Nici urma de aerisire in camera. Destul de murdar, dezordine, o canapea fara urma de cearceaf, nimic de genu. In fine, destul de lamentabila locatia. Andreea, căci asa mi s- a prezentat, undeva la 160, mica de statura, bruneta, gura mica, coapse si solduri bine dezvoltate. Mi -a spus ca face asta in Oradea cam de o saptamana. E dintr-un sat din judet pe care il stiu f bine. Ce mi- a atras atentia si motivul pentru care am dat curs unoi coit a fost bustul tipei. Sanii care i vedeau prin sutien mi -au captat instantaneu atentia. Cum sunt un fan al sanilor mari, nu puteam refuza un duel cu nurii tipei. A ramas in niste ciorapi negrii si a inceput cu un oral NP f bine executat. Face un deep de zile mari. Mi se pare ca dintre prestatoarele din Oradea face cam cel mai bun deep. O baga toata in gura, se infige in ea, pune salivă. M-a surprins placut. Are grija si de zona limitrofa copulatorului si i -a in gura si linge si portocalele. A pus prezul, am inceput cu un lady on top. Se misca bine, lubrefierea satisfacatoare. Geme si chiar imi spune ca ii face placere si ei. Nu parea teatrala M-am jucat cu sanii ei destul de mari si grei. I- am supt si eu nurii, mici, maronii. Misionar apoi urmat de un doggy style. Finalizare in gurita. A tinut pana am terminat tot, a luat un servetel, a scuipat nectarul lipicios si cam asta a fost. Are 25 de ani, asa mi- a zis, mama de vreo trei ani. La faţa e draguta, dintii cam cariati in fata, dar are o gurita si buze placute. Are burtica, destul de bine evedentiata, dar e raportata la inaltimea ei. Coapse ferme, solduri late, poti sa prinzi de ele f bine. Pusi epilata, fara mirosuri. Notele mele: - aspect general 6,5, cu plus pt sanii f faini - oral ii dau pt deep 9++ si pt faptul ca il face bine si ii place sa o suga. - normal 7/8 Preturi: face oral& normal neprotejate la 50 de lei/ finalizare. Eu am ales varianta cu 80 de lei OWO cu finalizare in gurita. Face si sex anal la 100 lei/ finalizare. Analul il face si neprotejat !! Ora nu mai retin exact 150 lei O&N neprotejate si cu sex total inclus 200 lei parca. Cert e ca face sex total cu oral si anal neprotejate. Merge si Outcall hoteluri, pensiuni etc. Discutand cu ea, mi- a spus ca face si in trei , cu doi odata, dar nu mai retin exact pretul 300 lei ora mi se pare. Oricum pt acest amanunt e trecuta pe lista de prioritati pentru un nou episod viitor. Face si 69 si accepta si sa i se faca oral, ii face placere si ei din cele relatate de ea. Raportat la pret si prin faptul ca face sex total , anal neprotejat , CIM , deep f bun plus cireasa de pe tort ca se poate un menaj a trois, e de retinut si de vizitat incontinuare. Sursa: Jurnal Bihorean Trebuie putin repaus pt instalatie, azi noapte deplasare la un old MILF , azi iarasi calorii pierdute. Va salut confratilor . Copulati, copulati, copulati !!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sebi_sebastian
Reputație: 0

Tipa aceasta intradevar merita incercata ! iti multumim pentru informatii. Asemenea pret/oferta, este de nerefuzat, chiar daca ai fi si insurat sincer :)) . Ofera all inclusive, neprotejat, la un pret sub 200 lei...foarte rar intalnesti. Ne poti spune te rog si cum putem da de ea ? telefon sau mess , Mersi !


Tipa aceasta intradevar merita incercata ! iti multumim pentru informatii. Asemenea pret/oferta' date=' este de nerefuzat, chiar daca ai fi si insurat sincer :)) . Ofera all inclusive, neprotejat, la un pret sub 200 lei...foarte rar intalnesti. Ne poti spune te rog sigur mai este disponibila? me refer in sensu dupa cum precizai are activitata recenta in Oradea. Mersi[/quote']
Link spre comentariu

domnu Sebi, felicitari ca ai avut curaj sa scrii un prim pos, fie el si o prostie, poate pe viitor ajuti comunitatea, inainte sa iti atraga atentia un administrator vezi ca in titlu ai un nr.de tel...domnu caustic, felicitari pt noile relatari si pe cand sa te apuci de scris romane sa ma anunti... m-ar interesa cat timp ai stat la "dameza" si daca a dat senzatia ca ar fi cazut sa termini mai repede.

