Sari la conținut

Postări Recomandate

Sa va povestesc si sa va lamuresc putin din intalnirea de azi cu doamna. Sunat si programat . Ajuns la locatie destul de usor cu locuri multe de parcare .urcat in locatie doamna ma astepta discutat putin si mers la dus . Este o tipa extrem de vorbareata si din partea mea are un mare + pentru atitudine . E directa pe subiect nu te ia cu vrajala . Ajuns pe masa de masaj . A inceput cu spatele . Un masaj bine executat si apasat si tandru , incercand sa acopere toate locurile . Am trecut pe fata apoi unde sa ocupat de brate si picioare . Eu o recomand dar doar persoanelor ce vor strict masaj . Are in jur de 36 38 ani bine proportionata( nici grasa nici slaba) si cu o privire ce te face sa te simti in siguranta . Prosoape curate curate baia ok .

Note nu dau de fel doar spun ca eu am sa mai revin

nu ne-ai povestit nimic din ce ai spus aici ( oricum nu era nevoie , aveam recenezi de lal clienti aici ) eu parca simt asa o unda de pesteprajit  prin zona 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Poti simtii ce vrei dar nu sunt. E ok tipa daca stii cum sa o iei si sa nu fi indraznet din pima

Cum?? "Daca stii cum s o iei"

De unde atatea figuri?!

"Sa nu fii indraznet?"

Vai ma scuzati....

Clar, a innebunit lumea!

Link spre comentariu
Reputație: -422
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mie personal inca de la telefon nu mi a placut si am spus pas. Voce de baba nebuna si pare pusa pe harta.

Pentru mine a fost ca palma care te duce inapoi in copilarie cand te certau babele ca joci fotbal in fata blocului.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare!!

Zilele trecute am sunat o pe Flory după ce am citit recenziile de aici ...

Mi.a răspuns..și fiind în zona am făcut o programare în 15 min. La telefon am vb de masaj pentru 70 RON ora.

Locația foarte ok ... curat ...aer condiționat.. locuri de parcare gârlă...

Am urcat ... o milf ... bună după gustul meu... ușor plinuța...După duș ul de rigoare am urcat pe masa .... prosop de unica folosință pe masa de masaj ... Un plus pentru igiena ... și baia era foarte ok

I.am lăsat pe masa 200 lei ...conform sfaturilor de la colegi ...

După 20 min de masaj ... am început sa umblu sub fusta de blugi .... și am găsit-o udă natural ... waw. ..chiar e buna tare.... am coborât în pat și acolo se transforma ... ii place pula ... a avut orgasm cat m.am jucat în pizda ei udaaa....Apoi am pompat în ea tareee... De ziceai ca o fut pe Nicoleta Luciu ... am băgat.o în fund ... Un mare + ... e foarte curata și pregătită pt anal sex .... fără mirosuri aiurea ...

Am terminat pe sânii ei satisfăcut...

A durat 1 ora și ceva...

Locația 9

Futut 10

Cine merge cu gândul de futut ...sa nu uite prezervativele.

Spor la futut .... merita ....

  • Like 5
Link spre comentariu

Plm daca ati invatat-o cu 200 e vai pl noastra,uite asa urcam pretul damezelor.

corect , ce credeti ca daca plusati va ascundeti frustrarile ? nu . nu faceti decat sa spargeti piata si sa le faceti si pe cele mai naspa sa se simta printese sa se umple de fite si figuri uitand ca suntdoar prestatoare de servicii si atat . deja se vad la antena stars

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare!!

Zilele trecute am sunat o pe Flory după ce am citit recenziile de aici ...

Mi.a răspuns..și fiind în zona am făcut o programare în 15 min. La telefon am vb de masaj pentru 70 RON ora.

Locația foarte ok ... curat ...aer condiționat.. locuri de parcare gârlă...

Am urcat ... o milf ... bună după gustul meu... ușor plinuța...După duș ul de rigoare am urcat pe masa .... prosop de unica folosință pe masa de masaj ... Un plus pentru igiena ... și baia era foarte ok

I.am lăsat pe masa 200 lei ...conform sfaturilor de la colegi ...

