Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Marcat și eu aici, după o lungă perioadă de pauză în sportul ăsta. Foarte lungă.

 

Am mers aici pentru un trup slim și anal la un cur mic, și asta am găsit. Zona e deja menționată, pe lângă Trafic, la rond la Alba Iulia. Etaj superior de bloc, fără probleme la poartă.

Am găsit o fată care nu rupe avioane la chip dar e drăguță, slim, în jeans scurți și sutien (tocmai făcuse poza aia de mai sus de unde a făcut crop să nu iasă și aragazul dar văd că până la urmă a pus-o întreagă.

Era cam rece la început, concentrată pe mesaje pe telefon până eu m-am despuiat și făcut un duș. Lăsasem deja 150 lei pentru o oră, nu voiam să mă grăbesc.

A inițiat cu un oral NP, a întrebat cum vreau (cu/fără, am ales fără), dar fără multă tehnică, mi-a și spus că nu e punctul ei forte și nu se omoară cu asta. Am trecut apoi la un normal protejat cu ea deasupra, am trecut la capră și apoi am mutat găurica tot în poziția asta. Fără chin mare și fără comentarii, curat. Am schimbat poziția și cu ceva efort și concentrare am reușit să termin (nu reușesc să termin repede și dacă nici nu o fac la prima senzație că îmi vine, nici că mai reușesc). Ce să zic, o experiență cinstită, fără GFE, FK, PSE, nu se uită la client că ”îmi vine să râd...”, dar fără figuri. Cine preferă acest tip de fată poate rămâne cu o impresie plăcută, și mie așa mi-a rămas.

Am igienizat și stat apoi la taifas cu ea. De data asta nu a mai fost așa distantă, chiar deschisă la vorbă. O tentativă de numărul doi cu puțin oral dar a sunat radarul și s-a cam stricat combinația. Oricum nu mai aveam cum să mai realizez ceva așa că m-am retras onorabil.

 

Locație: 9. Garsonieră, baie ok cu ce trebuie, un prosop foarte ok, care odată umed a fost preluat de cățel la tăvăleală, mai era unul disponibil.

Chip: 7-8. Nu e urâtă, dacă zâmbește e mult mai drăguță.

Corp: 9. Subiectiv, repet, pentru că am căutat o fată slim cu sâni mici, și asta am primit.

Oral: 7. A vrut doar să o aducă în formă. Mișcări repetitive, nimic spectaculos. Fără DT, puțină mână.

Normal: 8. Mecanică bună dar distantă, însă priveliștea mi-a plăcut, pentru că îmi plăcea ce văd.

Anal: 9. Curat, fără comentarii de dimensiune, nu a încercat să mă atenționeze să termin mai repede sau ceva de genul ăsta. Frumos. A acceptat și schimbare de poziție.

 

Overall, not bad. O experiență cinstită, dacă aș fi avut așteptări mari poate puteam fi dezamăgit. Personal mi-aș mai recomanda-o pe viitor, pentru corp și anal.

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost astazi la don`soara Ania, locatia pe Burebista in zona rond Alba Iulia, Desi citisem anterior ca pare plictisita si nu prea dornica de actiune, am zis sa incerc.... Am stabilit intalnirea in jur de ora 12 pentru ora 13 si ajuns in zona m-a ghidat pana la usa. Dupa usa, o tipa de 1.60 pe tocuri, frumos proportionata, in chiloti negrii. Am analizat-o scurt, totul era bine proportionat, fund, sani, greutate... dar nu m-a starnit asa cum ma asteptam.

 

Am zis ca poate mi se face chef... mai mult... si am platit pentru 1h. In fine, m-am intins pe pat, a inceput un ON , mecanic, ajutat de mana... am incercat sa o mangai, sa o ating... dar nu se schimba nimic, era setata pe oralul acela mecanic... Dupa 5-10 min am terminat, finalizarea semi-orala ( o parte in palma). Si-a aprins o tigara fara sa intrebe daca ma deranjeaza sau nu... (nu m-a deranjat dar as fi apreciat daca intreba macar) si am inceput sa vorbim, gandindu-ma ca se relaxeaza, ne vine chefu, etc.

 

Aparent nu, dupa 15-20 min am zis sa trecem la turul 2, a inceput acelasi ON , in aceeasi pozitie, in acelasi mod. Am inceput iar sa o mangai... insa am observat ca nu se schimba nimic (nu se lubrifiaza natural) si atunci mi s-a taiat orice chef de sex... si daca prima erectie a existat cat de cat, a doua nimic....

