Sari la conținut

Symona 0761912955


Postări Recomandate

  • Oras:bd.Unirii
  • Oras:bd.Unirii

Alina cati ani ai? Locatia unde se afla ca si zona? Ce faci protejat sau neprotejat? Ai colega sau singura? Esti noua sau ai mai activat?

Buna, am 25 ani, locatia mea se afla pe Bd.Unirii langa BCR, fac doar sex oral neprotejat in functie de igiena, mai am o colega pe nume Beatrice, sunt noua in domeniu, nu am mai activat pana aqm, te astept sa ma descoperi ;)

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna, am 25 ani, locatia mea se afla pe Bd.Unirii langa BCR, fac doar sex oral neprotejat in functie de igiena, mai am o colega pe nume Beatrice, sunt noua in domeniu, nu am mai activat pana aqm, te astept sa ma descoperi ;)

Ne vedem curand. :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, am 25 ani, locatia mea se afla pe Bd.Unirii langa BCR, fac doar sex oral neprotejat in functie de igiena, mai am o colega pe nume Beatrice, sunt noua in domeniu, nu am mai activat pana aqm, te astept sa ma descoperi ;)

Vrei sa ne spui ca facand doar sex oral(fara sex normal) intr-o ora,ne poti finaliza de 2 ori?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bd.Unirii
  • Oras:bd.Unirii

Am auzit ca esti buuuuna si frumooooasa nu scapi!vin in curand

Te astept cu drag :*

Ne vedem curand. :)

Cu drag :)

Vrei sa ne spui ca facand doar sex oral(fara sex normal) intr-o ora,ne poti finaliza de 2 ori?

Am raspuns la ceea ce m-a intrebat Lauri si anume "ce fac neprotejat?" si fac doar sex oral neprotejat dar serviciile mele sunt de: companie intima oral(se poate si neprotejat in functie de igiena) si normal(obligatoriu protejat!), dus, masaj, fantezii ;)

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:bd.Unirii
  • Oras:bd.Unirii

Am auzit ca esti buuuuna si frumooooasa nu scapi!vin in curand

Te astept cu drag :*

Ne vedem curand. :)

Cu drag :)

Vrei sa ne spui ca facand doar sex oral(fara sex normal) intr-o ora,ne poti finaliza de 2 ori?

Am raspuns la ceea ce m-a intrebat Lauri si anume "ce fac neprotejat?" si fac doar sex oral neprotejat dar serviciile mele sunt de: companie intima oral(se poate si neprotejat in functie de igiena) si normal(obligatoriu protejat!), dus, masaj, fantezii ;)

Asa crede ea...sa vedem cine da 100 ron doar pt o muie!! :slap2 :laugh2 :hihat

Ati inteleg cu totii gresit dragi mei, cititi mai cu atentie!

  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...