Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Salutare la toti tovarasii mei futaciosi !

 

Am contactat-o azi pe Alexa sa ma incalzesc si eu putin dupa 1h de dat la lopata ( mi-am dezapezit Loganul S-CLASS) :laugh2

 

Ajung la locatia domsoarei langa binecunoscutul BIOKARPET, nema portar ( asta e bn ca am scutit 10 lei :laugh2 ) si imi deschide cine credeti ? Chiar Alexa ...ce coincidenta ( poze reale) :snap

 

Recunosc ca am avut emotii dupa ultimele evenimente.

 

Apartamentul modern,curat cu lenjerie , prosoape si tot ce trebuie la baie ( inclusiv papuci) Achit 200 de Ron pentru o finalizare ..nu voi intra in detalii ca sunt pe Decebal la o tuika si incepe cucoana care ma insoteste sa se uite dubios pe mine !

 

Per total o vizita ok :iagree

 

Locatie-zona = 9 ( ofeream 10 daca avea vedere spre parcare ) :laugh2

 

Oral = 10- Face deep

 

Normal = 9

 

Aspect 9 ( Am uitat sa specific de un body negru si tocuri)

 

 

Puteti s-o incercati si voi .. eu o sa revin pentru 1h ( ca au marit astia salariile ) :clapp

 

Hai va pup , ciocane tari :doggystyle

 

ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘
  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu sunt un contributor al forumului ci un profitor dar de data asta am sa fac o exceptie.

 

Imagineaza-ti doua animatoare din club care isi fac de cap cu tine. Sau cu care iti faci tu de cap. Eu am fost si m-am bucurat de experienta.

 

Programare prin sms respectata intocmai.

Locatia Unirii spre rond Alba Iulia langa Biocarpet. Baie dotata cu toate consumabilele necesare. Atmosfera destinsa si placuta.

 

Fetele: Dragute, cooperante, profi. Pozele sunt reale si vorbesc de la sine. Fetele se cunosc bine, se coordoneaza si se completeaza de minune.

 

Cadou 500 lei pentru o ora cu Alexa si Roberta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu sunt un contributor al forumului ci un profitor dar de data asta am sa fac o exceptie.

Imagineaza-ti doua animatoare din club care isi fac de cap cu tine. Sau cu care iti faci tu de cap. Eu am fost si m-am bucurat de experienta.

Programare prin sms respectata intocmai.

Locatia Unirii spre rond Alba Iulia langa Biocarpet. Baie dotata cu toate consumabilele necesare. Atmosfera destinsa si placuta.

Fetele: Dragute, cooperante, profi. Pozele sunt reale si vorbesc de la sine. Fetele se cunosc bine, se coordoneaza si se completeaza de minune.

Cadou 500 lei pentru o ora cu Alexa si Roberta

mulțumim de vizită te pupăm si te mai așteptam :* :*
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Să revenim la recenzii, în pula mea!

Nume de cod - Alexa.

Locație: Bd. Unirii - Naturalia, apartament fără cine știe ce amenajări, dar decent, să zicem. (E colegă de locație cu Roberta.) NOTA 7

Aspect: Blondă, circa 30 de ani, poate un pic peste, înălțime aprox. 1,70 m, ceva kg în plus, inclusiv un pic de burtă, ceva celulită pe coapse, chip acceptabil, sâni nr. 2 ușor lăsați, multe alunițe pe piele. Una peste alta, aș zice că e ok pentru vârsta ei, dar în mod clar nu poate rivaliza cu tinerele din branșă. NOTA 7

Igienă: Nu a făcut duș în prezența mea, probabil făcuse cu ceva timp înainte, căci n-am simțit mirosuri suspecte, dar nici nu avea acea prospețime de imediat după duș.

Oralul: Neprotejat bunicel , dar cam precipitat și monoton, fără mari artificii, fără atenție la oo, cu CIM la sfârșit și plecat, ca din pușcă, să scuipe la baie. NOTA 8

Sex normal: Protejat, fără implicare și cu exces de gemete false. NOTA 7

GFE: Nu prea știe ce-i aia, nu-și dă silință să creeze o atmosferă specială. Nu e prea comunicativă, preludiul e aproape inexistent, câteva mângâieri mecanice și pupici banali. NOTA 6

Tarife: 200/fin. sau 300/h. Raport calitate-preț subunitar.

Concluzie: În cazul în care nu aveți standarde înalte, să zicem că merge încercată o dată, dacă vreți diversitate și intrați în până de idei.

  • Like 17
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Să revenim la recenzii, în pula mea!

Nume de cod - Alexa.

Locație: Bd. Unirii - Naturalia, apartament fără cine știe ce amenajări, dar decent, să zicem. (E colegă de locație cu Roberta.) NOTA 7

Aspect: Blondă, circa 30 de ani, poate un pic peste, înălțime aprox. 1,70 m, ceva kg în plus, inclusiv un pic de burtă, ceva celulită pe coapse, chip acceptabil, sâni nr. 2 ușor lăsați, multe alunițe pe piele. Una peste alta, aș zice că e ok pentru vârsta ei, dar în mod clar nu poate rivaliza cu tinerele din branșă. NOTA 7

Igienă: Nu a făcut duș în prezența mea, probabil făcuse cu ceva timp înainte, căci n-am simțit mirosuri suspecte, dar nici nu avea acea prospețime de imediat după duș.

