Sari la conținut

GINA 0746410708


Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

Salutare!

 

Vazand pozele, destul de incitante mi-am facut si eu o programare la Gina. Cand a venit timpul, m-am prezentat la usa domnisoarei, in Zorilor, pe Padurii, apartament de doua camere curat cu tot ce trebuie. Imi deschide usa o tipa inalta, frumoasa la fata si foarte dragutza, mi-a placut ce am vazut. Ne-am inteles sa raman o ora. Am stat la o mica poveste si apoi am fugit la dus de reimprospatare. Baia ok, cu geluri si am primit prosop curat. Cand am revenit in camera Gina ma astepta pe pat intr-o lenjerie foarte sexy. Am inceput cu fk pe care chiar il accepta, are un corp sexy, sani micuti dar frumosi si un fund bestial. M-a sarutat pe tot corpul pana a ajuns la junior unde am primit un ON bun spre foarte bun, nici zonele din jurul juniorului nu au fost uitate. Mi-a placut. I-am intors si eu favorul, unde am constat ca e curata fata, nu am ce zice. Am cerut sa montam balonul si am inceput cu misionar, apoi un timp LOT, se misca bine unde am si terminat. Pauza de rigoare. Am mai stat la o pov, mai un FK si cate un dus pt runda doi. 

In mare parte a fost cam la fel. I-am cerut sa inceapa cu oral, apoi continuat cu LOT, am mai schimbat cateva pozitii si am terminat in doggy, frumoasa privelste si placuta. Ce pot zice e ca am fost multumit de prestatia fetei.

Si acum notele: 

Locatia: 9

Domnisoara:9

GFE:8

ON:9

NP:8

Pret: 150/fin si 300 ora. Eu am ales a doua varianta.

Merita incercata fata!

Spor la futut!!!

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare!

 

Vreau sa incep prin a spune ca este primadata cand postez aici desi sunt de ceva vreme pe site asa ca sper sa fie ok.

Am vazut pozele la domnisoara Gina si am fost mai mult de curiozitate fiindca nu am crezut ca sanii care sunt in poza sunt ai ei,dar acuma dupa ce am fost pot sa garantez ca da...sunt ai ei. Am sunat la fata mi-a raspuns o voce placuta mi-a spus tarifele  :

 

-150 - juma de ora un numar;

-300 ora 2 numere.

 

Am stabilit ca ajung la ea in 30 de min.Am ajuns la adresa specificata undeva in zorilor, o sun, ii spun ca am ajuns  si ma pofteste sus.Cand ajung sus imi deschide usa si apare o fata nici inalta dar nici mica...potrivita, imbracata in pantalonii scurti de blugi din poza.Fata este draguta, bine dispusa vorbareata stie de glume si are un fund bombat super, mie cel putin imi place, ma duc la baie primesc prosop, baia este curata era sapun avea si dus functionabil ..era ok.Dupa ce revin in camera se dezbraca fata si vad si sanii aia pt care m-am dus si desi nu sunt mari ..sunt medii dar pt mine sunt superbi rotunzi si stau exact unde trebuie la locul lor :). Fata este zambitoare  sta in toate pozitiile.Dupa ce am terminat primul numar am fost la baie si ce imi place este ca si ea a mers la baie, sa spalat si a revenit in camera unde am mai povestit am glumit...findca am avut cu cine :).Imi place fata fiindca era curata, nu am simtit nici un miros de la ea, era proaspat epilata si nu m-a grabit deloc...Dupa ce a trecut un pic de timp am trecut la nr doi unde cu greu am terminat  dar fata a avut rabdare cu mine si intr-un final am reusit sa termin.

Notele sunt asa:

 

Locatia: 9

Domnisoara:9.5

GFE:9.5

ON:9       (ON face in functie de igiena fiecaruia)

NP:9.5

...de revenit ..clar o sa revin.O zi faina la toti.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Si am uitat sa specific ca tot timpul cat am fost la ea nu a raspuns la telefon desi acesta a sunat de cateva ori ... era pe silentios.

Ai fost norocos.Cu tine si-a facut targhetul pe saptamina asta si probabil pina sapt viitoare iar nu mai raspunde la telefon.Eu am cerut sa ne comunice un program dar probabil nu are si presteaza in functie de nevoile financiare.Poate totusi va lamuri situatia,daca nu mergem la nimereala in continuare daca nu ne vom pierde rabdarea.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Fiind multumit de poze si si de recenzii am zis ca nu ma nimic de pierdut cu aceasta domsoara si chiar asa a fost.

