Sari la conținut

conlocuitoare tepara si imputita(sau nespalata,la propriu)


Postări Recomandate

Atentie !Imi cer scuze anticipat daca aceasta postare nu-si are locul aici.Deasemenea ,rog pe mai departe legiuitorii site-ului sa ma ajute,intrucat nu ma pricep sa atasez foto.In relatare,nu voi folosi majuscula la inceputul frazei,pentru a putea redacta mai repede.Inca o data scuze si incep: Anuntul de pe AT suna asa:Poze reale,Alina 19 ani dulce senzuala provocatoare iti indeplinesc cele mai ascunse fantezii,cauta-ma si nu vei regreta.tel.0768853276 /150H. Recenzie:dat fiindca am o slabiciune pentru femeile gravide,am apelat la serviciile rromei in luna noiembrie a anului 2011,deoarece atunci se afla in aceasta postura.mentionez ca si atunci folosea acelasi nr.de tf.am aranjat sa ne vedem la ea acasa,urmand sa ne intalnim la statia armeneasca a autobuzului 311(inainte cu 2 statii de rosetti).am ajuns acolo si am sunat-o.timp de vreo 35 min.,tf. asunat in gol.apoi imi raspunde si ma asigura ca va fi acolo in cinci minute.alte 25 min. de asteptare.in sfarsit apare chivuta,micuta,1,60,zambitoare,se scuza pt.timpul meu si imi spune s-o urmez.o luam prin dreapta bisericii,mergem cam 3 min.si ajungem la o cladire scunda pe langa restaurant nistoresti.acolo bate la o usa de dupa care apare o balabusta si ne baga inauntru.eu zic:aici stai? ea:nu ,draga dar sunt ai mei acasa si n-am ce face ,decat sa mergem la acest motel.doar 30 lei ora.vrei sa platesc eu?ca un cavaler ce ma aflu,platesc primii 30 lei.intram intr-o camera neaerisita si friguroasa.zice:daca vrei sa faci dus ,pe hol prima pe stanga.eu am facut.zic:si eu am facut dar merg sa ma spal macar pe maini.mentionez ca pe palier se gaseste o baie mica si cam murdara ce deserveste camerele de la parter.ma reantorc si zic :hai sa ne dezbracam si sa incepem .ea imi cere plata inainte pt. o ora,decartez 150 ron, ma impinge pe pat,imi desface doar slitul il sccoate pe gogu si zice:ramanem asa ca-i cam frig.apoi incepe o laba de toata frumusetea,fara ca macar sa atinga p.. cu buzele.am vrut sa-i scot sanii afara,imi spune ca mai tarziu ,ca-i e frig.ma cam satur de faza,dar avand coaiele umflate,ii spun ca vreau sa i-o trag.zice ca-i e rau si ca face numai capra.accept inervat,se intoarce(imbracata) si-si da pantalonii jos pana la genunchi,in timp ce eu imi puneam singur un prezervativ dat de ea.cand si-a dat chilotii jos,o putoare s-a imprastiat in toata camera.eu,tampit si excitat,imi tin rasuflarea si caut s-o infig.ea statea cu o mana pe marginea patului si cu curul la mine,zicand ca o baga ea cu cealalta mana.gandindu-ma ca macar sa termin o data de banii dati,cu toate oprelistile aparute,incep sa pompez,dar ceva nu era in regula.ce credeti?tinea palma caus,si i-o trageam in palma!gogu nici nu vazuse pi...!furios la culme,cer jumatate din bani inapoi,ea ma injura ,pune mana pe tf. si ma intreaba daca sa cheme baietii.abandonez totul,arunc prezervativul,descopar iesirea si imi iau valea ,nef... si cu banii luati. Cam asta e tot.De mult asteptam sa-i apara anuntul pentru a o ticalosi macar verbal pe aceasta boarfa ordinara!Aveti grija si mult succes!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am auzit de multe feluri de tepe,de furturi,de tarfe bolnave, de pesti violenti....dar a ta le depaseste pe toate, cu mult :)Cum frate sa stea cu palma caus si sa te lase sa o futi in palma???? Asta e cea mai ordinara tepara EVER!Mare ghinion ai avut!

Link spre comentariu

va salut,imi cer scuze ca nu am rapuns mai repede la intrebarile dvs.Aceasta este panarama.Daca totusi exista vreun coleg atras de infatisare si face abstractie de postul meu,voi adauga ca vocea imputitei este extraordinar de dulce ,suava si atragatoare.NU VA INTEPATI !GRIJA MARE !!!!!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...