Sari la conținut

Yren 0763250927(Anunț adresat doar domnilor peste 30 de ani)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa experienta "minunata" avuta ieri, descopar la rubrica Anunturi datele de contact ale domnisoarei Irene.

Incantat de poze sun, imi raspunde o voce calda si rabdatoare care imi da toate detaliile.

Ajungand in zona am fost ghidat usor spre cuibusorul de nebunii.

Fratilor, cand s-a deschis usa am ramas mut. O miniona ( cred ca 1,5 m) slim spre skinny dar cu un corp devin armonizat si o fata draguta si perversa in acelasi timp.

Am intrat, am agreat detaliile colaborarii si am purces la dus.

Intors in camera am avut ocazia sa descopar tot corpul acela minunat cu o pereche de sani superbi si receptivi. Dupa cateva sarutari pe corp fata era zbarlita toata de placere.

Am avut parte de un oral neprotejat, bun, umed, cu o finalizare pe sani/abdomen de toata frumusetea.

Locatie - 9 central, usor de ajuns, singura in locatie
Oral - 9 se poate si mai bine dar imaginea unei frumoase blonde care te suge, face toti banii
Normal - nu am incercat dar nu scapa data viitoare (are o pizdica frumoasa foc)
Anal - nu ofera

GFE - 8,5 te simti bine dar nu chiar ca cu prietena. Poate se schimba la intalnirile viitoare

Halatul 100 lei pentru un oral misto cu o fata misto

De revenit, cu siguranta!

De recomandat, nu ca vreau s-o fut doar eu :))

 

  • Like 10
Link spre comentariu

Daca e cea din poze count me in!

100ron fin sau ora?

 

Tarife la domiciliul meu :

 

1H 300 ron sau 30 min 200 ron

 

   oral neprotejat  cu fin orala/faciala/ corporala,

   normal protejat +diferite fantezii

 

30 min 100 ron oral neprotejat  cu fin orala/faciala/ corporala.

 

 

Tariful la domiciliul tau sau hotel  este de 100 euro

 

oral neprotejat  cu fin orala/faciala/ corporala,

 normal protejat +diferite fantezii

Link spre comentariu
  • Oras:homeless
  • Oras:homeless

Buna seara, mai flacai!

Stiu ca mi-ati simtit lipsa, dar avusei oleaca de treaba.

Daca nu va suparati, va deranjez si eu nitelus cu un fel de recenzie in stilu-mi inconfundabil.

Ok, in urma cu cateva ore o sunai pe Iren, ca mi s-a parut mie asa, mai interesant si mai original numele ei de scena. Probabil ca, daca si-ar fi zis Andreea sau Alexandra, n-as fi remarcat-o si n-as fi sunat-o, ca am calarit o gramada de posesoare ale acestor frumoase nume, cateva mii sau poate sute, daca nu chiar zeci.

N-as putea sa zic ca m-a cucerit prezentarea ei telefonica, nu prea are miere in glas, dar, avand in vedere ca ea a insistat sa ma duc, ma dusei.

Locatia e intr-un bloc vechiut de pe bd. C. Coposu, un apartament mare cu camere mici, nu prea atragator, dar partea buna ar fi ca fata e singura in locatie, singura-cuca (ca femela cuc, vreau a zice). Pe onoarea mea! Adica toare usile erau larg deschise, n-am simtit nicio respiratie straina in zona.

La ora convenita am batut la usa Irenei si cand am intrat si am vazut-o am avut un moment de uimire. Ea a sesizat ca ramasesem in usa probabil cu o expresie tampa pe chip si m-a intrebat zambind daca s-a intamplat ceva. Ce pana mea sa se intample? Aveam in fata cel mai frumos chip intalnit in lungul sir al vizitelor mele la casele vanzatoarelor de placeri.

- Esti foarte frumoasa!... asta a fost tot ce am putut ingaima.

.................

Va urma.

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:homeless
  • Oras:homeless

Buna seara, mai flacai!

Stiu ca mi-ati simtit lipsa, dar avusei oleaca de treaba.

Daca nu va suparati, va deranjez si eu nitelus cu un fel de recenzie in stilu-mi inconfundabil.

