Sari la conținut

Masaj erotic Angels


Postări Recomandate

Buna seara .. Frati Futaciosi..

Sunt nou pe aici, dar am fost si in timisoara pe la cateva saloane.., in mare parte dezamagire tottala.., vineri la deschidere.., am fost la Angels.., o locatie ft discreta imed dupa IQ, in calea Girocului, ft feumos amenajat, curatenie, fete frumoase, ce mai.., merita vazut..

Am gist servit cu o bere din partea casei, au aparut si domnisoarele , 6 la numar, frumoase toate, dar nu toate pe gustul meu, am ales sa urc cu Ana, o bruneta de 22 ani , sanii mari..,

Masaj de relaxare ft buna, continuat cu erotic la fel de bine executat..

A permis mangaieri in limita decentei.., nu am cerut extra, dar sunt convins ca poate intra in discutie mici escapade..

Per total o experienta ft placuta.., eu cu siguranta voi revenii..

Decartat 150 ron, timp efectiv petrecut in salon aprox 1.15 h

Link spre comentariu

Salut.., sunt la prima postare pt ca pana acum va citeam voua postarile..,

Tot respectul.., spune mi tu un salon ok in timisoara?.. Sincer le am incercat pe toate pe care le cunosc di le ati descris aici.., dar in mare parte a fost dezamagire.., si cand spun asta ma refer la atitudinea maseuzei..,

Scos cu 10-15 min mai repede din camera.,, unele le am intalnit artagoase..,

Sincer nu vroiam sa postez., cu toate ca va urmaresc si va urmez sfaturile..,

Dar aici , chiar e altceva..atmosfera de cand intrii...

Nu am afirmat ca e perfect.., am spus doar pt mine a fost o experienta placuta.., si v oi revenii.., deasemenea recomand ...

Link spre comentariu

Nu mai punem la socoteala lipsa dusului, sau stat la rand la dus.., sau daca am vrut sa stau mai mult de doua ore.., m i s a replicat ca nu se poate ca mai sunt altii care asteapta.., dat nas in nas cu alti clienti.., servit cu " un pahar de apa", nici macar nu aveau apa la 0,5 l, ce sa mai zic.., nu dau nume de saloane.., cu siguranta cei care frecventati cateva din " renumitele saliane" ale Timisoarei .,deduceti ce vreau sa spun...

Sa aveti parte de relaxare maxima...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...