Sari la conținut

Stie cineva ceva de ea


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

imi poate confirma cineva daca despre ea este vorba, dintre cei care ati vizitat-o?

 

Andreea 22 de ani, 53 kg , 1.70 inaltime , ofer companie intima doar la domiciliul meu , nu am fite si nu te grabesc , de?in si jucării , pt mai multe detali ma puteti contacta , poze sunt reale imi apar?in

 

Asta  e anuntul dupa care am vizitat-o pe domnisoara prin octombrie si pozele sunt la inceputul topicului.  Nu stiu daca cea din poza ta e ea, imi amintesc ca tipa era blonda si destul de inalta, draguta la fata. Veneam de la o lucrare de santier  si eram pe fuga si am vrut o relaxare scurta, asa ca am sunat si am mers undeva pe langa Spitalul Judetean. Un bloc mai nou, curat, am stat la o finalizare si am plecat, cum ziceam ma grabeam..

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

domnisoara este studenta si nu este maritata, probabil este vreun inel

una dintre pozele de pe publitim pe cand avea anunt  este identica cu o poza postata pe facebook, este adevarat ca cineva putea sa-i fure poza, insa tin sa inclin ca este ea.

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Thortm ce faci? Intai intrebi daca o recunoaștere cineva apoi zici ca "înclini ca e ea". Stii ca e studenta ca are facebook, se pare ca stii multe despre ea. Ce confirmare vrei? E o singura recenzie si multe comentarii. Intreaba-l pe tipu ala Tatnen ca el scrie ca pe tipa din anunt a vazut-o. Poate sunt si altii care au fost la ea si nu scriu din diferite motive.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...