Sari la conținut

CARLA - 0732.886.035


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vineri am sunat eu. Se deplaseaza doar doar la hotel si pretul este de 50euro jumatatea de ora. Pretinde ca are nevoie de bani deaceea acest pret

Cred ca majoritatea celor care practica meseria asta au nevoie de bani.

Tactica ei este insa gresita.

Cu pretul ala numai bani nu o sa faca.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Cred ca majoritatea celor care practica meseria asta au nevoie de bani.

Tactica ei este insa gresita.

Cu pretul ala numai bani nu o sa faca.

In loc sa ia 50e de la nimeni mai bine ia cate 20 de la mai multi.

 

Foamea asta de bani ce face....

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am fost eu cu carla , e mai draguta de cat ma asteptam , nu imi place expresia cu intorsul capului asa ca o sa folosesc ( mi-ar placea ca prietena mea sa arate ca ea ) , deci aspect e super draguta inalta , corp bine proportionat , fundulet obraznic , tate cam micute dar nu sunt rele deloc , arata bine si o recomand ptr cine aprecieaza calitatea si nu cant . locatie nu are si te cheama la o pensiune slaba si scumpa ,,deci locatia , varza . sunat nr din titlu , ne-am gasit la locatia aia varza ,oferta ei este ptr 2 nr , face un oral bun mi.a placut , face oral neprot depinde de igiena da nu a facut cim , nici nu am cerut ce e drept , nu am mai apucat normal . nr 2  la fel de bun oralul am incercat si normal ca prea obraznica era pe la spate ... dar prez dinalea ieftine stiti si voi cum sunt .aici pot sa zic ca fata e buna de futut maxim..dar prez si frigu din locatie nu prea au tinut cu mine. asa ca am finalizat tot oral ... notele

aspect 9 - care o vedeti sa ma injurati pe mine daca nu va place

locatie 4 - nu mi-a placut . frig , scump , urat , vechi ... oribil ..(daca nu aveam probleme vecini. nevasta , amanta o luam acasa sau ma rog daca ma mai duc cu ea , clar alta locatie |)

gfe     9 - e draguta simpatica , prietenoasa

pret - total 200 ...acuma stiu ca e cam mult ptr pl dar m0am sacrificat ptr voi :)) ... nu poti sa o pui sa suga pula pe 50 de ron daca ea vrea mai mult ... nu comentez prea tare pretu

de revenit ...eu da as mai da o tura , o recomand

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

am fost eu cu carla , e mai draguta de cat ma asteptam , nu imi place expresia cu intorsul capului asa ca o sa folosesc ( mi-ar placea ca prietena mea sa arate ca ea ) , deci aspect e super draguta inalta , corp bine proportionat , fundulet obraznic , tate cam micute dar nu sunt rele deloc , arata bine si o recomand ptr cine aprecieaza calitatea si nu cant . locatie nu are si te cheama la o pensiune slaba si scumpa ,,deci locatia , varza . sunat nr din titlu , ne-am gasit la locatia aia varza ,oferta ei este ptr 2 nr , face un oral bun mi.a placut , face oral neprot depinde de igiena da nu a facut cim , nici nu am cerut ce e drept , nu am mai apucat normal . nr 2  la fel de bun oralul am incercat si normal ca prea obraznica era pe la spate ... dar prez dinalea ieftine stiti si voi cum sunt .aici pot sa zic ca fata e buna de futut maxim..dar prez si frigu din locatie nu prea au tinut cu mine. asa ca am finalizat tot oral ... notele

aspect 9 - care o vedeti sa ma injurati pe mine daca nu va place

locatie 4 - nu mi-a placut . frig , scump , urat , vechi ... oribil ..(daca nu aveam probleme vecini. nevasta , amanta o luam acasa sau ma rog daca ma mai duc cu ea , clar alta locatie |)

gfe     9 - e draguta simpatica , prietenoasa

pret - total 200 ...acuma stiu ca e cam mult ptr pl dar m0am sacrificat ptr voi :)) ... nu poti sa o pui sa suga pula pe 50 de ron daca ea vrea mai mult ... nu comentez prea tare pretu

de revenit ...eu da as mai da o tura , o recomand

Pare slaba rau in poze..la fatza cum se prezinta?multumim de 'sacrificiu'

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

e buna . e draguta scumpika tinerica nu ma pricep sa aproximez varsta , la milfe nu ma bag nici gratis, numai pustoaice prefer, nebunia mea , daca ti-am zis ca mi-as face-o gagica , bine nu pe ea ,, o fata care are fizicul ei , asa dragutza , asta inseamna mult . mie daca nu imi place nici macar nu raman , in nici un caz nu las cadou de 200 .

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

baieti io am zis clar in prima poza aia alb negru habar nam daca o fi ea sau nu ca poate fi oricine nu imi dau seama e doar un corp ..... dar pozele alea unde zice ca o cheama maya e Ea asta e sigur . si acuma cu numele si cu varsta sunt relative ... clar ca niciuna nu zice numele ei adevarat si pe mine unu nu ma intereseaza

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...