Sari la conținut

Ada 0763886916 Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  Locatia primul bloc de langa piata moghioros

 Dupa ce in prealabil mi am facut programare cand am ajuns si am sunat mi sa spus sa astept ca deja a urcat altcineva ca ea nare de unde sa stie daca veneam sigur...deci neserioasa

 Dupa 20 min ma suna urc sus si de la pretul de 60 imi zice ca face 80... ii zic in anunt scrie 60 nu 80 si cand vede ca nu vreau sa stau ramane la 60 :) deci iar neserioasa face programari pt toti pretu nui acelasi si sincer nici nu cred ca se merita

Oralul protejat putin grabita ca de asteptau alti 4-5 jos.... si la normal sa pus direct in pozitia capra fara sa ma intrebe cum doresc.. ca sa nu o mai lungesc am dat repede si tare in curul si fara sa schiteze ceva am terminat si am plecat

 note nu am ce sai dau daca vreti sa mergeti la ceva ce nui sigur ca intri asa repede si nici nu te simti ok sus grabit faci doar in ce pozitie vrea... pacat ca nui urata

  • Like 6
Link spre comentariu

Confirm, cu toate ca stiam ca asa va fi, nu am rezistat tentatiei si am fost la ea. Oral protejat normal pe la spate, 10min cu totul, fara dus fara picanterii. Buna rau de pula, cur mare si frumos, la pizda avea dunga kinky, mai adaug ca e de etnie. Nu mai revin, e mult prea grabita. 60fin. Si.a incercat.o cu 80 si cu mine. La 60 zice k face doar oral sau doar normal. Mi.a supt.o din propria ei initiativa. Cius.

  • Like 12
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fast futing....M-a luat la ușă ca nu are timp decât de o finalizare timp de 20 minute, nu am rămas iar pozele sunt mai vechi, este mai plinuță acum....probabil ca sta chiar lângă piața moghioros si este plin de șaorma prin zona)))))))) schimba prețul in funcție de cum ești îmbrăcat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Fast futing....M-a luat la ușă ca nu are timp decât de o finalizare timp de 20 minute, nu am rămas iar pozele sunt mai vechi, este mai plinuță acum....probabil ca sta chiar lângă piața moghioros si este plin de șaorma prin zona)))))))) schimba prețul in funcție de cum ești îmbrăcat.

Asadar si prin urmare...de evitat!  :mafia:

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am ajuns si eu la ea, de curiozitate...NU se merita! Cel mai groaznic fast fuck...15 min....nici nu iti scoala bine pula, ca se pune capra, se da cu gel sau crema si....hai fute-ma! In timp ce ma spalam zice...hai mai repede .... pleaca, ca a venit urmatorul...e la scara! Are cateva telefoane care suna toate incontinuu, se sterge cu servetele dupa tine si...urmatorul. Nu am vazut sa isi faca dus! Nota 4 pe linie din partea mea! Gfe este zero! Aruncati banii pe geam!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am ajuns si eu la ea, de curiozitate...NU se merita! Cel mai groaznic fast fuck...15 min....nici nu iti scoala bine pula, ca se pune capra, se da cu gel sau crema si....hai fute-ma! In timp ce ma spalam zice...hai mai repede .... pleaca, ca a venit urmatorul...e la scara! Are cateva telefoane care suna toate incontinuu, se sterge cu servetele dupa tine si...urmatorul. Nu am vazut sa isi faca dus! Nota 4 pe linie din partea mea! Gfe este zero! Aruncat

 

cu banii aia te duceai la patinoar si beai si cateva pahare de vin fiert  ca tot erai pe acolo pe langa el  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Este primul meu topic, spar sa nu gresesc ceva. 

Am fost la domnisoara in urma cu ceva timp, locuieste pe langa piata moghioros, o sun cand sunt aproape de locul cu pricina si ma roaga frumos sa astept 20 minute pentru ca a sosit proprietarul...ma rog astept (eram in dubii sa plec sa stau) intr-un final ma suna ca pot urca...Fata este cea din poze. Fara dus, nimic din partea ei( noroc ca venisem dusat de acasa) a inceput sa se dezbrace si a inceput brusc sa-mi dispara cheful, o pizda paroasa foarte sictirita, grabita, patul are o gaura in mijloc.

Ma rugat sa stau la marginea patului sa imi suga pula nimic special, am refuzat din start normalul pentru ca era exagerat de paroasa. Am finalizat in prezervativ in timp ce imi facea oral dupa vreo 15 minute in timp ce imi spunea sa ma concentrez ca am platit pentru o finalizare.

 NU RECOMAND !!   

 

Locatie-6 curata dar nu am putut vedea baie ( patul rupt)

Fata- 7 arata ok la fata si corp dar lasa de dorit parul pubian

Pret- 60 lei finalizarea

 

Dr Tab. este praf la capitolul escoarte !

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Unui tip i se ofera la bordel in loc de-o curva, o scandura cu o gaura la mijloc.

Protesteaza si i se raspunde:

– La banii astia numai asta iti oferim vrei bine, nu iar bine

Se duce tipul in camera fute scandura, ii place. Vine a doua zi, a treia, a patra… Dupa doua saptamani cand se duce in camera

gaseste o scandura fara gaura. Protesteaza iar si i se raspunde:

– Nu va suparati dar cum sunteti un client fidel, ne-am gandit sa va oferim o virgina!

Referitor la gaura din pat! Sper sa nu te superi!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...