Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o pe Alexandra, vineri noaptea.

 

Locatie noua, Burebista (langa Biserica). Camera "de actiune" este OK (pat mare, asternuturi curate), Am fost primul client pe noua locatie, dupa spusele ei.

 

Pozele sunt reale (ramane sa ma edific daca nu una si aceeasi persoana cu cealalta Alexandra, la care nu am reusit sa ajung, fiind deosebit de aglomerata). Tind sa cred ca nu sunt una si aceeasi persoana, deoarece serviciile oferite de Alexandra la care am fost sunt foarte slabe si nu vad de ce sa se aglomereze clientii.

 

M-a asteptat in "echipamentul" de mai sus, ceea ce "a ramas" dupa partida de sex a fost un zambet inocent din partea ei.

 

Chip: nota 8 (frumusica, spre angelic).

Vocea este usor groasa (nu metalica).

Sani: mici si "lasati".

Cosntitutia: skinny (genul meu este slim, dar "merge" si skinny).

Pielea: alba (nu e creola).

Corp (general): nota 7 (se cam "vad" coastele, picioare lungi, un tatuaj pe spate),

 

A precizat ca nu suporta cunnilingus (un mare minus).

A facut dus inainte (un plus).

Nu a cerut banii inainte (alt plus).

Initial m-am dus pentru o ora, dar "prestatia" m-a razgandit, asa ca am stat o finalizare (pret 100 lei, ora fiind 150 lei).

 

A sarit direct la falus, pentru oral (face neprotejat) dar am "luat-o" imediat langa mine pentru "o incalzire" (GFE foarte retinut, am renuntat dupa 1 minut).

 

A trecut la oral, o singura viteza, doar pe capul falusului (noroc ca eram "plin" de cateva zile, asa ca erectia a fost ferma dupa 1-2 minute). Nota la oral: 3 (trei).

 

Am trecut la normal, "caprita". A intrat foarte rapid, nu stiu daca era mai degraba larga decat umeda. Am ejaculat dupa 2 minute. Nota la normal: 4 (patru). A stat "ca lemnul", in silent total.

 

Nu ai revin, desi e o fata frumusica deoarece consider ca pretul corect ar fi 50 lei pentru o finalizare.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Barcelona
  • Oras:Barcelona

Salutare!

Am vizitat-o si eu pe Alexandra intr-o joi noapte acum vre-o doua saptamani! Un pic obosit dupa job dar cu chef de actiune rasfoind anuntul am zis sa dau un singur telefon daca am noroc bine daca nu acasa! Am dat peste anuntul colegei Alexandrei, Sonia, care mi s a parut ft de treaba, m a indrumat corespunzator pe bd Unirii, am intrebat-o initial la tel daca pozele sunt reale sa nu bat drumul degeaba, mi a confirmat! mi a deschis un paznic care nu mi a zis nimic nici macar raspuns la salut :)))

totul bine si frumos ajung, fac cunostinta, Alexandra mi s a parut o fata foarte finuta si dulce, slim pe gustul meu, o atitudine ft pozitiva si cu zambetul pe buze! Desi eram destul de obosit la ora aia, m a relaxat oralul, dupa care am trecut la actiune misionar si finalizare pe la spate! Am stat o ora si am povestit diverse chestii, eu personal o recomand si voi mai reveni in limita timpului si chefului disponibil! Nu dau note, personal nu agreez ideea de a face asta! poat doar spune ca am plecat relaxat si mirosind a mare parfum pe care m am straduit o juma de ora "sa l dau jos" de pe mine in seara respectiva "pentru ca radar" :))

Tarif: 150/1h

Voi reveni, Alexandra este o tipa frumoasa si pe gustul meu!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Salutare!

Am vizitat-o si eu pe Alexandra intr-o joi noapte acum vre-o doua saptamani! Un pic obosit dupa job dar cu chef de actiune rasfoind anuntul am zis sa dau un singur telefon daca am noroc bine daca nu acasa! Am dat peste anuntul colegei Alexandrei, Sonia, care mi s a parut ft de treaba, m a indrumat corespunzator pe bd Unirii, am intrebat-o initial la tel daca pozele sunt reale sa nu bat drumul degeaba, mi a confirmat! mi a deschis un paznic care nu mi a zis nimic nici macar raspuns la salut :)))

totul bine si frumos ajung, fac cunostinta, Alexandra mi s a parut o fata foarte finuta si dulce, slim pe gustul meu, o atitudine ft pozitiva si cu zambetul pe buze! Desi eram destul de obosit la ora aia, m a relaxat oralul, dupa care am trecut la actiune misionar si finalizare pe la spate! Am stat o ora si am povestit diverse chestii, eu personal o recomand si voi mai reveni in limita timpului si chefului disponibil! Nu dau note, personal nu agreez ideea de a face asta! poat doar spune ca am plecat relaxat si mirosind a mare parfum pe care m am straduit o juma de ora "sa l dau jos" de pe mine in seara respectiva "pentru ca radar" :))

Tarif: 150/1h

Voi reveni, Alexandra este o tipa frumoasa si pe gustul meu!

Mersi:*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...