Sari la conținut

discutii generale orasul Constanta


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ce  prosteala de lozincā in vanzare au si astia de la Mauer. Cica 3500 de apartamente plm smecherie..dar cate  parcuri?locuri de joaca?scolii?crese-gradinite nu zic nimica mâncanear toata pula.Plm mare smecherie Boreal -Tomis PLus.+ imprejurimi actualmente inca santier , nu au un parc,au un amarat loc de joaca si o gradinita particulara.Transport in comun mai nou il asigura RATC(de vreo 4-5luni)

  Auzi la Mauer ORAS IN ORAS ai draqu de nesimtit!

post-255047-0-53733800-1542463434_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Voua va merge mesageria? Eu nu pot sa trimit mesaje...

Eu nu pot trimite nimic de pe tel. Daca ma loghez in pagina urmatoare apar offline! Nu mai inteleg nimic!

Link spre comentariu

Iti multumesc pentru raspuns insa planuiam sa fac acest lucru in urma cu 7 ani nu m-am pastrat ptr.nimeni si nimic eram dispus sa fac cu oricine(la feminin vorbesc) insa nimeni nu m-a dorit oricat de elegant m-am comportat.

Acum cu refuzul dumnevoastra sincer nu as dori sa mai incerc nimic vreodata.

Va doresc o seara buna.

 

Nu renunta :D

 

Incearca sa nu mai spui ca esti virgin (asta in cazul in care nu este o gluma), pe foarte multe fete/femei le sperie aceasta marturisire pentru ca nu stiu cum sa se comporte cu un virgin.  Daca erai fata, stateau la coada sa te ajute sa faci pasul asta :D cred ca primul era v_ships :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu renunta :D

 

Incearca sa nu mai spui ca esti virgin (asta in cazul in care nu este o gluma), pe foarte multe fete/femei le sperie aceasta marturisire pentru ca nu stiu cum sa se comporte cu un virgin.  Daca erai fata, stateau la coada sa te ajute sa faci pasul asta :D cred ca primul era v_ships :)

Pi mini ma intriga alt aspect !!!

 

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=boombastic

 

BOOMBASTIC

 

TOP DEFINITION

 

1. Fantastic, extremely attractive, sexually arousing;

2. The act of being amazing in bed.

 

Domnu Boombastic...ni zişe cai virgin la 25 di ani...ca sa pastrat...da pientru cie doar iel ştii. Oricum, iel vini pi un forum di curvarasiala, cari nu pria ie leaganu virjinilor, casa cie ? Ân afara di faptu ca vria si iel sa deie o buca...ci altciva se vria ? Ântielejere ? Romantism ? Apresiiere ? Oari insa dice vini iel pi Nimfo si aleji un numi di utilizator di maaari futator ? Dice oari ???

  • Like 2
Link spre comentariu

Pi mini ma intriga alt aspect !!!

 

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=boombastic

 

BOOMBASTIC

 

TOP DEFINITION

 

1. Fantastic, extremely attractive, sexually arousing;

2. The act of being amazing in bed.

 

Domnu Boombastic...ni zişe cai virgin la 25 di ani...ca sa pastrat...da pientru cie doar iel ştii. Oricum, iel vini pi un forum di curvarasiala, cari nu pria ie leaganu virjinilor, casa cie ? Ân afara di faptu ca vria si iel sa deie o buca...ci altciva se vria ? Ântielejere ? Romantism ? Apresiiere ? Oari insa dice vini iel pi Nimfo si aleji un numi di utilizator di maaari futator ? Dice oari ???

 

=))) amelico, iar dai cu supozitia ca o tzatza la scara de bloc... baiatu' a zis ca e virgin, tre sa'l credem poate are printzipii ridicate ;) si nu a vrut sa-si scalde putza oriunde... acum , la o varsta inaintanta , incearca o iesire rezonabila din situatziune

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bula ajunsese la varsta adolescienței...se duşe la tacsu si ii zicie:

 

- Mah taticule...mio vinit si mii vremea sa fut. Cind ma dusi sipi mini sa dao o buca ?

- Bah zebzecule, tu criezi cai asa usor cu fututu ? Ia scoateo din chiloti so vaz. Ia traji di ia o leaca. Ântindeo ! Iti ajunji pin la cur ?

- Nu mah taticule...najunji !!!

- Poi bah zebzecule...cand iti ajunji la cur...di duc la futut !

 

Trec ani...trec...Bula avia 25 di ani dacuma...se dusi din nou la tacsu:

 

- Mah taticule...am facut si io o virsta dija si tat nam dat la buci. Cind ma dusi ?

- Bah zebzecule...oi tras di ia ? Iti ajunji la cur ?

- Am tras...da najunji !

- Poi cie țeam zis bah...cind ajunji cu ia la cur ti duc la futut !

 

Tresi vremea...trec ani...Bula batrin dija...tacsu moi batrin. Bula testeaza...traji di ia...si stiga iecstaziiat:

 

- Taticuleeeeeee...gataaa...am ajuns cu ia la cur !!!

- Da bah zebzecule...sigur ?

- Da mah taticule...ie pin la cur acusea !!!

- Bini bah...atunsea clar ca o vinit vremea...asa ca cacati pi ia !!!

 

:))))))))))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

ce pacaleala cu vremea!!!!

 

 

e caldut afara =))) ... cand zic caldut, chiar e cald fata de ultimele 2 zile ....

 

ia vezi acuma!! a scazut cu 5-6 grade

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...