Sari la conținut

Postări Recomandate


  • Oras:Singapore
  • Oras:Singapore

salutare,am apelat nr din anuntul urmator:"BLONDA, bruneta, 19, 20 ani inalte suple ochi albastri, te asteptam in compania noastra posedam locatie centrala igiena, confort, discretie poze reale ai sa te convingi pt. ca ne reprezinta in totalitate, convingete, 21 Mar 11:00, 0767.220.230"am fost indrumat catre locatie,vis a vis sectia de pompieri Vitan de o voce pt care limba romana era "straina"ajunsa acolo,am descoperit o tipa blonda(nenaturala),plinuta(burtica ),plina de inele dar cu o carne si tate foarte tari;desi nu era tipa din poze si nici vocea nu era cea de la telefon am decis sa ramanam optat pt o finalizare,doream doar sa scap de presiunea din oua si am purces la treaba.oral 8,executat cu pasiune,sex normal 8(tipa sta cum ii spui),geme,se uda,accepta anilingus,cunillingus;nu am vrut nimic mai mult decat un "scurt" ,nici nu am intrebat mai multe...am finalizat, am mers, la baie(banala),sapun lichid,un prosop(pe care nu l-am folosit) si am plecat.per ansamblu a fost ok,tipa desi cu burtica are o carne foarte tare,sani frumosi,pierce in clitoris,si cateva tatuajept un fast fuck este de revenit

post-23320-133409741158_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...