Ok, in urma cu cateva ore o sunai pe Iren, ca mi s-a parut mie asa, mai interesant si mai original numele ei de scena. Probabil ca, daca si-ar fi zis Andreea sau Alexandra, n-as fi remarcat-o si n-as fi sunat-o, ca am calarit o gramada de posesoare ale acestor frumoase nume, cateva mii sau poate sute, daca nu chiar zeci.

N-as putea sa zic ca m-a cucerit prezentarea ei telefonica, nu prea are miere in glas, dar, avand in vedere ca ea a insistat sa ma duc, ma dusei.

Locatia e intr-un bloc vechiut de pe bd. C. Coposu, un apartament mare cu camere mici, nu prea atragator, dar partea buna ar fi ca fata e singura in locatie, singura-cuca (ca femela cuc, vreau a zice). Pe onoarea mea! Adica toare usile erau larg deschise, n-am simtit nicio respiratie straina in zona.

La ora convenita am batut la usa Irenei si cand am intrat si am vazut-o am avut un moment de uimire. Ea a sesizat ca ramasesem in usa probabil cu o expresie tampa pe chip si m-a intrebat zambind daca s-a intamplat ceva. Ce pana mea sa se intample? Aveam in fata cel mai frumos chip intalnit in lungul sir al vizitelor mele la casele vanzatoarelor de placeri.

- Esti foarte frumoasa!... asta a fost tot ce am putut ingaima.

.................

Va urma.

Mi-a zambit din nou si parca s-a inseninat cerul, atat de frumos e zambetul ei. Am intrat, m-am asezat pe canapeaua din sufragerie si am stat la o tigara si un pahar de vorba. Nici nu-mi mai amintesc ce am vorbit, nici nu vreau sa-mi amintesc, probabil ca nici nu conteaza.

Nu ma mai saturam sa privesc acel chip de papusa, buzele ei senzuale, parul blond frumos coafat. Era imbracata doar intr-un fel de halat alb minuscul si cocotata pe acele sandale inalte din poze. Fiind proaspat iesita de la dus, halatul legat neglijent lasa sa se vada un corp adolescentin cu forme ametitoare. E miniona, nu de un metru si jumate, cum spuse colegul, nu e chiar pitica de gradina, are cam 1, 60, sani feciorelnici fermi, picioare frumoase si un cur bombat de senzatie. Musculatura e tonifiata, iar pielea usor bronzata si foarte catifelata. Cum ar zice poetul, iti vine sa-i bei apa din pizda. Daca era mai inalta... plm, nici nu vreau sa ma gandesc, ca as lua-o razna, si-asa imi va bantui visele destula vreme de acum incolo.

Nu ma gandeam deloc la sex oral si normal in momentele respective, doar ardeam de dorinta de a o imbratisa si de a o saruta. Cu greu m-am abtinut s-o fac inainte de a merge la dus, dar nu voiam sa-i par atat de disperat.

Am facut dusul de rigoare si am trecut in dormitor, unde am inceput s-o mangai, s-o sarut, s-o ling peste tot. Oralul facut de ea nu e extraordinar, are multe lipsuri, dar, pe langa ca are doua mari calitati, aceea ca e fara cauciuc si aceea ca e cu finalizare, are si un anume farmec dat de dulcile stangacii specifice unei incepatoare intr-ale artei de a suge paula. Sexul normal e foarte bun, fata participa frumos, se incinge bine, e prezenta acolo cu tine si arde odata cu tine. Am simtit ca as exploda neasteptat de repede, asa ca nu am forjat la capacitatea maxima, ci m-am oprit, continuind cu oral pana la final.

Am mai zabovit un pic la vorba si am plecat euforic.

De revenit... nu stiu daca imi voi reveni prea repede, dar de revenit la ea, sunt sigur ca voi reveni curand. De ce? Pai n-ati vazut ce spune anuntul Irenei - "Sunt fata din visul tau". Iar mie imi place sa-mi urmez visul.

Daca v-o recomand? Ati innebunit, daca va prind pe la ea, va sparg!

  • Like 17
Link spre comentariu
  • Oras:homeless
  • Oras:homeless

Eu am dat 200 pentru varianta de o finalizare oral + normal, inclusiv CIM, totul fara graba.

