Sari la conținut

Elena 19


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am avut o intalnire recenta cu domnisoara asa ca voi face o scurta recenzie. Fiind  prima mea istorisire, iertare daca omit anumite aspecte.

  Cazat la hotel, pun mana pe telefon si sun.Raspunde o voce placuta, amabila, ii ofer locatia mea, ramanem ca ma suna cand ajunge. Nu trec 20 de minute,ma suna, cobor, o intampin, urcam in camera, incepem sa discutam, o invit la un dus, accepta, eu am asez in pat. Iese acoperita doar de prosop, cu zambetul pe buze. O invit in pat si incepe actiunea.

   Ca si aspect: arata de 20 de ani, slaba, draguta la fata, sani fermi, rotunzi, frumosi, fund mic dar foarte bine conturat. Fix pe gustul meu :).

   Incepem cu un ONP , bine executat , cu atentie la imprejurimi, dupa care o intorc pe burta, ii departez picioarele si dau sa-mi asez prezervativul, Neindemanatic din fire, nu reusesc, intervine ea elegant , ma ajuta si trecem la partea a doua: un NP intens cu un peisaj frumos, pussy de exceptie si gemete naturale. Pe urma o ridic intr-un    :doggystyle cu spatele la oglinda. Se conformeaza, mai pompez cateva minute dupa care o asez in genunchi cu spatele la oglinda pentru un  :blowj0b  cu CIM.  Fuge imediat si decarteaza la baie.

   Mai ramanem la o discutie 5 minute, ii ofer cadoul de 300 RON, da la revedere si pleaca.

 

PRO: a venit la timp, arata mai bine in realitate decat in poze, nu vorbeste mai mult decat e necesar, nu a raspuns la telefon cat a fost in camera

CONS: nu face anal

 

Note:

ON: 9

NP:9

GFE:8

Aspect:9

 

Halat: 300

 

De revenit: Da.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sincer, nu va deranjati.

Totul este pe graba, nu se implica , promite la telefon si atat.

Nu merita nici 100 lei.

 

Eu fiind client mai vechi, am zis sa o mai chem, aveam o impresie de nesatisfacere, dar am crezut ca exista o schimbare - DIN ULTIMELE RECENZII.

 

Gresit - pe repede inainte- aaaaaaaaa ne cunoastem - degeaba....

 

Si pretul a fost de 200 lei la mine cu taxi inclus, acum 5 saptamani.

 

Preturi sub  trecere pe toate planurile.

 

Nu recomand.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator lionman
Reputație: 0

Dragi mei am revenit, astazi lucrez pana la ora 4:00

Buna draga mea, La multi ani!,   ce spui de o sedinta de cuni, sarutari si mangaieri :kiss3, cat costa o ora, cum te pot contacta, doar telefonic?  :gifs_ojos   

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...