Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor
70 L

MASEUZA, noua in zona, ofer masaj de relaxare si tonifiere intr-o locatie curata si discreta, zona Lacul Tei, Colentina. Mai multe detalii la telefon, 20 Nov 11:00


  Foto (4)   Selecteaza

0767320279  colega cu blonda de mai sus

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

IULIA, maseuza blonda, ofer masaj de relaxare si terapeutic locatie curata si discreta, situata in zona Lacul Tei Colentina, mai multe detalii la telefon

O cheama Iulia acum... Si a scazut la 50 lei.... Sau Iulia e la 50 si Allesia la 70 ? Si te intreaba pe care din ele vrei s-o futi ?

 

http://stor0.anuntul.ro/media/foto/imgs/2015/11/20/142723971.jpg  http://stor2.anuntul.ro/media/foto/imgs/2015/11/20/142723961.jpg

 

http://stor1.anuntul.ro/media/foto/imgs/2015/11/20/142723951.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

E cam veche in zona fostul numar  0724188831 ALESSIA maseuza blonda cu experienta ofer masaj corporal de relaxare si terapeutic. Ambient placut discretie si igiena garantata. Mai multe detalii la telefon Obor Calea Mosilor aproape Colentina, am fost cand era la obor nimic deosebit mica de staura picioare scurte indesata  fund frumos mare are cam 25 de ani ca prestatie slabut oral normal protejat aglomerat erau mai multe am platit 70 ron aproximativ 20 minute ..am ajuns si pe lacu tei dar nu am ramas ..deorece o stiam doream alceva ... iar colega era ocupata .........de revenit ...nu stiu....poate pentru bruneta ...

post-32969-0-31480400-1448385812_thumb.jpg

post-32969-0-01824300-1448385829_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

 

70 L

MASEUZA, noua in zona, ofer masaj de relaxare si tonifiere intr-o locatie curata si discreta, zona Lacul Tei, Colentina. Mai multe detalii la telefon, 20 Nov 11:00

  Foto (4)   Selecteaza

0767320279  colega cu blonda de mai sus

Si se pare ca la cautarea pe AT, dupa numarul 0725650924, apar aceleasi poze. Cica o cheama Alexandra. Fatuca asta merita un topic separat.

 

Colega ei, Iulia sau Alessia, e o bondoaca blonda, grasuta.

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Am vizitat locatia in spate la shaormeria shanli pe teiul doamnei....

 

Locatia curata, etaj superior am fost primit de duduie intr un prosop. Intrat in camera, m a invitat la dus dar am refuzat pentru ca facusem inainte sa ajung. Am fost rugat sa astept cateva minute pentru igienizare din partea ei. Revenit i camera oral protejat normal protejat finalizat in balon.

Detalii: duduia 30+ 1.60 inaltime, aprox. 70 kg. putin plinuta sani nr. 2, 2 tatuaje pe spate.

Nu am fost grabit, vorbareata. Posiblil ceva colege caci am auzit voci feminine.

Oral protejat executat corect fara mari artificii. Nota 7( avand in vedere ca este protejat si fara cim)

Normal nota 8, se implica, contre, schimbat 2 pozitii.

Gfe: 7

 

Concluzii: 50 fin .... de revenit doar daca sunteti fani chubby. Nu am fost grabit, igiena ok din cate am putut sa imi dau seama, incearca sa se faca placuta. Corect pt 50 de lei.

 

De revenit nu stiu... nu cred desi a fost totul ok.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat locatia in spate la shaormeria shanli pe teiul doamnei....

 

Locatia curata, etaj superior am fost primit de duduie intr un prosop. Intrat in camera, m a invitat la dus dar am refuzat pentru ca facusem inainte sa ajung. Am fost rugat sa astept cateva minute pentru igienizare din partea ei. Revenit i camera oral protejat normal protejat finalizat in balon.

Detalii: duduia 30+ 1.60 inaltime, aprox. 70 kg. putin plinuta sani nr. 2, 2 tatuaje pe spate.

Nu am fost grabit, vorbareata. Posiblil ceva colege caci am auzit voci feminine.

Oral protejat executat corect fara mari artificii. Nota 7( avand in vedere ca este protejat si fara cim)

Normal nota 8, se implica, contre, schimbat 2 pozitii.

Gfe: 7

 

Concluzii: 50 fin .... de revenit doar daca sunteti fani chubby. Nu am fost grabit, igiena ok din cate am putut sa imi dau seama, incearca sa se faca placuta. Corect pt 50 de lei.

 

De revenit nu stiu... nu cred desi a fost totul ok.

Sigur are colege 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...