Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut , 

 

Am vizitat-o si eu saptamana trecuta pe Ania , aveam altceva in plan dar varianta B a raspuns foarte prompt si am reusit sa ma programez in 45 de min.

 

Locatia este exact cum s-a mai spus si mai sus , pe blvd Mircea Voda , langa Camera de comert.Urcat in apartament care arata ok , discutat putin despre vreme si alte nimicuri dupa care imi prezinta meniul :50 de lei o finalizare oral + normal si 100 total.Am optat pentru prima varianta si m-am cerut la dus.Baia este curata , (fata tocmai daduse cu mopul prin toata locatia) cabina de dus incapatoare , gel de dus , prosop curat.Dupa igienizare am fost invitat in camera de lucru unde fata m-a intrebat cum doresc oralul protejat sau neprotejat.S-a apucat de muls , un oral care nu pot sa zic ca te da pe spate , fara atentie la zone adiacente si pt ca eram statut am finalizat glorios cu un semi-CIM(jumatate in gura jumatate in palma).Pe timpul oralului a cam facut figuri cand incercam sa ii bag un deget prin dodoasca ca o doare ca nu stiu ce , plm.As mai fi ramas si pt a 2-a finalizare dar cand am vazut cum o arde si era fara chef si plictisita mi s-a cam luat si mie.

 

Ania:   6- este de etnie , era machiata destul de strident , nu este o frumusete dar nu urata. La corp este ok pentru amatorii de skinny/sani micuti.Are un curulet de il cuprinzi intr-o mana.

locatie: 7 - usor de ajuns , discreta , curata.

oral:     5-  se joaca putin cu varful , nu ii place in mod deosebit ,     

anal:        N/A - nu am incercat

normal:    N/A - nu am apucat

GFE:      5- incearca sa se faca placuta dar se vede de la o posta ca e artificiala , raspunde monosilabic , e cu gandul in alta parte , no FK

 

Halat : 50 Ron o finalizare.Raport calitate/pret ok daca nu ai prea multe asteptari si nu te intereseaza GFE , FK  ci doar sa dai o buca ieftin.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Tarziu,in noapte, ajung in Zona Unirii.Un telefon,accept,intalnire langa Camera de Comert.

Ma intampina un catel,apoi ,vad o fetita pe tocuri care imi spune: "hai".

Fumam o tigara,dupa care incepem: 69,normal pe la spate ,anal.Termin rapid.

Trecem ,din nou,in alta camera,fumam,vorbim.Ma simt bine in compania ei ,chiar daca nu vorbim foarte mult,noroc cu catelul care ma mai latra uneori.

Partea a doua,scenariul acelasi.150 lei pentru 70 min.

locatie(curat):9

69:9

normal:9

anal:9(nu a schitat nimic,poate pt ca nu o am prea mare)

M-am simtit bine in compania ei.Voi reveni.

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Prima recenzie, sper sa nu fie prea sumar dar nici multe detalii nu cred ca-s necesare dupa atatea recenzii.


 


Locatie - 8 (in baie cam ud pe jos in jurul cabinei de dus, la chiuveta m-am bucurat ca un copil data trecuta cand am descoperit cum dau drumul la apa; pe canapea se vedea ceva par de pufosenie, prin geam s-ar putea sa te vada vecinii de vis-a-vis; ca zona - usor de ajuns, pe palier era lumina acum, nu are colega, doar un catelus)


Aspect - 9 (draguta la fata si un corp care mie-mi place la nebunie)


Oral - 10 (protejat la cererea mea)


Normal - 10


Igiena - 9 (era epilata, pielea ca de catifea, mirosea bine, dar pufosenia se atingea cu blana de piele si pufosenia nu cred ca facuse baita dupa ce s-o fi plimbat pe strada sau cine mai stie unde s-o fi tavalit)


Atitudine - 9 (zambitoare, atenta, vorbareata; insa cateva clipe mi s-a parut ca e furata de TV-ul aprins pe desene sau de netbook-ul/smartphone-ul cu care verifica chestii pe forum...sau poate m-au prins pe mine desenele)


Cadou - cel din anunt


  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, sunt incepator pe acest forum, pentru care va felicit. As vrea sa vizitez si eu domnisoara, vroiam sa va intreb daca stie cineva ceva despre cat de "curata" este, analize etc. Sau poate ne raspunde chiar ea. Imi cer scuze daca este deplasata cererea mea.

Link spre comentariu
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт

Salut, sunt incepator pe acest forum, pentru care va felicit. As vrea sa vizitez si eu domnisoara, vroiam sa va intreb daca stie cineva ceva despre cat de "curata" este, analize etc. Sau poate ne raspunde chiar ea. Imi cer scuze daca este deplasata cererea mea.

Eu ti-o recomand,mie mi-a placut foarte mult cand am fost la ea :icecream si era curata,acum de analize o poti suna si intreba chiar tu.

Asa ca cel mai simplu este sa o contactezi chiar tu....si revino cu recenzia daca se materializeaza ceva...zic.

Link spre comentariu

Salut, sunt incepator pe acest forum, pentru care va felicit. As vrea sa vizitez si eu domnisoara, vroiam sa va intreb daca stie cineva ceva despre cat de "curata" este, analize etc. Sau poate ne raspunde chiar ea. Imi cer scuze daca este deplasata cererea mea.

eu am fost azi la ea sunt client fidel al ei de ceva timp dute sau suna nu ai dc sa te feresti eu de cite ori am fost la ea am plecat multumit si merita si pretul corect :)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Amice... de citit știi să citești? Ce naiba s-a scris în topicul ăsta pana acum despre ea?

Salut, piticu. Da, am citit ce s-a scris în topic, în topic se vorbește despre igienă, mirosuri neplăcute etc. Eu întrebam dacă e curată în alt sens, dacă știe cineva ceva legat de cât de sănătoasă este, mai ales că face ON. E o întrebare legitimă cred eu, mulți avem familii, partenere și e bine să știm pe unde umblăm cu ăla micu'. De aia e bine să se legalizeze mersul la căprioare ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...