Sari la conținut

DOMINATOARE ASTEPT SCLAVI


Postări Recomandate

Vizitator menache
Reputație: 0

Hai ca ai niste picioare super sexy cu sau fara cele 3 perechi de pantofi marimea 34 jumate!! M'ai convins sa vin la tine cu prima ocazie..ai putea sa pui o poza cu pedichiura ta...am niste fantezii care vreau sa le pun in practica :D

Stai mah sa i mai creasca unghiile nu te grabii ca pe timpul iernii le are boante!!!intelege si tu!!!:)))

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

O parte am inteles-o din ce vrei, fii mai explicit iar eu iti voi spune daca pot face sau nu. Multumesc!

Ca sugestie ma gandeam la acest videoclip. Daca este ceea ce cauti anunta-ma:

   http://www.redtube.com/919881

saruman.....as dori ceva de genu acesta....http://xhamster.com/movies/1146321/amazon_goddess_victoria_sapphire_milking_cum_into_his_mouth.html

si cu, completarile duumneavoastra cu ce mai doriti

Link spre comentariu

Stai mah sa i mai creasca unghiile nu te grabii ca pe timpul iernii le are boante!!!intelege si tu!!! :)))

 

 

Le vedem si vb dupa daca e asa sau nu :))

    :blushing2 daca pt tine unghii taiate inseamna boante presupun ca asa sunt si ale tale boante. :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

Nu draga dar vad ca tot se milogesc unii de tine le aici sa pui poze cu pedichiura si tu te faci ca ploua!!!si a fost o gluma ce te ai turat asa de mi ai dat minus

  • Like 1
Link spre comentariu

Sau sa ma chemati dupa ce pleaca partenerul

 

 

Sarut mana stapana vati mai gandit la propunerea mea? Vam rugat daca pot sa fiu cuckoldul dumneavoastra, dupa ce faceti sex cu un partener ales de dumneavoastra sa fac curatenie in pasarica dupa ce isi da drumul ,va implor

 imi pare rau dar dorinta ta nu necesita igiena ceea ce inseamna ca nu ti-o voi indeplini. multumesc!

Link spre comentariu

Nu am inteles ce ati vrut sa spuneti stapana,ma gandeam ca dv aveti un partener cu care intretineti relati sexuale din placere,si dupa ce terminati eu va fac cunilingus ,va implor

 Nu are rost sa intram in polemici pe acest subiect. Menionez, cu toti barbatii ma simt bine, nu iti inteleg aluzia. Am mentionat clar ca NU indeplinesc aceasta fantezie.,

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...