Celelalte tarife pentru alte variante le-a scris Iren.

 

Daca vreti si note:

Locatie: 8

Look: 10 (pentru tipul miniona)

Oral: 8, 5

Normal: 9, 5

GFE: 9

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:homeless
  • Oras:homeless

Ireprosabil,din toate punctele de vedere.Voi reveni curand.

 

 

Nota:10

Bre nea Rizzo, eu sper ca vei reveni curand cu o recenzie ca la carte, altfel ai putea fi suspectat de chestii nasoale si i-ai face un mare deserviciu si fetei, care chiar nu ar merita asta.

Sper ca ai prins ideea si sper ca nu sper degeaba.

Fiind nou-nout pe aici, ar fi indicat sa-ti construiesti oarece credibilitate si abia apoi iti poti permite sa faci arogante.

N-o lua, te rog, drept o ofensa si nu imi da vreo replica, ti-o spun cu cele mai bune intentii.

  • Like 2
Link spre comentariu

Mi-a zambit din nou si parca s-a inseninat cerul, atat de frumos e zambetul ei. Am intrat, m-am asezat pe canapeaua din sufragerie si am stat la o tigara si un pahar de vorba. Nici nu-mi mai amintesc ce am vorbit, nici nu vreau sa-mi amintesc, probabil ca nici nu conteaza.

Nu ma mai saturam sa privesc acel chip de papusa, buzele ei senzuale, parul blond frumos coafat. Era imbracata doar intr-un fel de halat alb minuscul si cocotata pe acele sandale inalte din poze. Fiind proaspat iesita de la dus, halatul legat neglijent lasa sa se vada un corp adolescentin cu forme ametitoare. E miniona, nu de un metru si jumate, cum spuse colegul, nu e chiar pitica de gradina, are cam 1, 60, sani feciorelnici fermi, picioare frumoase si un cur bombat de senzatie. Musculatura e tonifiata, iar pielea usor bronzata si foarte catifelata. Cum ar zice poetul, iti vine sa-i bei apa din pizda. Daca era mai inalta... plm, nici nu vreau sa ma gandesc, ca as lua-o razna, si-asa imi va bantui visele destula vreme de acum incolo.

Nu ma gandeam deloc la sex oral si normal in momentele respective, doar ardeam de dorinta de a o imbratisa si de a o saruta. Cu greu m-am abtinut s-o fac inainte de a merge la dus, dar nu voiam sa-i par atat de disperat.

Am facut dusul de rigoare si am trecut in dormitor, unde am inceput s-o mangai, s-o sarut, s-o ling peste tot. Oralul facut de ea nu e extraordinar, are multe lipsuri, dar, pe langa ca are doua mari calitati, aceea ca e fara cauciuc si aceea ca e cu finalizare, are si un anume farmec dat de dulcile stangacii specifice unei incepatoare intr-ale artei de a suge paula. Sexul normal e foarte bun, fata participa frumos, se incinge bine, e prezenta acolo cu tine si arde odata cu tine. Am simtit ca as exploda neasteptat de repede, asa ca nu am forjat la capacitatea maxima, ci m-am oprit, continuind cu oral pana la final.

Am mai zabovit un pic la vorba si am plecat euforic.

De revenit... nu stiu daca imi voi reveni prea repede, dar de revenit la ea, sunt sigur ca voi reveni curand. De ce? Pai n-ati vazut ce spune anuntul Irenei - "Sunt fata din visul tau". Iar mie imi place sa-mi urmez visul.

Daca v-o recomand? Ati innebunit, daca va prind pe la ea, va sparg!

Multumesc de complimente te sarut dulce !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-a zambit din nou si parca s-a inseninat cerul, atat de frumos e zambetul ei. Am intrat, m-am asezat pe canapeaua din sufragerie si am stat la o tigara si un pahar de vorba. Nici nu-mi mai amintesc ce am vorbit, nici nu vreau sa-mi amintesc, probabil ca nici nu conteaza.