Link spre comentariu
Vizitator sebi_sebastian
Reputație: 0
domnu Sebi' date=' felicitari ca ai avut curaj sa scrii un prim pos, fie el si o prostie, poate pe viitor ajuti comunitatea, inainte sa iti atraga atentia un administrator vezi ca in titlu ai un nr.de tel...domnu caustic, felicitari pt noile relatari si pe cand sa te apuci de scris romane sa ma anunti... m-ar interesa cat timp ai stat la "dameza" si daca a dat senzatia ca ar fi cazut sa termini mai repede.[/quote']Nu trebuie sa fii atat de ironic la adresa mea, iti cam permiti prea multe. Am fost entuziasmat pe moment sa aud asta, si dupa postare am vazut ca numaru a fost afisat de la bun inceput, si cum nu am avut edit, am dat reply, si am updatat putin. In rest am cerut doar o confirmare daca domnisoara este inca activa atat. Scuze daca nu am facut eu o activitate pe forum, insa vorba ta, ma grabesc si incerc sa dau si eu de aceasta domnisoara atat. E usor sa da-i asemenea replici de repros, fiind pe un forum... . M-am exprimat romaneste acum.
Link spre comentariu

Satul de marele inghet si in perspectiva marilor balti, cum as putea incepe saptamana daca nu cu o incursiune, asa ca las obisnuitele masaje si imi fac planuri pentru ceva actiune. Fac o lista cu cateva rezerve, incercand sa vad ce poate Andreea. Sunat, raspuns din prima, are o voce placuta si e amabila, iar ca sa termin cu partile pozitive, e amabila si in timpul actiunii incercand sa iti face ce vrei si sa para cea mai buna.Locatia intr-o garsoniera confort redus ultima usa pe un coridor lung... am avut noroc sa nu ma intalnesc cu nimeni, interiorul specific de curve, o baie in care abia te invarti, fara chiuveta, doar cu o vana mica plina cu haine, o canapea care nu cred ca a vazut de curand vreun cearceaf.Aspect... daca scoti sanii din restul corpului, e medie... la fata e normala spre f naspa, vorberte fara sa se vada dintii care probabil sunt ascutiti si cariati, are cam 160 cm la peste 60 kg, o burta ca dupa nastere si un fund cam cat o zi calduroasa de vara... totusi e rasa peste tot si nu miroase suspect.Preturi: 50 OP/NP, 80 ON/NP 100 doar anal, dar ce nu s-a spus e ca tine maxim (am spus maxim) 20 min si asta de cand am intrat pe usa si pana coboram scarile. Ca sa va uimesc mai departe... o ora 300 lei iar daca includem si analul 500... deci propun sa infiintam o sectiune cu naspete de lux.Actiunea... avand in vedere ca am fost instiintat cat pot sa ma dezmat, iar pentru mine asta ar fi fost doar incalzirea... mintea a reactionat, un oral adanc, atat de adanc incat se inneca si ma sparia ca isi da "ortu popii" cu ea in gura, lins prin inprejurimi si frecat putin. Normal am bifat 3 pozitii, apoi din nou un oral, nu am putut finaliza, pacat i-as fi umplut gura cu placere, dar daca facem o socoteala, imbracat, dezbracat, spalat si o mica discutie fac cam 10 min, raman 10 min pentru actiune impartit la 5 pozitii rezulta 2 min pentru fiecare pozitie. Concluzie... cine se termina in 5 min, sa incerce, restul incercati in alta parte.Imi pare nespus de rau ca nu sunt pe aceeasi lungime de unda cu confratele caustic pentru care am un deosebit respect si ii citesc cu mare placere fiecare epistola... dar nu suntem cu totii la fel, sau am avut eu ghinion.Si ca sa intelegem putin fenomenul, domnita spunea ca sunt zile in care face si 20 milioane, un mic calcul ar zice ca face vreo 400 milioane pe luna... si asta o naspete de femeie... oare suntem noi barbatii asa fraieri, sau doar disperati si plini de hormoni.Iar ca sa si zambim putin... majoritatea stiu proverbul FUTI NU FUTI VREMEA PULII TRECE... dar mai putini stiu continuarea FUTI NU FUTI VREMEA TRECE MAI PULA...O zi frumoasa si sange in instalatii.

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator apuci
Reputație: 0

stie cineva dak mai lucreaza?

Te-ai inscris expre ca sa faci cu prima ta postare off topic?

Inchid topicul (ca sa evitam umplerea topicului cu off topic-uri) ca urmare ca de 5-6 luni nu mai raspunde,are telefonul inchis.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...