Sari la conținut

conversatie funny


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

el: buna Randunico. as avea o propunere pentru tine de blackfraidei

eu: ia uimeste-ma!

el : iti dau o mie de euro sa facem sex cu nabadai . sunt un barbat frumos, tanar, viril, am o pritena cu care fac sex si cate o noapte intreaga fara oprire, dar vreau ceva nou. eu arat bine de tot, alearga fetele dupa mine. si oricum la asa oferta nu ai cum sa ma refuzi. am vazut ca scri peste tot ca nu faci sex dar stiu eu ca la banii astia te bagi sigur ca o mie de euro sunt bani ma Randunico. mi i-a dat tata sa-mi iau telefon dar o sa-l mint ca i-am pierdut la cazino si-mi da altii dar macar sa fac si eu ceva cu ei.

eu : gata sef, daca spui tu..ce nu fac eu de o mie de euro. cum iti place, cum preferi?

el: cu de toate

eu: chiar asa?

el: da, am potential. am o intrebare. ai jucarii?

eu: am, de care vrei?

el: pai ce ai?

eu: de toate pentru toti

el: si vibratoare si dastea, te imbraci si tu sexi asa?

eu: sigur ca da, am si dildouri si vibratoare si strapon. am unul virgin, ieri l-am cumparat. ce zici, il testam?

el: da, ar fi misto

eu: bine, cand te decizi ma anunti. promit sa fie cu de toate, mai ceva ca saorma de la dristor. o sa iti ofer ceva ce n-ai incercat niciodata, de neuitat.

el: serios?

eu: da. o sa iti sparg funduletul

 

 

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

 

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Wasluy
  • Oras:Wasluy

el: buna Randunico. as avea o propunere pentru tine de blackfraidei

eu: ia uimeste-ma!

el : iti dau o mie de euro sa facem sex cu nabadai . sunt un barbat frumos, tanar, viril, am o pritena cu care fac sex si cate o noapte intreaga fara oprire, dar vreau ceva nou. eu arat bine de tot, alearga fetele dupa mine. si oricum la asa oferta nu ai cum sa ma refuzi. am vazut ca scri peste tot ca nu faci sex dar stiu eu ca la banii astia te bagi sigur ca o mie de euro sunt bani ma Randunico. mi i-a dat tata sa-mi iau telefon dar o sa-l mint ca i-am pierdut la cazino si-mi da altii dar macar sa fac si eu ceva cu ei.

eu : gata sef, daca spui tu..ce nu fac eu de o mie de euro. cum iti place, cum preferi?

el: cu de toate

eu: chiar asa?

el: da, am potential. am o intrebare. ai jucarii?

eu: am, de care vrei?

el: pai ce ai?

eu: de toate pentru toti

el: si vibratoare si dastea, te imbraci si tu sexi asa?

eu: sigur ca da, am si dildouri si vibratoare si strapon. am unul virgin, ieri l-am cumparat. ce zici, il testam?

el: da, ar fi misto

eu: bine, cand te decizi ma anunti. promit sa fie cu de toate, mai ceva ca saorma de la dristor. o sa iti ofer ceva ce n-ai incercat niciodata, de neuitat.

el: serios?

eu: da. o sa iti sparg funduletul

 

 

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

cre ca tea sunat hamada

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

el: buna Randunico. as avea o propunere pentru tine de blackfraideieu: ia uimeste-ma!el : iti dau o mie de euro sa facem sex cu nabadai . sunt un barbat frumos, tanar, viril, am o pritena cu care fac sex si cate o noapte intreaga fara oprire, dar vreau ceva nou. eu arat bine de tot, alearga fetele dupa mine. si oricum la asa oferta nu ai cum sa ma refuzi. am vazut ca scri peste tot ca nu faci sex dar stiu eu ca la banii astia te bagi sigur ca o mie de euro sunt bani ma Randunico. mi i-a dat tata sa-mi iau telefon dar o sa-l mint ca i-am pierdut la cazino si-mi da altii dar macar sa fac si eu ceva cu ei.eu : gata sef, daca spui tu..ce nu fac eu de o mie de euro. cum iti place, cum preferi?el: cu de toateeu: chiar asa?el: da, am potential. am o intrebare. ai jucarii?eu: am, de care vrei?el: pai ce ai?eu: de toate pentru totiel: si vibratoare si dastea, te imbraci si tu sexi asa?eu: sigur ca da, am si dildouri si vibratoare si strapon. am unul virgin, ieri l-am cumparat. ce zici, il testam?el: da, ar fi mistoeu: bine, cand te decizi ma anunti. promit sa fie cu de toate, mai ceva ca saorma de la dristor. o sa iti ofer ceva ce n-ai incercat niciodata, de neuitat.el: serios?eu: da. o sa iti sparg funduletul   :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Randu, parca mai era unul din Constanta care ti-a oferit aceiasi suma! Ciudat, conversatia asta mi-a adus aminte de el, pe de o parte de "siguranta" de sine cu care se "afisa", iar pe de alta parte, suma pe care o ofera este aceiasi si in aceiasi perioada a anului. Cred ca acum isi ridica dividendele si banii pe arenda pe doi ani!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...