Sari la conținut

Alexandra 0767058773


andicom

Postări Recomandate

  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti

Salutare !

 

Vad ca nu are nimic scris pe forum.

 

Am fost eu la ea zilele trecute. Confirm ca poza este reala.

Locatia era undeva pe langa piata Traian. Tipa m-a asteptat intr-o vestimentatie sexy si m-a atras de la prima vedere. Este inalta, normala ca talie, sanii medii si frumusica la fata. Am optat pentru un numar. A inceput cu un oral, foarte bine facut chiar daca a fost protejat si apoi am trecut la normal. Mentionez ca in toata aceasta perioada nu a fost interesata de telefonul ei care suna sau alte aspecte legate de timp. Chiar mi-a placut comportamentul ei. Ii place ceea ce face, asta chiar ea mi-a marturisit. Parerea mea ca la ce criza de personal in domeniu este, merita vizitata. 

 

Eu cred ca voi reveni.

 

GFE - 10 (este sociabila si lipicioasa)

FK - 9 

Note

Aspect fizic - 9

Oral - 8-9 (era mia mult daca facea neprotejat si cu finalizare)

Normal - 10 (e stramta si ii place)

Anal - nu face si nici nu caut asta

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti

Alexadra e venita de vreo 2 luni in Pitesti si e singura in locatie. Nici macar din Arges nu e. Nu aveti de unde sa o stiti si la treaba cu sanii nu comentez. Probabil fiecare apreciaza diferit. Mi-a placut fata si voi reveni la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Alexadra e venita de vreo 2 luni in Pitesti si e singura in locatie. Nici macar din Arges nu e. Nu aveti de unde sa o stiti si la treaba cu sanii nu comentez. Probabil fiecare apreciaza diferit. Mi-a placut fata si voi reveni la ea.

Nu,nu o stiu pe Alexandra,am scris mai sus ca am facut o confuzie :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Cum am promis,asa am si revenit cu recenzie la fatuca aceasta.Am sunat azi la nr de tel de mai sus,raspuns de o voce de am crezut ca gresesc apelul.Are vocea unei fetite de 15 ani.Mi s-a comunicat serviciile,preturile si locatia.Am facut programare pt 30 min mai tarziu.Am ajuns undeva in zona pietei Traian,am revenit cu tel si mi s-a comunicat destinatia finala.  Ca si locatie,o garsoniera ceausista f.mica,dotata doar cu un pat, 2 noptiere,un sifonier si un scaun.Baia mica rau in care abia am intrat amandoi pt un dus.Am fost asteptat intr-o pereche de bichinei si sutien si pantofi cu toc.Are cam 170 cm,50 kg ten deschis,sani medii dar putin moi dar nu lasati.Problema principala care pt mine conteaza aspectul asta e ca are o prblema medicala la dantura in fata.Nu am putut vedea mai mult ca se ferea sa deschida gura mai mult.Am intrebat de FK si mi-a spus ca nu face cu limba decat pe buze.Oricum din cauza problemei la dantura nu vroiam eu.Am inceput cu un dus reciproc dotat cu mangaieri.Am mers in camera  de lucru unde am inceput cu un oral din partea ei dar fara a avea grija si de alte zone decat de capul celui mic si nazdravan.Fara deep.Pus prez si trecut la normal cu ea deasupra,apoi si in caprita unde am si terminat in balonas.Nu face CIM.Am intrebat.Note   locatie 6,oral 7,normal 9,pasarica frumoasa,curata,aspect fata 8,gfe 7,nu pune pasiune,nu se implica mai mult,fara gemete....dar este docila,cum o pui asa sta si nu te grabeste.De revenit?Pentru mine nu,dar probabil in lipsa de altceva.....deoarece diferenta Pret-Calitate e mare.Nu face fk,nu face cim si nici finalizare corporala.                                        

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat-o si eu anul trecut, nu mai stiu exact cand anume ca n-am apucat sa mai fac o recenzie. Nu se implica deloc. A mai si stat la tigara si pe telefoane, facebook, etc...vreo 10-15 minute (cu toate ca si-a cerut voie, dar mi se pare aiurea). Iar cand a fost de trecut la fapte, eu am vrut protejat. A luat repede prezervativul, un oral de 20 secunde si hai la treaba. in timpul oralului se uita pe pereti...atunci mi-am dat seama ca totul e o pierdere de timp si mai ales de bani. La normal nu sta chiar cum vrei, ba ca o doare, ba ca nu poate asa, ba ca nu stiu ce. Am stat intr-o pozitie, miscat repede, terminat, imbracat si fugit. Locatia, intr-o garsoniera in bloc 15, parca, pe strada cu restaurantul Laguna, in sus. Va recomand sa mergeti in alta parte. Descrierea fetei: bruneta, inalta, slaba (fara forme)...
 

P.S. Sper sa nu incurc personajele (ca am vazut o locatie in zona piata Traian, aici) ...stiu ca avea 3 telefoane si sunau toate. parca a zis ca e din Brasov. Daca am incurcat, imi cer scuze! 

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna, mi am făcut acest cont văzând aceasta ultima recenzie. În primul rând vreau sa spun ca nici măcar nu știu unde este acest restaurant Laguna, de 6 luni am locația lângă Piața Traian și doar aici am fost anul trecut.In al doilea rand sunt nefumatoare și nici nu as trata pe nimeni în felul ăsta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna, mi am făcut acest cont văzând aceasta ultima recenzie. În primul rând vreau sa spun ca nici măcar nu știu unde este acest restaurant Laguna, de 6 luni am locația lângă Piața Traian și doar aici am fost anul trecut.In al doilea rand sunt nefumatoare și nici nu as trata pe nimeni în felul ăsta.

Cum am scris si la sfarsitul recenziei, imi cer scuze ca te-am confundat. Se poate sterge postarea mea, daca incurca cu ceva. 

P.S. macar am facut ceva bun si te-am adus pe forum, sa discuti cu noi :) 

Link spre comentariu

Sincer, nu cred ca am fost la înălțimea așteptărilor tuturor după cum am văzut pe forum, recunosc ca nu sunt chiar o experta, dar ceea ce ai scris tu acolo chiar nu am făcut și nu aș face cu nimeni pentru că știu cum sunt,de asta am rămas uimita când am citit, acum asta e stai liniștit, :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...