Sari la conținut

Yren 0763250927(Anunț adresat doar domnilor peste 30 de ani)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o pe Yren undeva prin luna iulie, cand avea locatia in apropiere de Pta Corneliu Coposu. Imi amintesc ca revenise din vizita de la Cluj si mi-a povestit o intamplare socanta pe care o avusese cu un client in zilele anterioare. Mai mult ca sigur ca de aici vine si reticenta ei fata de clientii noi.

 

Dupa ce am facut programarea prin telefon am plecat spre locatia fetei. Pe parcursul intalnirii cu Yren m-am simtit ca in liceu, e o tipa fresh, cu look de adolescenta si foarte pisicoasa. Dupa dusul de inceput am trecut la actiune cu FK, oral si variate pozitii la normal 9. Am finalizat doggy unde vreau sa zic ca e de cursa lunga si isi prezinta funduletul intr-un mod foarte excitant (mi se scoala si acum cand ma gandesc).

 

Locatia: 9

Fata: 9

ON: 9

NP: 9,5

 

Tarif: 300 lei/ora

 

De recomandat/revenit: Da, astept sa revina de la Cluj :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Yren undeva prin luna iulie, cand avea locatia in apropiere de Pta Corneliu Coposu. Imi amintesc ca revenise din vizita de la Cluj si mi-a povestit o intamplare socanta pe care o avusese cu un client in zilele anterioare. Mai mult ca sigur ca de aici vine si reticenta ei fata de clientii noi.

 

Dupa ce am facut programarea prin telefon am plecat spre locatia fetei. Pe parcursul intalnirii cu Yren m-am simtit ca in liceu, e o tipa fresh, cu look de adolescenta si foarte pisicoasa. Dupa dusul de inceput am trecut la actiune cu FK, oral si variate pozitii la normal 9. Am finalizat doggy unde vreau sa zic ca e de cursa lunga si isi prezinta funduletul intr-un mod foarte excitant (mi se scoala si acum cand ma gandesc).

 

Locatia: 9

Fata: 9

ON: 9

NP: 9,5

 

Tarif: 300 lei/ora

 

De recomandat/revenit: Da, astept sa revina de la Cluj :)

Urmeaza partea a II-a ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ce sa intimplat?

Nimic ce ar trebui dezbătut și făcut off-topic degeaba, mai bine o reactualizare a serviciile și recenzii, cum a solicitat mahinho.

M-am retras între Carpați. O seară faină!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Blaj
  • Oras:Blaj

nu este off topic, fiind motiv pentru care sa retras la circuit inchis.

 

Fara suparare, dar e cel mai bine sa lasam topicul pentru recenzii. Sincer, nu e nimic ce trebuie dezbatut aici... Asa e cel mai corect. 

 

Sper ca Yren sa nu aiba neplaceri in Bucuresti, fiindca nu merita. E o fata super ok care merita respectul nostru.

  • Like 4
Link spre comentariu

O actualizare a serviciilor, poze, locatie, program? Sper sa nu ai neplaceri prin bucuresti...

Buna.

ON(in funcție de igiena)

Sex normal(PROTEJAT)

FK(in funcție de chimie/igiena)

CIM/COB

69,masaj,mici fantezii.

Iar ca locație pe BD Corneliu Coposu.

  • Like 21
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...