Sari la conținut

Ceva nou - in vizita - 0740971787


rayvan889

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut :) ! Din pacate nu stiu cum o cheama pe domnisoara. A mai fost de cateva ori prin Arad dar de fiecare data sta 2-3 zile dupa care pleaca. Astazi a aparut anuntul ei (pastreaza numarul de telefon) si mi-am facut o programare. Am mai fost o data la ea cand a avut locatie pe Cocorilor dar pana am apucat sa fac recenzie anuntul fetei disparuse. Din spusele fetei mai sta doar 2 zile in Arad deci cei care vor sa o viziteze ar trebui sa se grabeasca.

 

Sun si fac programare peste 10 minute. Locatia este la UTA la Ared-uri.

Fata arata foarte bine, din spusele ei are 22 de ani, 1.65 inaltime si cam 55 kg. Este foarte frumusica la fata si are niste ochi de te topesti. Funduletul se poate foarte bine vedea in poze ... este tip brazilianca, foarte ferm si foarte bombat. Sanii sunt medii spre mari si datorita varstei sunt acolo unde trebuie, adica sus.

 

Ca si servicii se poate ON si NP si finalizarea este 150 RON. Am inceput cu un oral protejat (la cererea mea) si am continuat cu normalul schimband doar 3 pozitii (misionarul, lady on top si capra) iar finalizarea a fost in caciula.

Fata este foarte amabila si serviabila dar avand in vedere ca evita FK nu as putea spune ca are un GFE foarte ridicat, totusi, este o fata cu mult bun simt.

Principala problema a fost ca in locatie a avut doar o canapea unde s-a desfasurat actiunea si este putin mai incomod.

 

Locatie: 9 - Ared-uri, frumos amenajat, nota 9 este doar datorita canapelei.

Aspect fata - 9 - dupa parerea mea arata mai bine ca si in poze

Sani - 9

Funduletz - 10 - nu tin minte cand am vazut un fundulet atat de bombat si dragut

Oral - 9 - fara atentie in zonele adiacente dar facut cu pasiune

Normal - 9.5 - este tanara, stramta, se umezeste natural, se implica

Igiena - 8 - nu am simtit mirosuri ciudate DAR dupa ce am terminat actiunea eu am mers la dus si cand m-am intors era gata imbracata ... deci este clar ca nu face dus dupa fiecare client.

Atitudine - 10

GFE - 8 - in principal din lipsa FK

 

Pret - 150/numar - Cu siguranta este de revenit, cand o sa o mai prind prin Arad

 

post-20809-0-47605700-1447958667_thumb.jpg

post-20809-0-35752200-1447958671_thumb.jpg

post-20809-0-31346800-1447958675_thumb.jpg

post-20809-0-39594100-1447958679_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Din cate stiu vine de 2-3 ori/an in Arad dar nu cred ca este o regula. Eu am vazut-o in vara si am mers la ea...avea locatie pe Cocorilor. Pana sa fac recenzie a disparut anuntul ei. Acum cand am ajuns din nou avea locatie la Ared Uta si am facut recenzie in aceeasi zi...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...