Sari la conținut

Bella 0734369738


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vrei sa ne simtim bine? Hai alaturi de mine sa uiti grijile de zi cu zi . Am 25 de ani ,1.68 inaltime ,54 kg si sanii cupa D .Pozele imi apartin sunt 100% reale (deonstrez cu tatuajele si tinuta) .Pentru mai multe detalii te astept sa ma contactezi . Kiss Bella (Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clienti).

 

Sa fie oare adevarat? Eu nu am cum sa sun zilele astea. Anuntul l-am gasit pe publi24.

 

 

post-57207-0-56210600-1448455570_thumb.jpg

post-57207-0-15117800-1448455571_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

o recenzie nu stii sa faci? sau esti pestele ei

Peste-nepeste, intr-un singur rand bujdoiu a dat mai multa informatie decat aia care o lalaiesc pe zeci de randuri cu fleacuri: ba cu ce era imbracata... cum a intors-o el pe fata si pe dos... ce note i-a dat in catalogul lui personal... si alte gretzuri din astea care nu-mi folosesc la nimic, fiindca niciun futai nu seamana cu altul..

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Peste-nepeste, intr-un singur rand bujdoiu a dat mai multa informatie decat aia care o lalaiesc pe zeci de randuri cu fleacuri: ba cu ce era imbracata... cum a intors-o el pe fata si pe dos... ce note i-a dat in catalogul lui personal... si alte gretzuri din astea care nu-mi folosesc la nimic, fiindca niciun futai nu seamana cu altul..

Tocmai din cauza asta sunt recenziiile, poate altul a futut-o doar in pizda, poate altul doar in gura, altul poate si-a bagat pula in urechea ei ... o recenzie de om normal tot trebuie sa faci

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna, aveti idee daca domnisoara este reala?! Mai multe detalii...merci!

E cat se poate de reala. Am fost la ea acum cateva ore.

Ti-as fi dat mai multe detalii... dar nu pot sa-i sufar pe snobi. Cuvantul "merci" nu e in DEX. Daca ai fi scris "mersi"... altfel stateam de vorba.

 

Trebuie sa-l corectez si pe colegul @bujdoiu. Nu e cu Gyulia ci cu alta fata, care mi s-a recomandat Laura.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...