Sari la conținut

Alexandra 0767058773


andicom

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

Am vb si eu la telefon cu Alexandra astazi, in jur de ora 14.00 si ramasese sa o sun dupa ora 17.00. Dupa ora 17.00, am sunat ca fraierul, ca avea tel inchis.

Din discutia telefonica,,Alexandra chiar are o voce super,,pacat ca are atitudinea asta.

Dar si asa,,nu ma las pana nu ajung la ea!!!

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Am ajuns si eu in cele din urma la Alexandra, fata de la Piata Traian. Am sunat.o azi, undeva la ora pranzului si am rugat.o daca poate sa ma primeasca si pe mine, spre seara, pe la ora 17, 18. Prea mi.a placut vocea ei, din discutiile telefonice purtate cu ea si chiar vroiam sa o vad. Bine, m.au ajutat oarecum si recenziile despre ea, cat de cat bunicele, eram putin convins ca e o fata ok.

Ma gandeam sa stau, DOAR daca era ok, altfel plecam. Am fost prezent la ea, la ora stabilita (18.00) si m.a indrumat telefonic catre locatie.

Foarte usor de ajuns, undeva, la 100 m de Piata Traian.

Locatia este o garsoniera renovata recent, intr,un bloc nu tocmai ok, din p.d.v. al curateniei. Alexandra m.a intampinat dupa usa, intr.o costumatie exact ca in poza de mai jos. Este o fata bruneta, la vreo 23, 24 ani, inaltuta, cam 1,70 fara tocuri, slim, dar ceea ce mi.a placut mie, are niste picioare super, carnea tare pe picioare si fund si o pasarica f frumoasa., fundul de asemenea frumos.

In plus, atitudine ok,  sensibila fata, lipicioasa, dar cu chef de vorba, fara pic de graba in discutiile purtate.

 

Ca minusuri, sa zic asa, nu arata extraordinar la fata si nu are sani mari...altceva nu cred...Aaa si are problema cu dantura, in sensul ca are "strungareata", nu cred ca aiba dinti lipsa. :no2

 

Am intrebat.o tot felul de chestii, mai mult sau mai putin importante si ea imi raspundea cu foarte mult bun simt si f calma.

Ca tarife, 200 ora si 100 nr, aproximativ 30 min., oral nep, dar fara CIM, (accepta finalizare corporala), FK..fara anal. Chiar i.am specificatt ca eu am o "nebunie" cu graba, daca ma grabeste, plec in secunda doi. Mi.a specificat clar ca ea nu se grabeste, chiar ii place ceee ce face si nu o sa existe nici un fel de graba.

 

Am stat cu ea la discutii cateva minute si nu eram hotarat daca sa stau sau nu, cand,...m.am apropiat mai mult de ea si am inceput sa ne sarutam. Pana la actiunea in sine nu a mai fost mult. Am mers la baie (cam micuta totusi), apoi am trecutt la fapte. Am uitat sa specific, camera este destul de curata, fara mirosuri suspecte si fara fum de tigara (ea nefiind fumatoare).

Un alt aspect care mi.a placut, iluminatul in camera , putin difuz, de la o veioza. (exact cum imi place mie).

Banii i.;am dat inainte..100 lei, i.am spus ca stau decat un numar., nu au fost probleme din punctul asta de vedere.

 

Actiunea in sine a fost ok, saruturi la greu, am linso peste tot, fara pic de respingere din partea ei, fata mi s,a parut curata, am linso in picioare initial, apoi in pat, ea stand cu fundul in sus, i.am facut cunniligus si annilingus, oral neprotejat bun facut de ea, in mai multe pozitii, (inclusiv 69), mai energic, exact pe gustul meu., insa putin i.am atras atentia sa o lase mai moale cu dintii!!!  La normal, e buna, geme, se implica, cred ca ii place si ei., m.a luat in brate, deci totul a fost frumos!

Finalizat in prez, dupa muult timp, am mai "tras" putin de mine, adica cred ca am stat 40 min.

