Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

http://m.anuntul.ro/anunt/34198131

 

Rebrănduire.

Fosta pustoaică de la Dristor 2(strada Drostorului,bloc garsoniere)

Deci,fratilor,transmit live de la ea.

Locatie ok,sercicii mult mai bune decat cele stiute din vechea locatie.

Mult mai comunicativa,cu un nou look.

Preturile aceleasi.

Totul fara graba.

60 ron finalizare/120 ora.

A mai experimentat oralul,serviciile mult mai ok. Incercari de deep.

Finalizare orala.

De recomandat pentru carnita ei tare si sanii bestiali.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pula mea..iar topic fara poze...cu link pus asa in lene...fara a se specifica noua locatie (inteleg ca s-a schimbat si ca se vrea o rebranduire) si daca stii cine e/era inainte de rebranduire de ce nu ai scris pe topicul pe care probabil oricum il avea pe aici?

hev a greit dei

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

pula mea..iar topic fara poze...cu link pus asa in lene...fara a se specifica noua locatie (inteleg ca s-a schimbat si ca se vrea o rebranduire) si daca stii cine e/era inainte de rebranduire de ce nu ai scris pe topicul pe care probabil oricum il avea pe aici?

hev a greit dei

Noua locatie: in spate la Dristor Budapesta(pe langa clubul sportiv Olimpia)

Nu am gasit topicul respectiv :)(cel pr care il avea deja)

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Dristor Budapeste = saormeria Dristor Kebap din intersectie de la Budapesta, respectiv Marasesti X Cantemir?

 

Daca da ce legatura are cu baza sportiva Olimpia care e pe calea Vitan, intre M. Bravu si Bobocica?

Clubul Sportiv,nu baza sportiva :) acolo e ceva gen sala de box,nu stiu,nu ma pricep,dar asa arata un panou,Clubul Sportiv Olimpia.

Aaa,alt punct de reper este Metropolitan hospital.

Locatia fetei se afla pe calea Serban Voda :) un imobil(gen bloc) nationalizat. Sau ceva de genul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Salutare camarazi de arme , am sunat pe domsoara din acest topic pentru cateva aspect. Sun astazi pe la 11-00 raspunde o voce pisicoasa, Alo , eu : in legatura cu anuntul, mai este valabil? Ea , da va pot oferii contact normal si oral lq pretul de 60 roni. Eu , pozele sunt reale? Ea cu siguranta. Si sanii ce nr sunt ? Ea nr 4 .Si cum ajung? Ea p la Budapesta , cand pleci suna - ma . Eu acum plec .Ea .Ok.Suna cand ajungi la sala de jocuri. Ajung la Budapesta trec de intersectie si opresc pe dreapta .sun sa-i spun ca am ajuns.Unde esti? Intreaba ea.am trecut de intersectie si merg catre tineretului.ea .pai nu asa intoarce si vino la saormerie.intorc la tineretului si merg inapoi la intersectie.o sun si zice , unde esti? .la intersectie la Budapesta.vino la sala de jocuri nu mai tin minte ce sala de jocuri a zis.zic fac stanga acum ? Ea da fa stanga si vino la sala de jocuri.am facut stanga dupa iar stanga la vreo 150 de m, dupa am mers cam 500 de m si pe partea stanga se afla locatia.sa lamurim un lucru nu este bloc este o casa nationalizata cu 4 / 5 etaje.parchez si ma indrept catre locatie.nu are interfon, este o usa din termopan alba. Urc la etaj caci nu mergea liftul si dupq usa o fetita mica de inaltime ma primeste in locatie. Zic cu tine am vb la tel ? Ea da .pai sanii aia mari unde sunt? ..ea pai colega mea a intrat cu un client , daca vrei poti sa ramai cu mine . Zic nu , o vreau pe fata cu sanii mari. Pai atunci asteapta sa termine cu clientul care esta in camera.eu zic pai daca eu am facut programare acum vine altul eu tre sa stau dupa el? Zice pai a venit asa si a ramas. Si de ce nu mi- ai spus de la tel mai intarzie putin ca are pe cineva.Acun zic hai sa mai astept putin sa vina fata cu tâtili frumoase. Ma invita in bucatarie pana pleaca clientul .Daca vrei poti sa ramai cu mine repeta iar asta mica .Zic nu , eu am venit la colega ta nu la tine.ca si aspect asta mica, are undeva pe la 1,40/1,45.cam 45 /50 de kg parul pana la umeri intins, sani nr 2 cred .de etnie cu siguranta.O intreb dar tu esti majora? Da sunt nascuta in februarie94. Eu mai mult de 16/17 ani nu- ti dau.Ba nu ca am 21 de ani.oricum nu am crezut ce spune.Suna tel in draci acolo.vorbeste cu un client care era la usa in fata casei sa urce.Eu zic pe asta unde -l mai bagi? Cu mine in bucatarie? Ea nu asta este clientul meu.Vine si clientul de jos il baga in alta camera si raman singur in bucatarie .mai stau eu cam 5 min si fata mea tot nu venea.Nebuna asta mica a lasat si un tel in bucatarie care suna in draci.pana la urma a venit si tatoasa.dar de unde tate? Si asta la fel de mica de inaltime tate nr 2 roscata la par cu niste pantaloni scurti roz si o bluza tot roz cred ca erau pijamale.zice hai ca pleaca clientul si ramai cu mine.m-am ridicat de pe scaun si am spus ca plec, ca asa ceva nu se face .ma inviti in casa ma lasi singur si nu e nici fata cu tatele mari si mai stau si ca prostu sa astept dupa clientii tai.am deschis usa si am plecat.una din ele : de ce te- ai suparat? Nu am mai raspuns am plecat. Pe scari l-am vazut si pa anteriorul meu. Asa ca aveti grija cu fetele astea.eu raman la ideea mea ca sunt **spam editat**e.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Eu nu am avut probleme de genul.

Poate am fost mai norocos.

Fata se prezinta binisor la corp.

De 3 ori am fost si tot de atatea ori am prins-o libera.

Poate am avut noroc...dar pana la prpba contrarie,eu trebuie sa ma conving din propria experienta,zic ca ar merita tavalita o data :)

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

Asa mi-a spus la tel ca ara sanii nr 4 , altfel nici nu ma deplasam pana acolo.

 

am fost si eu in locatie tot pentru tipa cu tatele mari ... tate care sunt mari doar de marketing :) as zice marimea 2.5

revin cu recenzia in seara asta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Sa nu ma intelegi gresit eu nu am nimic cu fata, dar pozele nu coincid cu ce am vazut eu.poate nu vorbim de aceiasi persoana.aici eu am gresit de cand a deschis usa si am vazut ca nu este fata din poze trebuia sa fac cale intoarsa .nu sa mai stau ca prostu sa -mi dea explicatii.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...