Sari la conținut

Postări Recomandate

Va salut!Ultimul episod din seria "sa incercam si low cost".DOMNISOARA draguta, 21 ani, vino sa ma cunosti sunt noua pe site, dornica de noi aventuri erotice, pot sa-ti ofer sex oral cu fin., sex normal 69. Zona Mihai Bravu, 05 Mar 15:37 0737.543.699 Locatie: Intersectia de dupa Dristor, vis a vis de Prosper.Garsoniera cam neingrijita dar nu dezastru. Fata declara 21 de ani dar arata cam de 19, frumusica la fata si la corp, pozele sunt false 100% dar am ramas fiindca arata bine. Actiunea interesanta, oral protejat (la cererea mea), face si neproteja, cam fara artificii dar cu sarg, normal cu schimbari de pozitii si stramtuta, destul de ok.NoteAspect: 7-8Oral:7 (se poate si mai bine)Normal: 7 (docila, fara comentarii, fara mirosuri)Anal : n-am incercat, n-am intrebat sorryGFE: 8 (e primitoare, nu comenteaza, daca o intrebi de vb se deschide dar e cam tarancuta)Concluzie: merge de incercat si de antrenat, daca se mai cizeleaza are viitorCu respect!

  • Like 1
Link spre comentariu

@georgesil Am si eu cateva intrebari daca ai amabilitatea sa mi raspunzi.

Fata declara 21 de ani dar arata cam de 19' date=' frumusica la fata si la corp, pozele sunt false 100% dar am ramas fiindca arata bine. NoteAspect: 7-8[/quote']1. Poti sa mi descrii cum arata? Cat de mult aduce cu fata din poze? Cat de draguta e la fata? Blonda , bruneta? Ce culoare au ochii? Inalta cu craci sau mignona?
normal cu schimbari de pozitii si stramtuta' date=' destul de ok.NoteNormal: 7 (docila, fara comentarii, fara mirosuri)GFE: 8 (e primitoare, nu comenteaza, daca o intrebi de vb se deschide dar e cam tarancuta)[/quote']2. Am inteles ca e stramuta...dar se implica sau e mai mult genul scandura? Ii face placere (geme etc) sau doar e genul "corecta"?3. Poate nu m-am uitat cu atentie...dar nu ai specificat pretul (per finalizare/ora) si cat ai stat.Mersi
Link spre comentariu

Salutari!1. Bruneta, inaltime cam 1,65/1,70 , are ceva cracane dar nu impresionant, e subtirica dar nu slabanoaga, sani medii, la culoarea ochilor nu m-am uitat :) ; cu fata din poze nu aduce decat la constitutia corpului, la fata e draguta si are toti dintii la locul lor...2. As zice ca e genul corecta spre implicata dar probabil depinde de client.3. Pretul 50/finalizare deci categoria low cost/entry level :) nu poti sa ai mari pretentii la pretul asta dar ca si experiment merge.Cu respect!

Link spre comentariu

Salutari!1. Bruneta' date=' inaltime cam 1,65/1,70 , are ceva cracane dar nu impresionant, e subtirica dar nu slabanoaga, sani medii, la culoarea ochilor nu m-am uitat :D ; cu fata din poze nu aduce decat la constitutia corpului, la fata e draguta si are toti dintii la locul lor...2. As zice ca e genul corecta spre implicata dar probabil depinde de client.3. Pretul 50/finalizare deci categoria low cost/entry level :) nu poti sa ai mari pretentii la pretul asta dar ca si experiment merge.Cu respect![/quote']Fiind in zona, m-am gandit sa fac o vizita domnisoarei. Surprize mari am avut!Locatia este pe strada Racari (langa Butan Gas) care "taie" M.Bravu (pana ajungi la Mega Image dinspre Dristor). Acolo a mai fost un "cuib" unde activau cateva "mature" cum ar fi una de 43 ani care posta anunturi gen "corp de adolescenta" dar era o pocitanie...nu asta conteaza la acest topic acum...Atentie! Fetele (ca erau 3) au activat (cel putin pana a dat gerul) in zona Parcului Garii de Nord. Agatau clienti si-i duceau pe strada Witting la o casa tiganeasca.Plateai 10 lei camera si inca 20-30 lei fetelor in functie de aspect sau servicii.Nu vreau sa fac o recenzie negativa pentru ca fetele nu au tras tepe niciodata. Sunt corecte, dar avand in vedere zona unde frecventau si locatia unde prestau exista posibilitatea sa aiba ceva boli.Sincer, am fost cu una din ele (cea cu care am vorbit ieri la telefon) pe strada Witting anul trecut. Era cea mai curatica si mai placuta la infatisare.I-am dat 30 lei cu tot cu camera.Atitudine amabila, prestatii aproape de zero (zicea ca e la inceput).Nu facea oral atunci.Ne-am recunoscut ieri.Normal ca am vrut sa plec, pentru ca fata nu face decat 20-30 lei, dar mi-a spus sa-i vad colegele...surpriza...o revad pe sora ei, o blonda slaba, cu tate mari lasate (care activa tot cu ea in zona Garii de Nord si la Witting) si una bruneta, grasa, gipsy 100% (pe care o vazusem tot acolo).Le-am spus, fetelor v-ati emancipat! Au motivat ca frigul si pretul mic de la gara a fost de vina de au optat pentru varianta regim hotelier. Care hotelier? Locatia e murdara, miroase urat a transpiratie si gaze de la aragaz...In concluzie, doar fata roscata (pozele sunt false desigur) ar merge o tura, pentru ca are pielea alba si nu miroase urat, dar 50 lei nu se justifica pentru prestatie si reputatie. Doar pe ea am incercat-o la Gara de Nord asta toamna...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...