Sari la conținut

0748581830


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

BUNĂ! Sunt o tipă foarte drăguţă, foarte curată, extrem de serioasă, am 1.70/50kg, sâni f frumoşi. Ofer companie şi masaj d-lor generoşi. Deţin loc. tel 0748581830. Salutare la toata lumea abia am ajuns acasa de la aceasta fata . Am luat anutul din ziarul evenimetul de astazi . Am sunat-o azi si am stabilit o intalnire are locatia la IL PRIMO. Am ajuns la ea m-a poftit in camera am stat putin de vorba dupa care am trecut la treaba. Ne-am dezbracat pe urma ea inceput sa imi faca un oral protejat dupa 5 minute am trecut la actiune. Am vrut ca ea sa stea in pozitia misionarului pe urma am schimbat pozita cu ea capra si iar pozitia misionarului si cand sa termin m-am oprit din actiune am vrut ca ea sa-mi faca din nou oral ca sa termin la ea in gura in prezervativ si ea a acceptat . Toata partida de sex a durat cam 35 de minute si eu am platit 150 de ron. Tariful este de 150 de ron pentru 1 ora oral si normal 2 numere. Cam mult pentru 1 ora cu ea,sunt fete care au tariful putin mai mic pentru 1 ora care arta ca ea sau chiar mai bine ca ea ( parerea mea ).Aspectul fizic al fetei este: bruneta tenul alb cam 1:67 si cred ca are aproape 60 de kg,sanii ii are acceptabili de marii dar putini lasati , si fundul il are potrivit nici mare nici mic dar este putin lasat. Nota 8.Oral : 8,5 nu se grabeste.Normal: 7,5 aici se cam grabeste de asta dau o nota asa de mica.Locatie : IL PRIMO , NOTA 10.Nu prea o recomand pentru ca se cam grabeste dar daca aveti banii si vreti sa incercati fata megeti si voi si reveniti cu informatii .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...