Nu ma mai saturam sa privesc acel chip de papusa, buzele ei senzuale, parul blond frumos coafat. Era imbracata doar intr-un fel de halat alb minuscul si cocotata pe acele sandale inalte din poze. Fiind proaspat iesita de la dus, halatul legat neglijent lasa sa se vada un corp adolescentin cu forme ametitoare. E miniona, nu de un metru si jumate, cum spuse colegul, nu e chiar pitica de gradina, are cam 1, 60, sani feciorelnici fermi, picioare frumoase si un cur bombat de senzatie. Musculatura e tonifiata, iar pielea usor bronzata si foarte catifelata. Cum ar zice poetul, iti vine sa-i bei apa din pizda. Daca era mai inalta... plm, nici nu vreau sa ma gandesc, ca as lua-o razna, si-asa imi va bantui visele destula vreme de acum incolo.

Nu ma gandeam deloc la sex oral si normal in momentele respective, doar ardeam de dorinta de a o imbratisa si de a o saruta. Cu greu m-am abtinut s-o fac inainte de a merge la dus, dar nu voiam sa-i par atat de disperat.

Am facut dusul de rigoare si am trecut in dormitor, unde am inceput s-o mangai, s-o sarut, s-o ling peste tot. Oralul facut de ea nu e extraordinar, are multe lipsuri, dar, pe langa ca are doua mari calitati, aceea ca e fara cauciuc si aceea ca e cu finalizare, are si un anume farmec dat de dulcile stangacii specifice unei incepatoare intr-ale artei de a suge paula. Sexul normal e foarte bun, fata participa frumos, se incinge bine, e prezenta acolo cu tine si arde odata cu tine. Am simtit ca as exploda neasteptat de repede, asa ca nu am forjat la capacitatea maxima, ci m-am oprit, continuind cu oral pana la final.

Am mai zabovit un pic la vorba si am plecat euforic.

De revenit... nu stiu daca imi voi reveni prea repede, dar de revenit la ea, sunt sigur ca voi reveni curand. De ce? Pai n-ati vazut ce spune anuntul Irenei - "Sunt fata din visul tau". Iar mie imi place sa-mi urmez visul.

Daca v-o recomand? Ati innebunit, daca va prind pe la ea, va sparg!

Nu stiam ca stii sa scrii si recenzii :lol:
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut! Tocmai ce mi-am luat o țeapă de la d-ra... Făcut programare la ora 18.00, ajuns la 17.35 trimis mesaj ca am ajuns, și... Așteaptă. Am sunat după ora programata, nimic. Pe la și 20 îmi trimite mesaj:a intervenit ceva.

Frumos! F frumos! O avansam la top sau Deranjam pe cineva dacă o trecem la tepare?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Mda...cam aiurea experienta!

Mai grav era daca nu erai din Bucuresti, cum snt eu si sa iti faca una ca asta, nu prea e ok...in fine...

Hai sa trecem "peste", poate chiar o fi avut vreo probl, sa nu ne facem asa repede o parere chiar rea despre Irene...

Link spre comentariu

Salut! Tocmai ce mi-am luat o țeapă de la d-ra... Făcut programare la ora 18.00, ajuns la 17.35 trimis mesaj ca am ajuns, și... Așteaptă. Am sunat după ora programata, nimic. Pe la și 20 îmi trimite mesaj:a intervenit ceva.

Frumos! F frumos! O avansam la top sau Deranjam pe cineva dacă o trecem la tepare?

Mi-am cerut scuze si prin sms si telefonic. Am avut o problema personală si nu am putut sa-ți onorez programarea.

Asta nu înseamnă ca as fi o "țepara" , se întâmpla ... Dacă dorești poți reveni te pupic.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salut! Tocmai ce mi-am luat o țeapă de la d-ra... Făcut programare la ora 18.00, ajuns la 17.35 trimis mesaj ca am ajuns, și... Așteaptă. Am sunat după ora programata, nimic. Pe la și 20 îmi trimite mesaj:a intervenit ceva.

Frumos! F frumos! O avansam la top sau Deranjam pe cineva dacă o trecem la tepare?

Pentru a nu mai lua tepe pe viitor,  cauta sa ai asupra ta 2-3 nr. de telefon din zona  cu pricina!  

 Incearca...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...