Sari la conținut

Rusoaica noua in Timisoara 0765845793


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna,ma numesc Amalia,de origine rusoaica,sunt noua in orasul vostru,am 1.72 inaltime,56 kg,38 ani. Momentan nu am locatie si voi fi disponibila la domiciliul clientului sau la hotel,voi incepe programul din data de 30.10.2015. Mai multe detalii despre servicii si tarife vi le voi comunica la tel 0765845793. Astept sa ne cunoastem,pupici. :girly 

post-185385-0-00741000-1446108263_thumb.jpg

post-185385-0-85310100-1446108279_thumb.jpg

post-185385-0-32718400-1446108286_thumb.jpg

post-185385-0-63775100-1446108346_thumb.jpg

post-185385-0-09823500-1446108354_thumb.jpg

post-185385-0-07714800-1446108361_thumb.jpg

post-185385-0-55202800-1446108368_thumb.jpg

post-185385-0-41746400-1446108375_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mai multe detalii despre serviciile tale se poate?

Da,imi cer scuze,nu demult am ajuns in oras si incerc sa ma acomodez si sa caut un locusor pentru voi. Ofer oral protejat si neprotejat in functie de igiena si pun accentul pe ea,normal protejat,anal protejat plus alte fantezii in limita bunului simnt si doresc un comportament civilizat,pentru a avea momente de vis impreuna. O seara frumoasa tuturor si astept sa ne cunoastem,pupici :girly  :hug1

Link spre comentariu

Da,imi cer scuze,nu demult am ajuns in oras si incerc sa ma acomodez si sa caut un locusor pentru voi. Ofer oral protejat si neprotejat in functie de igiena si pun accentul pe ea,normal protejat,anal protejat plus alte fantezii in limita bunului simnt si doresc un comportament civilizat,pentru a avea momente de vis impreuna. O seara frumoasa tuturor si astept sa ne cunoastem,pupici :girly  :hug1

Ne spui si preturile? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

cadoul pentru o finalizare este 150ron ce cuprinde: -sex oral protejat

                                                                                  -sex oral neprotejat,in functie de igiena si pe care pun                                                                                   accentul

                                                                                  -sex normal doar protejat in diferite pozitii+alte mici                                                                                       fantezii

                                                                                                      -masaj

cadoul pentru o ora(2 finalizari) este 200ron ce cuprinde: -sex oral protejat

                                                                                           -sex oral neprotejat,in functie de igiena si pe                                                                                                  care pun accentul

                                                                                           -sex normal doar protejat in diferite pozitii+alte                                                                                              mici fantezii

                                                                                           -masaj

 

stiu sa apreciez timpul si banii,sunt fara figuri si doresc ca totul sa decurga cat mai frumos pentru a va simnti bine in compania mea,pupici si astept sa ne cunoastem.  :hug1  :girly 

Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

am practicat anal si din greseala am specificat si analul,nu il mai practic si serviciile pe care le ofer sunt cele mentionate mai sus.  :girly  pupici

 

Amalia, ca oferta sa fie completa te rog precizeaza daca

- accepti sarut

- aceepti cunni

- accepti finalizare orala, pe fata sau pe corp

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vizitat si eu rusoaica, in urma cu ceva timp.

Sunat, foarte amabila, mi-a explicat cu rabdare unde e locatia (undeva pe Circumvalatiunii). Tarife: 150 fin OP/ON, NP. La oral, ramane la latitudinea ei daca il face protejat sau nu. Face finalizare orala, dar contra cost. Nu am intrebat cat, nu m-a interesat in situatia data.

Locatia e ok, de un 9 as zice, curatel, prosop curat si bine mirositor.

La aspect, as puncta-o cu un 9, avand in vedere varsta declarata. Sani frumosi, usor lasati, multe pustoaice ar vrea sa aiba ce are ea. Fundul usor lasat, dar specific pentru varsta ei si pe gustul meu.

Pentru oral, as nota prestatia cu 6-7, avand in vedere ca la inceput a fost soft, fara dinti, dar apoi am simtit un deranj, in sensul ca dintii erau fix pe pula mea. Trecut in 69, curatenie ca in spitalele de afara, deci nota 10.

La normal, nota ar fi 9-10, mi s-a parut ca pune pasiune, cu pizdulice primitoare si foarte flexibila, chiar daca i-am tras-o intr-o singura pozitie. Poate a fost vrajeala, dar eu m-am simtit bine.

La FK, nu am incercat, desi vad ca face, mi-ar fi placut, dar nu am fortat nota.

Plata am facut-o la sfarsit, am fost lasat sa aleg cand sa scot banu', cu o remarca amuzanta din partea ei.

Per total, nu a fost o experienta care sa ma dea pe spate, insa avand in vedere ca imi plac maturele, ca e o femeie cu bun simt, eu voi reveni la ea daca ramane pe plaiuri banatene. Asadar, recomand.

Cred ca doamna se preteaza barbatilor cu bun simt, care vor timp de calitate cu o femeie. Mai mult decat atat, consider ca are potential chiar pentru top.

Cred ca se poate muta la "Testate".

Bafta la futut si au revoir!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...