Sari la conținut

Lora 0732748960


rayvan889

Postări Recomandate


  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost la acesta domnisoara saptamana trecuta. Are locatie la Ared-uri in Vlaicu la R2. Stiu ca are si o colega dar nu ma pot pronunta in legatura cu ea pentru ca am vazut-o doar o secunda.

Am facut programarea peste 20 de minute si a respectat programarea. Fata are cam 165 cm inaltime / 57 kg, sani medii dar draguti si punctul forte este funduletul care arata foarte bine :). La fata arata ok dar nu deosebit. Este foarte amabila, nimic de comentat.

 

Am intrat la dus si fata ma astepta dezbracata intinsa pe pat. Oralul se poate si protejat si neprotejat. si normalul protejat. Am schimbat 2-3 pozitii si am finalizat in prezervativ. Sincer nu mai tin minte exact cat a fost finalizarea (150 - 200 lei).

 

Per total a fost o experienta OK pentru ca a fost o noutate dar nu a fost ceva deosebit.

 

Note:

Locatie: 9 - apartament 2 camere ARED - putin murdar dar nimic foarte deranjant

Fund: 9

Sani: 8

Fata: 8

Sex oral: 8

Sex normal: 8

GFE: 7.5 (foarte amabila dar fara gfe ridicat ... din punctul meu de vedere este o diferenta mare intre amabilitate si gfe)

Pozele cred ca sunt reale, daca nu sunt reale atunci fata seamana foarte bine cu cea din poze (nu-mi pot da seama pentru ca sunt de rezolutie proasta)

Tarif: 150-200/finalizare - nu retin exact

De revenit ? Nu cred pentru ca nu  a fost nimic deosebit.

 

post-20809-0-66812100-1446204166_thumb.jpg

post-20809-0-83647800-1446204170_thumb.jpg

post-20809-0-64109900-1446204174_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...