Sunat in legatura cu niste detalii asa de inceput de conversatie,ca nu puteam spune ca vin direct peste ea cum raspundea.

Ajuns la locatie,zona mai retrasa,poate mai greu cu locul de parcare dar in rest totul ok.

De cum a deschis usa am stiut ca am facut alegerea corecta :138x  si dupa cateva minute de discutii la un pahar am zis ca nu imi va parea rau :crazylove  ,ceea ce rar se intampla in CLujul asta.

Dupa cateva minute am facut dus si tipa deja gata frumos asezata pe patut in asteptarea mea, :drool moment in care deabia asteptam sa o am in bratele mele.

Aleg varianta de 150 lei,pusbanutii pe masuta si trec mai departe.

Si ne facem comozi cu mangaieri, sarutari pe corp,fk pe ici pe colo,ce mai te simti de parca chiar esti cu iubita/amanta in pat. :waytogo 

Si tot continuam timp in care se indreapta cu mangaieri,sarutari spre micut si in zona lui,pregatind terenul,dupa care trece la ON destul de bun timp de cateva minute,dupa care din pacate o opresc desi isi facea treaba destul de bine sa mai am timp si pentru normal.

Pune prezervativul si trecem la actiune, asa frumos fara graba la inceput,in picioare pe la spate cum ne place multora.

Ne intindem pe pat si in pozitia doggy pentru o priveliste mai buna asupra corpului si fundului ei superb.

Si trecem si la ultima pozitie pe spate si eu peste ea,cu luat in brate,mangaieri,sarutari peste tot,fk,ca pentru astfel de lucruri mergem majoritatea,nu doar pentru sex pe banda rulanta la rece.

Termin in cele din urma,parandu-mi rau ca totul a trecut asa de repede,ce sa faci totul trece repede cand te simti minunat si te distrezi.

Mai stam ceva timp la povesti de viata si despre noi tinand-o in bratele mele si gandindu-ma ce norocos am fost ca am decis sa trec si eu pe la ea,facut inca un dus si plecat cu parere de rau si cu speranta ca voi mai reveni candva.

Fata este frumoasa,sociabila,permisiva daca o respecti si o tratezi ca atare si nu cred ca acelora le va parea rau ca au trecut pe la ea.

 

Desigur ca este de revenit si de recomandat,mai ales celor care nu cauta doar sex ci si dragoste,afectiune.

Eu unul sigur voi reveni si sper ca voi sta ceva mai mult alaturi de ea,nu alta dar chiar petreci timp placut alaturi de ea daca exista aceea legatura/chimie intre voi.

Daca va continua pe drumul acesta va ajunge sigur in top,pot spune ca putine fete ca ea se gasesc in CLujul nostru si este nevoie de mai multe nu tot uscaturi cum stim noi si am patit-o cu totii. :256 

 

Nu prea as da note ca am fost chiar multumit de ea cum doar cu 2-3 mai sunt in Cluj.

 

Locatia-9(retrasa simplu de gasit,apartament ok,curat,baiae curata,geluri,sapun,prosop)

Aspect-9(fund misto,sani frumosi cum se si vad in poze)

Chip-9,5(destul de draguta si zambitoare cu un chip asa mai inocent)

ON-9,5

OP-9.5(tot felul de pozitii,ii place,geme ii stramta)

Igiena-10

GFE-10(lipicioasa,pupacioasa,zambareata)

Atitudine-10(nu te grabeste,te serveste cu bautura,nu se uita la ceas,nu raspunde la telefoane,etc)

 

Ce sa mai spun chiar este o fata super ok,cum putine sunt in Cluj si sper sa ne mai incante cu serviciile  ei mult timp de acum incolo.

Pentru cei ce nu dau de ea,fata are si ea viata ei personala,probleme,poate o suni cand nu poate raspunde find in cine stie ce situatie,dar daca dati de ea,nu va va parea rau,nu este aceea tipa care lucreaza 24/24  7/7 la ceea ce ofera.

 

Sa aveti o seara placuta.

 

 

C'est la vie.

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sa traiti confrati futaciosi ,am purces si eu la Domnisoara ,pe Calea Turzii in apropiere de hotelul Ramada finalizare 150 leuti cca 45 de min  ,primitoare ,vorbareata ,nu te grabeste .......corp bunnn cu forme frumoase atitudine foarte buna ...locatie ok .Futaciosilor este cuminte, ascultatoare sta orcum o pui ,nu are pic de rautate in dansa este super ok .ON cu atentile la OO un on bun np vine ca si o incununare si gata finalizarea in pozitia mea preferata .Este o dulce ,daca ai chimie cu dansa este o experienta foarte frumoasa .

