Sari la conținut

Yren 0763250927(Anunț adresat doar domnilor peste 30 de ani)


Postări Recomandate

Motto "Ice and Fire"

 

Acum ceva vreme in urma am incercat sa ies din zona de confort a "Fetelor de la Top" si am zis sa incerc si ceva nou, drept pentru care mi-am adus aminte de Yren... ea fiind de mult pe lista mea de "must have", dar datorita faptului ca a fost plecata o vreme la Cluj, spre rusinea si parerea mea de rau am trecut-o intr-o regretabila zona de uitare.

Ce m-a frapat la ea din start sunt ochii si comportamentul, completat de prezenta scenica. in fine sa ... purcedem la prezentare:

- locatie centrala perfecta pentru astfel de activitati (singurul minus pentru mine este expunerea zonei ... pentru cei mai discreti poate fi un handicap, dar se poate parca in zona caselor din spatele liniei blocurilor de la bulevard si exista si o varianta de acces mai discreta, un portar care doar se uita si nu intreaba nimic)

- Yren, aici deja pot sa spun ca a fost o surpriza extrem de placuta, un corp extrem de atragator  (esentele tari se tin in recipiente mici :wink2 ) si pot spune ca este aproape perfect pentru genul "slim", chiar daca am avut o mica "disputa" pe faptul ca fundul este mai mare (parerea ei), numai bun si care se potriveste perfect in peisaj (parerea mea) - seamana la corp cu Adela fosta la Top (doar ca nu are silicoane, nici nu ar avea nevoie, parerea mea :hihat)

Plecasem de la ideea preconceputa ca este o persoana mai rece cu GFE scazut... se pare ca aceasta falsa idee e data de privirea ei care te scaneaza mai abitir ca cei de pe aeroportul Ben Gurion din Tel Aviv :laugh2 , iar ochii sunt chiar remarcabili de frumosi si se incadreaza frumos in chipul ei. Cred ca datorita faptului ca te priveste atent te poate intimida un pic mai mult, dar aici se opreste "zona mai rece" si incepe zona fierbinte, caci stie sa te faca sa te simti bine si este extrem de atenta pe durata actiunii, pastrand permanent un contact vizual pentru ati urmarii reactiile si a se adapta dorintelor tale - din punctul asta are un mare plus.

- Actiunea oarecum clasica oral si normal, nu dezvolt amanuntele "picante" dar pot sa spun ca au fost chiar picante, ce pot sa spun ca am stabilit de la inceput cum vor decurge "ostilitatile", stie sa se pozitioneze astfel incat imaginea ei reflectata in oglinda de langa pat sa-ti creeze o imagine erotica demna de un film tematic.

- Concluzie: abia in masina am inteles de ce anuntul se adreseaza celor peste 30 de ani ... fiindca e o persoana ce creeaza dependenta, e foarte greu sa ti-o scoti din minte si sa o uiti, iar pentru cineva slab de inger sau cu experienta redusa in domeniul relatiilor cu o femeie, poate sa ii creeze probleme destul de serioase

Deci a se utiliza doar de catre persoane responsabile ...

 

... si in final 

Da! merita vizitata si revizitata. 

 

P.S. locul ei este la Top! (si sper sa revina acolo)...  :clapp  :clapp  :clapp

Multumesc și te mai aștept cu drag.
  • Like 25
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Multumesc și te mai aștept cu drag.

 

Recenzia lui e un circ, o bufonerie.

Asa de jos ai ajuns sa multumesti desi nu se poate extrage nici o informatie din toata compunerea aia?

 

Te stiu buna de pula, dar genul acesta de "recenzii" iti strica imaginea nemeritat

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Blaj
  • Oras:Blaj

Fiind cu treabă prin București și având în vedere că Yren e printre preferatele mele, nu puteam să nu o vizitez din nou, mai ales că a trecut câteva luni de la ultima vizită la ea.

 

Cunoscându-ne de foarte mult timp, programarea a fost făcut extrem de simplu, pe Whatsapp. Deși nu cunosc mai deloc Bucureștiul, am găsit locația foarte ușor, fiind cazat foarte aproape de locația ei. Am făcut o scurtă plimbare pe jos până la ea. Am ajuns la locul indicat cu câteva minute mai devreme, așa procedez de fiecare dată. Nu îmi place să întârzi.

 

Am fost poftit înăuntru, unde o găsesc pe aceeași Yren, la fel de frumoasă și de sexy. Am socializat câteva minute, am avut ce povești de când nu ne-am mai văzut. Am servit un pahar de suc. Apoi m-am cerut la duș

, am primit prosop curat și papuci de casă.

 

ÃŽntors de la duș, frumoasa Yren mă aștepta goală în pat. M-a rugat să-i fac un masaj. Am acceptat, deși nu mă pricep prea bine. Cred că i-a plăcut, cel puțin așa mi-a zis.

 

După masaj, a preluat ea inițiativa și am primit un oral neprotejat de calitate, apoi am montat protecția, unde am schimbat câteva poziții și am finalizat CIM. Am mai stat câteva minute întinși în pat, unde am mai stat la o rundă de povești.

 

Note? Nu cred că mai are rost să dau, având în vedere că am făcut-o de atâtea ori, la recenziile precedente, de pe secțiunea Cluj. Dar și a faptului că ne cunoaștem de peste 1 an și ne simțim bine împreună.

 

Te sărut, Yren! 💋💋💋

  • Like 6
Link spre comentariu

Fiind cu treabă prin București și având în vedere că Yren e printre preferatele mele, nu puteam să nu o vizitez din nou, mai ales că a trecut câteva luni de la ultima vizită la ea.

Cunoscându-ne de foarte mult timp, programarea a fost făcut extrem de simplu, pe Whatsapp. Deși nu cunosc mai deloc Bucureștiul, am găsit locația foarte ușor, fiind cazat foarte aproape de locația ei. Am făcut o scurtă plimbare pe jos până la ea. Am ajuns la locul indicat cu câteva minute mai devreme, așa procedez de fiecare dată. Nu îmi place să întârzi.

Am fost poftit înăuntru, unde o găsesc pe aceeași Yren, la fel de frumoasă și de sexy. Am socializat câteva minute, am avut ce povești de când nu ne-am mai văzut. Am servit un pahar de suc. Apoi m-am cerut la duș

, am primit prosop curat și papuci de casă.

Întors de la duș, frumoasa Yren mă aștepta goală în pat. M-a rugat să-i fac un masaj. Am acceptat, deși nu mă pricep prea bine. Cred că i-a plăcut, cel puțin așa mi-a zis.

După masaj, a preluat ea inițiativa și am primit un oral neprotejat de calitate, apoi am montat protecția, unde am schimbat câteva poziții și am finalizat CIM. Am mai stat câteva minute întinși în pat, unde am mai stat la o rundă de povești.

Note? Nu cred că mai are rost să dau, având în vedere că am făcut-o de atâtea ori, la recenziile precedente, de pe secțiunea Cluj. Dar și a faptului că ne cunoaștem de peste 1 an și ne simțim bine împreună.

Te sărut, Yren!

Te pup!
  • Like 30
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...