Sari la conținut

Symona 0761912955


Postări Recomandate

  • Oras:Bd.Nerva Traian
  • Oras:Bd.Nerva Traian

Salutare,

 

Am vizitat-o si pe Symona. Locatia undeva pe Nerva Traian, programat usor, pentru o ora. Mie mi-a placut gagica, recunosc ca fizic e pe gustul meu, genul MILF cu forme, sani maricei, fund bombat, poate ar merge ceva tonifiere, dar din punctul meu de vedere, are un fizic foarte bun. E draguta si la fata. O adevarata placere sa o tii in brate. Actiunea a debutat cu preludiu, oral np din partea fetei, 69, apoi s-a urcat pe mine, unde recunosc ca se misca extraordinar, am mai schimbat in doggy, apoi in lateral si in final am terminat in prezervativ. Mi-a facut si un masaj, ca nu mai mergea al 2-lea numar. E o tipa comunicativa, dar nu exagerat.

 

Note:

 

Locatie: 9 ( central, dar nu e un apt de lux)

Aspect Symona: 9 ( Nu stiu daca toti ar vedea-o de 9, eu recunosc ca fizic ma simteam f atras de ea, are formele la locul ei, e draguta si la fata, pt mine conteaza si ca e mai in varsta, decat mine cel putin, ca milfeta e f buna. Nu e tonifiata in schimb.) 

Oral: 8 ( are incercari de deep, dar nu ii iese mereu, pt finalizare orala, se percepe un tariful extra de 50 ron, eu nu am optat pt asta)

Normal: 10 ( foarte stramta, calda, se misca foarte bine deasupra, mi-a placut mult)

GFE: 8 ( Tipa e comunicativa, draguta, imbratiseaza, dar nu saruta asa ca din acest motiv nu o sa dau mai mult)

Igiena 10: Pasarica tare gustoasa

 

Tarif :100 ron fin/ 200 ron/h

 

O experienta reustia si personal, ma atrage prea rau fizic ca sa nu revin.

 

 

:* :* :* :*
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Ba infectie de mos senil ....MARS![/quote

 

Ce cauti pe aici ?

Ai intrat in vrie si nu mai stii pe ce lume esti....

Avertismentul meu pentru tine este inca valabil.

Baga la cap.

Si asa nu ai clienti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ca sa nu mai fiu criticat ca nu las recenzii, scriu prima sau a doua oară pe topic la Simona.

Cred ca am de 5-6 ori la Simona și niciodată nu M-a dezamăgit.

Având program numai de zi iar timpul meu ziua fiind foarte limitat, nu am stat niciodată mai mult de o finalizare.

Locația o știe toată lumea, foarte Ok, centrală, locuri de parcare la discreție.

După părerea mea fata arată Ok pentru vârsta ei(aproximez 30), curată, tot timpul a făcut dus înainte sa intre.

ON cu atenție mare la zone adiacente, OP, nu comentează la poziții, se mișca bine...un singur defect: geme fals.

Cadoul e bine știut de toată lumea 100/200.

 

Spor baieti!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bd.Nerva Traian
  • Oras:Bd.Nerva Traian

Ca sa nu mai fiu criticat ca nu las recenzii, scriu prima sau a doua oară pe topic la Simona.

Cred ca am de 5-6 ori la Simona și niciodată nu M-a dezamăgit.

Având program numai de zi iar timpul meu ziua fiind foarte limitat, nu am stat niciodată mai mult de o finalizare.

Locația o știe toată lumea, foarte Ok, centrală, locuri de parcare la discreție.

După părerea mea fata arată Ok pentru vârsta ei(aproximez 30), curată, tot timpul a făcut dus înainte sa intre.

ON cu atenție mare la zone adiacente, OP, nu comentează la poziții, se mișca bine...un singur defect: geme fals.

Cadoul e bine știut de toată lumea 100/200.

Spor baieti!

Te pup !! :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...