Sari la conținut

blonda nr.1 in oras


Postări Recomandate

Aia a fost o discutie din underworld-u baimarean.

 

P.S. oare astea stiu ce se intampla pe la Paris zilele astea ? ...eu zic ca nu.

 

Imi ajunge Parisul de pe facebook, e drept, e  si asta o tragedie, e consecinta amstecului in viata tarilor islamice, nu am inteles ca nu-i putem face sa fie ca noi, acum ne vor face ei, sa fim ca ei .....tematori, nesiguri si razbunatori ..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Imi ajunge Parisul de pe facebook, e drept, e  si asta o tragedie, e consecinta amstecului in viata tarilor islamice, nu am inteles ca nu-i putem face sa fie ca noi, acum ne vor face ei, sa fim ca ei .....tematori, nesiguri si razbunatori ..

Trebuie sa fim razbunatori si sa distrugem Statul Islamic(ISIS) pentru ca altfel se vor mai intampla tragedii de genul si vor muri oameni nevinovati...in nici un caz nu cred ca trebuie sa intoarcem si celalalt obraz,chiar daca e o practica crestina.

 

Asta ii astepata pe toti cei care ameninta libertatea si valorile democratice...stilul de viata capitalist si european nu se va schimba doar pentru ca o adunatura de musulmani extremisti vor asta.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yVzBz-Doxzg

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Noi nu sutem pregatiti pentru razboiul pe care il vor purta ei si nici nusuntem pregatiti sa renuntam la stilul nostru de viata, ei o vor face insa... singura solutie este inchiderea granitelor

Inchiderea granitelor,si interzicerea oricaror practici musulmane cat si a cetatenilor musulmani pe teritoriul european...sunt liberi sa isi practice religia pe teritoriile lor,nu trebuie sa ne-o bage pe gat aici in europa...

 

Acum cativa ani,am vizitat orasul Marseille din Franta,al doilea oras ca marime dupa Paris,si cel mai important port al Frantei,e incredibil ce e acolo,musulmani peste tot,algerieni,egipteni,arabi de toate,au si moschei din alea sau cum plm le zice,mie mi-a dat impresia ca e un oras din Franta care nu e francez...practic si-a pierdut identitatea din cauza numarului mare de musulmani tolerati acolo.

Link spre comentariu

Inchiderea granitelor,si interzicerea oricaror practici musulmane cat si a cetatenilor musulmani pe teritoriul european...sunt liberi sa isi practice religia pe teritoriile lor,nu trebuie sa ne-o bage pe gat aici in europa...

 

Acum cativa ani,am vizitat orasul Marseille din Franta,al doilea oras ca marime dupa Paris,si cel mai important port al Frantei,e incredibil ce e acolo,musulmani peste tot,algerieni,egipteni,arabi de toate,au si moschei din alea sau cum plm le zice,mie mi-a dat impresia ca e un oras din Franta care nu e francez...practic si-a pierdut identitatea din cauza numarului mare de musulmani tolerati acolo.

 

Exista un discurs elocvent al lui de Gaulle despre integrarea algeriei, de ce se opunea el, e cat se poate de actual ...

Link spre comentariu

E problema ta ce esti eu nu tem facut nici cum si nu am avut nimic personal cu tine . Ai grija ca vb urat si aiurea la adresa mea fara sa ma cunosti cine sunt iar cu surprizele laso moale ca nu ma intimidezi ca daca o mai ti tot asa sar putea sa fie invers asa ca bafta in meserie si e problema ta ce faci , fiecare cat o duce capul :)

Link spre comentariu

Da dragul meu ce mi-ai scris in privat asa e nu are rost dar asemenea aberati si pe deasupra amenintari ca ( sar putea sa ma vrio surpriza) pai ia nici macar nu stie cu cine vorbeste eu sunt foarte buna dar si nebuna cu cine merita asa ca sa o lase mai moale si mai bine sa se axeze pe viata ei .

Link spre comentariu

Eu una nu masi cobora la un asa nivel sincer una e ca imi spun punctul de vedere iar legat de pesti sunt eu in zodia pestilor e suficent nu suport alti pesti pe langa mine si am o varsta sa mai fiu asa proasta sau naiva ca altele ce au fost vazute cu iubitul cica in masina ( pestisorul de aur ) care le indeplineste toate dorintele :))) si eu am unul dar e din silicon :)) nu cere bani , nu vrea mancare etc si ma si satisface bine si se numeste vibratorul meu fermecat :)))) :*

Link spre comentariu

Eu una nu masi cobora la un asa nivel sincer una e ca imi spun punctul de vedere iar legat de pesti sunt eu in zodia pestilor e suficent nu suport alti pesti pe langa mine si am o varsta sa mai fiu asa proasta sau naiva ca altele ce au fost vazute cu iubitul cica in masina ( pestisorul de aur ) care le indeplineste toate dorintele :))) si eu am unul dar e din silicon :)) nu cere bani , nu vrea mancare etc si ma si satisface bine si se numeste vibratorul meu fermecat :)))) :*

 

Ar trebui sa pui o poza cu el, cu fermecatul adica :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...