După 20 min de masaj ... am început sa umblu sub fusta de blugi .... și am găsit-o udă natural ... waw. ..chiar e buna tare.... am coborât în pat și acolo se transforma ... ii place pula ... a avut orgasm cat m.am jucat în pizda ei udaaa....Apoi am pompat în ea tareee... De ziceai ca o fut pe Nicoleta Luciu ... am băgat.o în fund ... Un mare + ... e foarte curata și pregătită pt anal sex .... fără mirosuri aiurea ...

Am terminat pe sânii ei satisfăcut...

A durat 1 ora și ceva...

Locația 9

Futut 10

Cine merge cu gândul de futut ...sa nu uite prezervativele.

Spor la futut .... merita ....

frate iti dau si eu un sfat , asa ca un coleg ce sunt , data viitoare sa lasi pe masa 300 de lei poate asa face si uro activa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Mai fratilor, fiecare e liber sa dea cat vrea ptr placerea lui. Unii vor masaj la 70, altii vor complet la 200. Probabil ca doamna face dupa cum sunt banii si cum ii place de client. Este alegerea ei si a noastra.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

150 e meniul complet. Eu așa știu. Așa am dat de fiecare data din cele cel puțin 10 dați când am fost la ea.

Și da. E o doamna nimfomana un pic perversa. Ii place sa fie luată in pula și sa dai cât poți în ea. Nu mai zic de cur. După ce i-o înfigi in cur, zici ca e in al nouălea cer. Ii place și vrea.

Eu o sa mai tot merg pe la ea.

Bun masajul, bun sexul.

  • Like 3
Link spre comentariu

Carolanjou uro nu face ... și nici eu ... nu sunt amator ...am făcut o singură dată uro activ cu mama ta ... ma mir ca nu ți.a spus ...

asta e nivelul tau de cultura , un taranoi , nu esti in stare sa fi sarcastic intr-un mod civilizat . 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca nu r la tel inseamba ca lucrez si am conediat secretara.Scrie un mesaj sau suna pina dai de mine.Fara intrebari matrimoniale ca sunt batrina si nu mai ma intereseaza.Dar daca.ti place masajul lucrez ca la 20 de ani .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

A venit un client care ma jignise,probabil ca nici sfintenia mea nu s.a lasat ....am vazut cine era dupa ce a plecat.Un om de nota zece....si eu la fel.Nu va mai conversati cu mine la tel....un masaj nu va omoara:va hidrateaza pielea,va energizeaza,si va relaxeaza.Daca aveti dureri scapati de ele si ne si cunoastem.Cine stie....poate deveniti clienti fideli.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce vrea ala cu engleza?a intrat pe site si i.a placut....numele meu...spunetii ca stiu germana.Nemti nu sunt?

Frau Rozy ,

Eu vreau demult sa te vizitez , stiu bine germana dar nu sint german.

Was halten Sie davon ?

Kann ich eine einzigartige Massageerfahrung bei Ihrem Massagetempel erleben ?

Lassen wir uns ueberraschen !

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"Buna dimineata (jovial)...eu sunt X, nu am fost pana acum la d-voastra dar mi-as dori o sedinta de masaj daca suntei disponibila..

Rapsuns: CAND VREI ( agresiv, stil luptatori MMA) ?:

 

Eu :  As putea ajunge unde in jur de 30 de min daca e ok (ora 9.30 dimineata)

Ea : Ora 12,1 (sictirita)

Eu:  Stiti, la ora aia nu pot ajunge, ma gandeam la un 10-10.30 cel tarziu daca e cu putinta...

Ea: Ehh, am clientii mei (intr-un stil extrem de zeflemist )...bip bip bip...telefon inchis in nas!!

 

Deci o rog cu banii mei fara absolut nici o forma de bangabonteala proasta si mi se raspunde la stilul asta....Cred ca unii au ridicat-o prea mult si automat are mai multi clienti decat ar merita o femeie de genul asta. Si ma limitez la atat.

 

Concluzia o trageti voi

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...