Oralul: Neprotejat bunicel , dar cam precipitat și monoton, fără mari artificii, fără atenție la oo, cu CIM la sfârșit și plecat, ca din pușcă, să scuipe la baie. NOTA 8

Sex normal: Protejat, fără implicare și cu exces de gemete false. NOTA 7

GFE: Nu prea știe ce-i aia, nu-și dă silință să creeze o atmosferă specială. Nu e prea comunicativă, preludiul e aproape inexistent, câteva mângâieri mecanice și pupici banali. NOTA 6

Tarife: 200/fin. sau 300/h. Raport calitate-preț subunitar.

Concluzie: În cazul în care nu aveți standarde înalte, să zicem că merge încercată o dată, dacă vreți diversitate și intrați în până de idei.

Îți mulțumesc ptr recenzie , dar nu poți fi pe placul tuturor asta este părerea ta si nu pot decât sa îți mulțumesc ptr vizita făcută . Îmi pare rău ca nu am putut fi pe gustul tau ! Îți doresc o seara frumoasa !
  • Like 1
Link spre comentariu

Să revenim la recenzii, în pula mea!

Nume de cod - Alexa.

Locație: Bd. Unirii - Naturalia, apartament fără cine știe ce amenajări, dar decent, să zicem. (E colegă de locație cu Roberta.) NOTA 7

Aspect: Blondă, circa 30 de ani, poate un pic peste, înălțime aprox. 1,70 m, ceva kg în plus, inclusiv un pic de burtă, ceva celulită pe coapse, chip acceptabil, sâni nr. 2 ușor lăsați, multe alunițe pe piele. Una peste alta, aș zice că e ok pentru vârsta ei, dar în mod clar nu poate rivaliza cu tinerele din branșă. NOTA 7

Igienă: Nu a făcut duș în prezența mea, probabil făcuse cu ceva timp înainte, căci n-am simțit mirosuri suspecte, dar nici nu avea acea prospețime de imediat după duș.

Oralul: Neprotejat bunicel , dar cam precipitat și monoton, fără mari artificii, fără atenție la oo, cu CIM la sfârșit și plecat, ca din pușcă, să scuipe la baie. NOTA 8

Sex normal: Protejat, fără implicare și cu exces de gemete false. NOTA 7

GFE: Nu prea știe ce-i aia, nu-și dă silință să creeze o atmosferă specială. Nu e prea comunicativă, preludiul e aproape inexistent, câteva mângâieri mecanice și pupici banali. NOTA 6

Tarife: 200/fin. sau 300/h. Raport calitate-preț subunitar.

Concluzie: În cazul în care nu aveți standarde înalte, să zicem că merge încercată o dată, dacă vreți diversitate și intrați în până de idei.

 La 300 de ron ora tu vrei sa faca si dus in prezenta ta?! 

  Te costa 200 de euro sa faci un dus asistat cu ea,300 de ron 30 de minute de chat-uit ,etc 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Să revenim la recenzii, în pula mea!

Nume de cod - Alexa.

Locație: Bd. Unirii - Naturalia, apartament fără cine știe ce amenajări, dar decent, să zicem. (E colegă de locație cu Roberta.) NOTA 7

Aspect: Blondă, circa 30 de ani, poate un pic peste, înălțime aprox. 1,70 m, ceva kg în plus, inclusiv un pic de burtă, ceva celulită pe coapse, chip acceptabil, sâni nr. 2 ușor lăsați, multe alunițe pe piele. Una peste alta, aș zice că e ok pentru vârsta ei, dar în mod clar nu poate rivaliza cu tinerele din branșă. NOTA 7

Igienă: Nu a făcut duș în prezența mea, probabil făcuse cu ceva timp înainte, căci n-am simțit mirosuri suspecte, dar nici nu avea acea prospețime de imediat după duș.

Oralul: Neprotejat bunicel , dar cam precipitat și monoton, fără mari artificii, fără atenție la oo, cu CIM la sfârșit și plecat, ca din pușcă, să scuipe la baie. NOTA 8

Sex normal: Protejat, fără implicare și cu exces de gemete false. NOTA 7

GFE: Nu prea știe ce-i aia, nu-și dă silință să creeze o atmosferă specială. Nu e prea comunicativă, preludiul e aproape inexistent, câteva mângâieri mecanice și pupici banali. NOTA 6

Tarife: 200/fin. sau 300/h. Raport calitate-preț subunitar.

Concluzie: În cazul în care nu aveți standarde înalte, să zicem că merge încercată o dată, dacă vreți diversitate și intrați în până de idei.

Ce sever esti nobody...imi place...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o in urma cu cateva zile,nimic special pentru cadoul cerut , inalta ,ingrijita, peste 30 de ani,geme la normal dar una peste alta mi-a placut.

locatie 8

gfe 8

oral -

normal 8

cadou 300

o recomand in ideea ca nu se retrage  :laugh2

  • Like 5
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Am vizitat-o in urma cu cateva zile,nimic special pentru cadoul cerut , inalta ,ingrijita, peste 30 de ani,geme la normal dar una peste alta mi-a placut.

locatie 8

gfe 8

oral -

normal 8

cadou 300

o recomand in ideea ca nu se retrage  :laugh2

 

 

Eram sigur că ai futut-o şi p-asta, de când şi-a cerut ştergerea contului.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...