Sari la conținut

ERIKA 0749655919


Postări Recomandate

buna seara DOMNULE marcopolo120 poate asa DOMNIIIIII care nu au loc de mine sa isi dea seama ca tot ce sa scris sant minciuni ,am un singur nr de telefon nu am nici un anunt pe publi si mai putin poze iar domnul sa trezit astazi sa posteze ca saptamana trecuta a stat 30 minute afara ceea ce nu cred eu imi respect programarile iar daca apare ceva neprevazut anunt o seara frumosa va doresc va pup si multumesc DOMNULUI marcopolo120 pentru recenzie

Link spre comentariu

Eu nu m-am trezit sa scriu ca am astepat 30 minute asa a fost asta e bataie de joc mai ales ca cine cica se respecta nu face gainarii din astea de prost gust doar ca sa se afirme ce mare smechera e. Macar recunoaste ca iti bati joc si asta este. Cine vrea sa fie respectat trebuie sa respecte la randul sau.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

buna seara DOMNULE marcopolo120 poate asa DOMNIIIIII care nu au loc de mine sa isi dea seama ca tot ce sa scris sant minciuni ,am un singur nr de telefon nu am nici un anunt pe publi si mai putin poze iar domnul sa trezit astazi sa posteze ca saptamana trecuta a stat 30 minute afara ceea ce nu cred eu imi respect programarile iar daca apare ceva neprevazut anunt o seara frumosa va doresc va pup si multumesc DOMNULUI marcopolo120 pentru recenzie

 permitemi sati dau un sfat  ar fi bine sa nu mai intri in polemica cu unii de pe aici  ignorai ca o sai doara mult mai tare decit daca te iei cu ei la cearta sau sa va contraziceti  la nesfirsit asa ca lasai in pace  stii cum e vorba aia .”Cîinele moare de drum lung iar ”prostu” de grija altuia.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...