La final, Alexandra mi.a facut putin masaj...ms Alexandra pt gestul asta. :girly

 

Per total o experienta buna, chiar nu ma gandeam, sincer.

 

Ca o concluzie, fata se merita vizitata pt atitudine, faptul ca nu te grabeste, arata bine (este inaltuta), sa zic asa si e curata. Si alt aspect, care mie, unul,.mia placut, e timida asa, ca o incepatoare.

Ca si program de lucru, ea lucreaza in general, pana la ora 18.00., asa ca nu o stresati cu telefoanele dupa ora aceea.

 

 

...Alexandra, data viitoare, sa faci rost de ceea ce mi.ai spus, adica dresuri sexy, sa fie atmosfera mai "incinsa"! ...vezi tu ... :blushing2

 

Am atasat si o poza facuta ei, (doar una), cu multe insistente, ea fiind mai rusinoasa, asa... :girly

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-120727-0-85486300-1455829427_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Ma bucur ca te ai simțit bine cu mine Cata, și până data viitoare o sa fac rost de "dresuri sexy"

Mai Alexandra, ai fost f ok si asa, nu am mari pretentii, sa stii. Doar in trening, pijamale si slapi sa nu fii, am avut si asememea "surprize". :laugh2

Oricum, ceva mai sexy, nu strica, asa, de bun simt! :blushing2

Link spre comentariu

Placadu-mi pozele postate, am hotarat sa imi inchei saptamana intr-un mod placut. Asa ca am apelat nr Alexandei, mi-a rapuns si dupa doua minute de conversatie eram deja excitat. Are o voce placuta, incitanta - te face curios sa o cunosti - si excitanta in acelasi timp. La ora programata am ajuns la locatie ( o garsoniera renovata intr-un bloc comunist din zona pietii Traian) . Ajuns la usa, mi -a deschis o ,,caprioara,, inalta, frumusica, de vreo 22 de ani. Alexa este ,,dotata,, cu niste picioare frumoase, ingrijite, un fundulet rotund,cu carnea tare si o ,,piersicuta,, ingtijita,frumoasa, epilata proaspat si f curata.(m -am convins ulterior de asta). Am fost poftit sa iau loc, am discutat cateva lucruri..........tipa e lipicioasa, la inceput putin timida, lucru care o prinde de minune si care m -a excitat mult. A intrat la dus, asta dupa ce i-am confirmat ca raman, apoi am intrat si eu ( aici e o problema, spatiul de dus e f mic - dar nu m-a deranjat ca nu venisem la SPA) , am primit un prosopel cam mic lacat sunt eu de mare(!) si ne am asezat ,,la locul de munca,,. Patul este mare, e loc de detoate..... Saruturi multe, f multe (dar paradoxal mai trebuie sa exerseze la capitolul asta), mangaieri, etc Parul negru si lung al Alexei arata f bine cand imi facea sex oral cu oarece atentie la oo. E f receptiva, daca ii ceri ceva, nu te refuza. Subtirica cum este, se misca in pat cum o asezi, nu comenteaza . Am gustat din piersicuta ei mult, mult si bine, am constatat ca ii place. E curata, micuta, dar aveam sa vad mai tarziu ca ,,stie ce sa faca,,

  • Like 2
Link spre comentariu

Am apasat gresit.... Dupa ce m-am saturat de mangaieri, sarutari, sex oral pe rand ,69, am asezat-o peste mine cu fata la mine, unde mi-a aratat cum poate alterna ritmul , cand soft, cand hard....a fost placut. S-ar mai putea spune multe, dar intr-o recenzie viitoare, caci sigur mai trec pe la ea (daca ma ma primeste) . Concluzii: fata arata bine , chiar f bine, e curata, parfumata (ca minusuri: sanii cam moi, mai tr sa exerseze la deep si sarut) nota 8, conditii relativ ok - 7.50/8, GFE 9,50, FK 8, normal 9. Nu face anal. Nu sta deloc cu ochii pe ceas, in timpul actiunii a inchis telefonul.,,Deranjul,, 100lei, pe care i-am lasat inainte, desi nu ii cere de la inceput.

De revenit cu placere!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...