Sari la conținut

Tiganca Craiovei, langa Comisariat , 3 numere de tel...


cataa80

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

Am fost si eu de curand la o fata, pe Craiovei, care e sub orice critica.

Fata raspunde pe urmatoarele numere de tel: 0749 643 373, 0757 247 271, 0741 610 524.

Din convorbirea cu ea, mi s.a parut ca e putin "dusa" cu capul, insa, avand si ceva treaba prin Pitesti, am zis sa o vad.

M.a indrumat catre locatie, undeva pe langa Comisariat, la blocul acela turn.

Am urcat, fata m.a asteptat in chiloti si intr,un maieu, intr,un cuvant "ca la tara"!!! Arata oribil, la vreo 35-40 ani, tiganca si tatuata, dar tatuaje din acelea "ion + maria = Love" si avea desenat si un trandafir pe mana,, va dati seama ce inseamna...si la fata negricioasa si urata cu "spume"...arata exact in genul celor care vand seminte pe stadioane, nu e nici o diferenta... :slap2 :slap2 :slap2

Tarife 70 numarul, 150 ora, oral si normal, cu CIM. Am mai intrebat daca face si anal, la care ea..."hai ca vad ca esti cam smekeras, nu vreau sa ma fut cu tine!!!!"  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Cam rar asemenea fata, nu prea am intalnit in vizitele mele asemenea "specimen".

Cam asta a fost vizita mea.

 

 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost si eu de curand la o fata, pe Craiovei, care e sub orice critica.

Fata raspunde pe urmatoarele numere de tel: 0749 643 373, 0757 247 271, 0741 610 524.

Din convorbirea cu ea, mi s.a parut ca e putin "dusa" cu capul, insa, avand si ceva treaba prin Pitesti, am zis sa o vad.

M.a indrumat catre locatie, undeva pe langa Comisariat, la blocul acela turn.

Am urcat, fata m.a asteptat in chiloti si intr,un maieu, intr,un cuvant "ca la tara"!!! Arata oribil, la vreo 35-40 ani, tiganca si tatuata, dar tatuaje din acelea "ion + maria = Love" si avea desenat si un trandafir pe mana,, va dati seama ce inseamna...si la fata negricioasa si urata cu "spume"...arata exact in genul celor care vand seminte pe stadioane, nu e nici o diferenta... :slap2 :slap2 :slap2

Tarife 70 numarul, 150 ora, oral si normal, cu CIM. Am mai intrebat daca face si anal, la care ea..."hai ca vad ca esti cam smekeras, nu vreau sa ma fut cu tine!!!!" :laugh2 :laugh2 :laugh2

Cam rar asemenea fata, nu prea am intalnit in vizitele mele asemenea "specimen".

Cam asta a fost vizita mea.

 

Mai stă şi un țigan cu ea. De obicei când are client iese pe afară cu un câine. Sau stă in scara blocului.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...