Sari la conținut

Symona 0761912955


Postări Recomandate

Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Confirm caci pozele sunt reale ....am mai spus defapt,chiar daca Alina s a bagat intr o discutie ce nu o privea va spun ca este cat se poate de reala ,este finuta iar serviciile sunt ok la acesti banii!

In sfarsit, ai facut si tu o fapta buna! Ai zis un adevar!

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salute!

Am fost si eu ieri la Alina...locatia cunoscuta langa BCR-ul de pe Unirii colt cu Mircea Voda spre Udriste.

Scara este cu interfon si portar....portarul nu era la datorie, asa ca am intrat fara probleme si intrebari iscoditoare.

 

Alina m-a asteptat in bikini si sutien negrii si ciorapi cu banda si arata foarte bine motiv pentru care am si ramas pentru o tragere fiind in timpul serviciului ( mi-a mai si sunat telefonul 

incercand sa-mi ia din chef....nici o sansa cu Alina pentru ca ai ce sa atingi...saruti.....futi).

 

Colega era in dormitor cu un client asa ca m-a primit in sufragerie pe canapea dar a fost ok pentru ca dupa dusul de rigoare am inceput sa ne mangaiem, sarutam pe corp si intr-un final a ingenuncheat in fata mea

pentru un oral soft si ud ce mi l-a pregatit pe gogu de asalt.

Mi-a pus plasticul tot cu gura....si am trecut pe la spate unde privelistea era superba iar ritmul l-am impus eu astfel incat sa nu termin prea repede....am schimbat cu ea deasupra unde m-am bucurat de sanii ei in toata splendoarea pana la un moment dat cand imi sopteste sa incerc sa termin :-( ........am trecut din nou pe la spate si dupa cateva minute am terminat apoteotic in prezervativ.

 

Mi-a oferit servetele umede ca sa ma sterg...insa am insistat pentru un dus ( desi a ezitat si mi-a zis sa nu stau mult ca are nevoie si colega) iar apoi dus am fost.

 

Si acum notele....

Locatie 9 - pozitie ok...locuri de parcare destule pe la F64....

Curatenie 8 - baia ok mai putin prosopul uzat si partial decolorat....dar proaspat spalat si oferit din dulap

Atitudine 8 - la inceput a fost bine...la final era nerabdatoare sa plec mai repede

Oral 9 - soft si umed.....

Normal 9 - pentru mine ar fi fost de 10 daca nu ma grabea sa termin.....oricum am finalizat exploziv cu placere maxima.

Halatul 100 ron/finalizare

 

As reveni....poate la a doua intalnire nu incearca sa respecte fix 29min DTD.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bd.Unirii
  • Oras:bd.Unirii

Salute!

Am fost si eu ieri la Alina...locatia cunoscuta langa BCR-ul de pe Unirii colt cu Mircea Voda spre Udriste.

Scara este cu interfon si portar....portarul nu era la datorie, asa ca am intrat fara probleme si intrebari iscoditoare.

 

Alina m-a asteptat in bikini si sutien negrii si ciorapi cu banda si arata foarte bine motiv pentru care am si ramas pentru o tragere fiind in timpul serviciului ( mi-a mai si sunat telefonul 

incercand sa-mi ia din chef....nici o sansa cu Alina pentru ca ai ce sa atingi...saruti.....futi).

 

Colega era in dormitor cu un client asa ca m-a primit in sufragerie pe canapea dar a fost ok pentru ca dupa dusul de rigoare am inceput sa ne mangaiem, sarutam pe corp si intr-un final a ingenuncheat in fata mea

pentru un oral soft si ud ce mi l-a pregatit pe gogu de asalt.

Mi-a pus plasticul tot cu gura....si am trecut pe la spate unde privelistea era superba iar ritmul l-am impus eu astfel incat sa nu termin prea repede....am schimbat cu ea deasupra unde m-am bucurat de sanii ei in toata splendoarea pana la un moment dat cand imi sopteste sa incerc sa termin :-( ........am trecut din nou pe la spate si dupa cateva minute am terminat apoteotic in prezervativ.

 

Mi-a oferit servetele umede ca sa ma sterg...insa am insistat pentru un dus ( desi a ezitat si mi-a zis sa nu stau mult ca are nevoie si colega) iar apoi dus am fost.

 

Si acum notele....

Locatie 9 - pozitie ok...locuri de parcare destule pe la F64....

Curatenie 8 - baia ok mai putin prosopul uzat si partial decolorat....dar proaspat spalat si oferit din dulap

Atitudine 8 - la inceput a fost bine...la final era nerabdatoare sa plec mai repede

Oral 9 - soft si umed.....

Normal 9 - pentru mine ar fi fost de 10 daca nu ma grabea sa termin.....oricum am finalizat exploziv cu placere maxima.

Halatul 100 ron/finalizare

 

As reveni....poate la a doua intalnire nu incearca sa respecte fix 29min DTD.

Multumesc ptr recenzie. Te pup si te astept cu drag :*
  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...