Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

ALESSIA, maseuza blonda cu experienta, ofer masaj de relaxare profesional pe tot corpul discretie maxima, locatie curata, mai multe detalii la telefon, zona Calea Mosilor aproape Obor, Colentina

Pret: 70 lei

 

 

 

 

post-2-0-24812900-1447480886_thumb.jpg

post-2-0-58337200-1447480886_thumb.jpg

post-2-0-93368300-1447480886_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

boshillor daca FIX asa ar recepta retina imaginea si in realitatea viitoare de la fata locului ar fi minunat....ceea ce ma cam indoiesc, mentionand ca doamna stie cu pozatu bine de tot

 

eu nu as mai subtzia'o, mai degraba as mai lungi'o putzin, stii ce zic?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mda..poate fi o suspriza placuta...fizic vorbind, ca de servicii si atitudine de ea depinde...

dar raspuns la intrebarea asta il vei afla cand vei ajunge la ea, renuntza la textila si coboara de pe tocuri...atunci se vede cum sta treaba...

asa ca bafta va doresc...eu momentan nus pe plaiuri dambovitzene

Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Nu va mai alarmati degeaba , nu arata asa in realitate. Este cam micuta de inaltime are curul mare si picioarele groase si tate mai deloc.sta pe mosilor langa farmacia Helpnet intri pe despartitura dintr e blocuri prima scara la dreapta et nu va mai spun .mai are o colega pe nume Bianca mai inaltuta si cu tate mai mari care lucreaza cu 100 fin si 150 s-au 200 ora depinde pe ce nr de tel suni.mai venise si una slaba .cica o chiama Renata.si mai este o doamna mai in varsta care face doar masaj la 100 lei ora.dar daca vrei si altceva mai dai 50 lei in plus si vine una din fetele numite mai sus si te rezolva.daca va mai pot ajuta cu ceva intrebatima.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Nu va mai alarmati degeaba , nu arata asa in realitate. Este cam micuta de inaltime are curul mare si picioarele groase si tate mai deloc.sta pe mosilor langa farmacia Helpnet intri pe despartitura dintr e blocuri prima scara la dreapta et nu va mai spun .mai are o colega pe nume Bianca mai inaltuta si cu tate mai mari care lucreaza cu 100 fin si 150 s-au 200 ora depinde pe ce nr de tel suni.mai venise si una slaba .cica o chiama Renata.si mai este o doamna mai in varsta care face doar masaj la 100 lei ora.dar daca vrei si altceva mai dai 50 lei in plus si vine una din fetele numite mai sus si te rezolva.daca va mai pot ajuta cu ceva intrebatima.

Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

Nu va mai alarmati degeaba , nu arata asa in realitate. Este cam micuta de inaltime are curul mare si picioarele groase

 

asta sa vede clar din poze, daca nu te lasi pacalit din positie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Mamma mia! Raman socat de comments de aici si de la alte dame! Pai fratilor daca asta e sexy ce sa mai zicem de Elena, Eva, Ema 24, Loredana, Andreeant, Daria, Bebelusha, Alexandra 1234 si altele....Doar faptul ca e noua aici ar trebui sa ne aprinda imaginatia?  Nu pot sa cred ca ....dar gusturile nu se discuta si mai bine ma abtineam de la comentarii!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ok. Am spart gheata!

E o tigancusa ok! Am fost saptamana trecuta la tipa asta.

Colegul de mai sus are dreptate in legatura cu locatia. Eu doar pe ea am vazut-o, era undeva pe la 7-8 seara.

M-am dus la dus, a venit cu papuci dupa mine, 2 geluri de dus, baie ok.

 

La telefon a spus ca oral np si la fata locului a pus cauciucul. Nu exista dubii in legatura cu igiena mea, epilat, parfumat, minim 2 dusuri zilnic.

Oral nota 8, cu ceva gemete, fara a mentiona coitele.

 

Normal : Direct capra ca "asa e mai bine". Scopul fiind sa termini repede. 

Dus inainte, dus dupa. Dus si ea inainte de actiune. Pizdoc frumos cu clitoris mic.

Prezervative "XIAO LIUNG XEN GIGIBAO"

Am simtit un fast- fuck fara a mi se spune pe fata.

Carnita moale, in poze da impresia ca are carne tare. Bucile sar destul de bine in capra. Tate mici si prietene cu gravitatia.

Estimez undeva la 22-26 de ani.

Tatuaj "tramp stamp" deasupra bucilor.   Tv dat pe MTV , telefon pe silent.

 

70 lei / finalizare.

Recomand doar la finalizare si daca sunteti in zona. Te trateaza cinstit dar gasesti asta si la 50 de lei.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Ok. Am spart gheata!

E o tigancusa ok! Am fost saptamana trecuta la tipa asta.

Colegul de mai sus are dreptate in legatura cu locatia. Eu doar pe ea am vazut-o, era undeva pe la 7-8 seara.

M-am dus la dus, a venit cu papuci dupa mine, 2 geluri de dus, baie ok.

 

La telefon a spus ca oral np si la fata locului a pus cauciucul. Nu exista dubii in legatura cu igiena mea, epilat, parfumat, minim 2 dusuri zilnic.

Oral nota 8, cu ceva gemete, fara a mentiona coitele.

 

Normal : Direct capra ca "asa e mai bine". Scopul fiind sa termini repede. 

Dus inainte, dus dupa. Dus si ea inainte de actiune. Pizdoc frumos cu clitoris mic.

Prezervative "XIAO LIUNG XEN GIGIBAO"

Am simtit un fast- fuck fara a mi se spune pe fata.

Carnita moale, in poze da impresia ca are carne tare. Bucile sar destul de bine in capra. Tate mici si prietene cu gravitatia.

Estimez undeva la 22-26 de ani.

Tatuaj "tramp stamp" deasupra bucilor.   Tv dat pe MTV , telefon pe silent.

 

70 lei / finalizare.

Recomand doar la finalizare si daca sunteti in zona. Te trateaza cinstit dar gasesti asta si la 50 de lei.

Europa si Dragonu Rosu,sunt aproape :laugh2 :laugh2 .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

0734195421 asta-i nr de tel.Am sunat dimineata si am facut programare pentru ora 21.C unosteam locatia asa ca am ajuns usor.Tipa m-a intampinat de dupa usa ,asa ca am vazut-o dupa ce am intrat.Am ramas surprins .E ste draguta ,cu dantura perfecta si foarte alba,ingrijita, imbracata ca in poze,cu tocuri si rochita scurta.Am intrebat-o unde intram asa ca am fost poftit in dormitor intrucat in sufragerie presteaza colega.Halatul 70 cu 120 asa ca am dat 70 si in caz ca depasesc dau diferenta.Foarte vorbareata tipa,chiar prietenoasa ,mi-a placut.M-a poftit sa ma fac comod cat merge ea la banca sa depuna banii si sa faca un dus.S-a intors cam in 7/8 minute,timp in care m-am dezbracat linistit si m-am intins pe pat.A revenit imbracata in prosop pe care am sarit imediat sa il dau jos dezvelindu-i sanii marimea 3 cred si am poftit-o in pat sa ma bucur un pic de corpul ei cu carnea neobisnuit de tare,curul perfect de futut pe la spate ,fara burta care sa-i atarne si zambetul cu dintii aceia perfecti . Am pupat-o pe tot corpul fara sa fiu grabit dupa care s-a trecut la un oral protejat si un normal obisnuit cu putine oftaturi. Voi revenii cu placere pentru ca am fost grabit de un tel. pe care l-am primit.O recomand si-i voi mai face o vizitza duminica.

  • Like 13
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...