Sari la conținut

0769314272


Postări Recomandate


Salut,

 

La 5 dimineata dau si eu un call la domnisoara, imi raspunde si stabilim o intalnire in 15 minute. Chipurile la 5AM se termina programul insa m-a mai asteptat. Locatia la Zepter, langa Banca Carpatica. Ajung inghetat (-10 grade afara) imi lasa putin timp sa ma incalzesc si trecem la treaba.

Fata e cea din poze, cam 1,60 inaltime, putin plinuta (se vede si din poze), putina celulita pe fund insa ok ca si constitutie. De cand am ajuns imi spune ca face doar oral si normal, ambele protejat. Incepem FK destul de ok, apoi ma infig in tatele ei iar dupa un mozol consistent trecem la treaba. A urmat un oral fain, peste medie avand in vedere ca era cu prezervativ, fara atentie la locuri adiacente (cei drept nu am zabovit prea mult :P) dupa care am trecut intre sani apoi normal. Intai ea desupra, cu destula implicare, apoi misionarul si pe la spate (fara prea multa participare insa nu cred ca era cazul la cat de praf eram). Termin pe la spate in prezervativ, ma imbra si plec.

 

Overall: 8

Corp: 7

Prezenta: 9

FK:9

Implicare: 8

Oral: 8

Sex normal: 7 

 

Halatul: 100RON 

 

Per total a fost o experienta buna si recomand amatorilor de sani mari.

Avand in vedere starea mea si ora tarzie, nu prea aveam ce asteptari sa am insa a fost foarte ok.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...