 

Am oprit ON si i-am sugerat sa imi faca un masaj... a durat si asta 10 min maxim pe motiv ca o dor mainele. Am zis ca e ok (masajul s-a facut cu o crema care intra repede in piele si imi imaginez ca era greu sa imi faca prea mult timp masaj)

 

Concluzie, nu vrea sa para intentionat ca fiind plictisita, trista, lipsita de chef, etc. ci din contra, e vorbareata, placuta... dar cred ca practica aceasta meserie impinsa de imprejurari si necesitati, neavand nici cea mai mica placere... si asta e si motivul pentru care nu mi-a starnit nimic.

 

Locatia nota 7. E ok, intrare stradal, fara dubiosi in zona... o garsoniera open space, cu un bichon atasat (nu sunt fan al animalelor in casa ,dar a fost cuminte) Destul de curat, baia ok insa nu am vazut hartie igienica, sapun sau altceva... nu am avut nevoie si nu am cerut. (era doar un prosop atarnat pe calorifer) Patul mare si destul de moale.

Aspect nota 8. Imi plac fetele slim. 

Oral 6, mecanic, fara artificii, nimic deosebit

Igiena 10

Normal nu am facut

Anal nu am facut

GFE 4

"Halat": 100lei

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna dragilor,incepand de azi programarile se fac in felul urmator:

-sunati cu minim o ora inainte

-va rog sa îmi spuneti numele user-ului pe care il aveti (ma intereseaza user_ul pt a verifica vechimea)altfel programarea va fi luata la ghici

-sau prin PM mai puteți sa faceți programarea

O zi buna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Buna dragilor,incepand de azi programarile se fac in felul urmator:

-sunati cu minim o ora inainte

-va rog sa îmi spuneti numele user-ului pe care il aveti (ma intereseaza user_ul pt a verifica vechimea)altfel programarea va fi luata la ghici

-sau prin PM mai puteți sa faceți programarea

O zi buna

Ex: si daca te sun si iti spun la tel ca sunt pisicuts,ma crezi??? sau vrei sa afli userul sa verifici daca a vizitat-o pe Sofia???acum devenita o sperietoare?? :slap2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am spus așa pt ca de cand sa închis anunțul suna numai oameni,care abia sau înscris sau nu sunt înscriși,si suna doar sa se afle in treaba sau sa dea tepe așa sper sa sune cum sunau înainte pt a face programare,mai bine suna telu puțin si cu rost decât mult si fara rost,nu o luati in nume de rău ma intereseaza vechimea ca sa o încredere la programarea respectiva

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Buna dragilor,incepand de azi programarile se fac in felul urmator:

-sunati cu minim o ora inainte

-va rog sa îmi spuneti numele user-ului pe care il aveti (ma intereseaza user_ul pt a verifica vechimea)altfel programarea va fi luata la ghici

-sau prin PM mai puteți sa faceți programarea

O zi buna

si daca te suna cineva care nu are cont pe acest forum? sau nu stii ca ai threaduri deschise si pe forumurile celelalte?  sau daca un user mai nou aici are vechime pe alte forumuri??

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,vreau sa ii fac un "cadou" unui prieten de ziua lui si sa ii platesc o vizita la tine.Se schimba pretul daca respectivul nu are experienta?multumesc,astept raspuns .

P.s. Am citit ce scrie mai sus in legatura cu "teparii", eu am cont facut recent ,singurul meu scop fiind sa rezolv cu "cadoul" pt tovarasul meu.Nu stiu daca am cum sa demonstrez ca nu sunt tepar dar te asigur ca nu iti voi crea vreo problema.Astept raspuns,multumesc si probabi voi da un telefon( m-ar interesa ca programarea sa fie maine sau cel tarziu poimaine)

Link spre comentariu
  • Oras:Pajistea lu' Bucur
  • Oras:Pajistea lu' Bucur

tu n oi fi activa pe ele,dar ai thread deschis si recenzii,si acolo.....

Pe acolo, pe dincolo, poate deschide oricine un topic despre o fata si sa faca si recenzii despre ea, respectiva trebuie sa raspunda aici pentru ca vrei tu ? Sau vrei s'o ocrotesti ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...