Songoku a evidentiat foarte bine toate detaliile nu are rost sa le repet.Note :Corp 9,5 Atitudine 9 Chip 9 Aspect 9 Igiena 9 ON 9 NP 9 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna dimineata, am trecut si eu pe la Gina, o fata frumoasa,are un corp superb.Ajuns la ea am fost servit cu  apa plata si stat la povesti.Gina este o fata faina destul de lipicioasa daca ai initiativa si foarte atenta la dorintele clientului.Am fost poftit la dus si odata intors in camera  ea si-a luat rolul cu foarte multa seriozitate. Eu am beneficiat de un ON si NP.

 

Locatie 9,5

 

Aspect 9,5

 

ON 9,75

 

NP 9,5

 

GFE 9,5 

 

Da eu o recomand.Daca isi mentine atitudinea si prestatia este de top cu siguranta.Am stat aprox 45 de min si am platit 150 de Ron.Toate cele bune la toata lumea.

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Buna seara!Asa cum am promis o sa sriu o scurta recenzie despre vizita mea la Gina.Tocmai cind ma gindeam sa renunt la a o mai cauta am reusit sa vorbesc cu ea pt o intilnire peste doua zile ca in ziua respectiva nu a putut sa ma primeasca la ora care am cerut-o.Inainte cu o ora jumate am cerut sa-mi confirme daca ramine valabila intelegerea si la ora stabilita m-am prezentat punctual la adresa.M-a primit cu zimbetul pe buze,fara sa se ascunda dupa usa.M-a dat gata cind i-am vazut trupul superb(cu exceptia sunculitelor de pe solduri),imbracat sumar cu lenjeria de culoare rosie care se vede si intr-una din pozele de mai sus.Sincer nu ma asteptam sa intilnesc o asemenea frumusete din cap pina-n picioare.O d-soara inalta aprox 1,76m cu trup super,zimbareata, sociabila si politicoasa.Ca virsta nu-i dau mai mult de 22 de ani.Am stat doua min la un pahar de apa , eram cam grabit,dupa care la dus si la treaba.M-a asteptat intinsa pe patul mare pe care il are in camera,a luat initiativa sarutindu-ma pe corp coborind incet spre zona sensibila.A urmat un ON cu atentie si la bilutele apartinatoare,in timpul caruia am ajuns si eu cu mina  la frumoasa-i pasarica ,mingiind-o si dindu-i o usoara stare de excitare.Am invitat-o apoi la un 69 ca nu puteam sa ratez frumoasa priveliste si dulceata prunicii exemplar de curata.NP in pozitia misionarului unde a venit si finalizarea.Ca notare ma aliniez la notele date de colegul Camaro,9,5 pe linie.O recomand calduros, chiar si numai pt pasarica ei mica si strimta, dar parerea mea esta ca merita investitia pt o ora. Consider ca a fost o intilnire reusita ,chiar daca cu putin mai mult timp de acomodare putea sa fie si mai bine si o asteptam in top.Nu am scris nimic despre locatie dar va rog sa ma credeti ca nu am avut timp sa vad ce-i prin casa.In 30-35min am fost plecat,cadou 150 inainte de plecare.Va salut si nu o ratati pe Gina chiar daca o sa va pierdeti rabdarea sunind-o.Eu am sfatuit-o sa comunice mai mult aici pe forum. :hihat  

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:CUSCA
  • Oras:CUSCA

Gina & Sonya ( Pantera)   :icecream  :snappy 

 

 

 

Oferim show lezbi si indeplinim cele mai ascunse fantezii :FIREdevil  :giggle:  :sweatingbullets:  .( mai multe detalii la telefon ) 

 Tariful pentru o ora este de 600 ron . Programarile se fac cu o zi inainte(  pe numarul Ginei ) 

 

Va pupacim   :D  :couple 

 

 

  • Like 15
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Gina e o fata de 100.000 milioane. Am fost si eu in seara asta la ea. Un corp superb. Pacat ca nu am fost deloc in forma. V-o recomand cu cea mai mare sinceritate, doar sa imi lasati si mie loc. Multumesc Gina pentru rabdare ! Nu o sa  gasiti alta ca ea! Mult success Gina!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...