Sari la conținut

Recomandari


cucugol2

Postări Recomandate

Salut băieți. ..

Proaspat ajuns pe meleaguri salajene...din vestul tarii...ceva recomandări? O cafenea ok unde se strang bunaciunile orasului?? Un masaj erotic. .ceva cu circuit inchis?? Nu raman dator ;)

Lasa un id de messenger sau un numar de telefon. :)

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

In orice oras exista asa numitul circuit închis. ..fete ce o fac pe bani..dar cu persoane de incredere..nu vor anunturi..nu vor reclama...si la ce femei am vazut pe aici..sigur sunt disponibile..ca le fug ochii de numa...imi place sa agat femei..da habar nu am unde sa ies..ca peste tot e pustiu..plm...pe fb numa bunaciuni vad...da alea stau ascunse..ce drac

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Ma oameni buni...da ce noutati așteptați? ? Voi sunteti localnici..stiti tot ce misca...eu va cer voua informatii :)))

Da pana acuma nimeni nu a zis nimic...nici macar o recomandare unde sa ies sa belesc ochii la bunaciuni. ..slaba miscare

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

ce gay mah?? :))sa ne intelegem , zalaul este un oras mic, logic ca nu ai de unde sa gasesti femei ca in cj

 

femei frumoase gasesti in toata tara dar asta nu inseamna ca neaparat o fac pe bani ...sunt cateva fete circuit inchis dar nu ti-ai dori ca cineva sa te recomande pe t,, fara sa te cunoasca, doar asa ca vrei u :)

 

cluburi nu prea sunt ...iesi frumos ziua la oras si intra in orice cafenea , restaurant si gasesti femei si iti poti folosi sharm-ul ala si gata :))

 

pace voua!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...