Sari la conținut

0727499503 - tanara cu fund fain


Postări Recomandate

  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Mai oameni buni unde dracu a vazut domnul de suus 5 fete??? Poate 5 cu tot cu cainele. Si unde stau la coada barbatii la noi?? Si pana la urma care e problema voastra daca stau la coada?? E vreo problema sa avem clientii ????? Astea sunt minciuni . De ce sa fim trecite la (de evitat) ma rog ??? In primul rand: ioana nu e colega nu noi si nu o cunoastem. Oana e fata cea ūslabuta si este putin mai noua. Bianca e fata cea inalta si bruneta si eu sunt eu. Ingrid numai este colega cu mine de mult timp. Oana si ingrid sau Ioana sun persoane diferite. Pe ioana nu o cunoastem asa ca numai vorbiti aiureli va rog. SANGOKU- de ce sa fim trecute la de evitat ma rog?? Ca nu it convin tie serviciile noastre?? Asta e o tampenie. Daca era ceva mai grav ca: te intalneai cu asa zisu peste, te batea cineva, eram urate si grase, iti luam banii chiar daca nu eram reale sau multe alte chestii mai grave da eram la DE EVITAT. Dar de vreme ce toti cei ce au fost la mine nu au mentionta nimic atat de grav cred ca nu avem de ce sa fim bagate in aceea oala. CRISTINEZE- ce ce vorbesti atat de urat ma rog de ea.?? Unde ai vazt u 5 tipe camd noi eram 4??? Avem 2 camere sau avem scuze . De ce nu suntem de recomandat ca nu va convine la unu sau la altul ??? S in nicun caz nu suntem din provincie sau bucurestence dragaaa.... si daca tu erai acolo acum numai trebuia sa vorbim la telfon sau care e problema ta??? Si inca odata unde mama dracu au stat ma clientii la noi la coada??? Si pana la urma ce este cu toate astea ma rog ca am fost in orasul x si am revenit in y??? Pana la urma veniti sa va futeti nu sa ne urmariti oriunde mergem. Vre cumva sa sti si numele parintilor??? Pantera nu va convine ca e scumpa,alta ca e slaba,alta ieftina si tot asa. Da mai incetati oameni buni cu astea povesteste ce e de povestit numai spuneti aiureli di aberatii ca numai de asta sunteti in stare.

 

Concluzii:

-sunteti 4 fete + 1 caine

-lucrati in 2 camere

-va deplasati incontinuu in diverse orase

-va suna mult telefoanele la care raspundeti nerabdatoare ca sa programati clientii

 

Nu stiu altii cum vad treaba dar mie mi se pare un McFuck, adica marfa apetisanta, inghesuita, degraba disponibila, invelita in plastic, lipsita de consistenta si servita in graba.

Succes voua, junk-girls: Oana, Bianca, Ingrid si cur_fain_bellaana.  :wave

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

plm m-as baga si eu dar...nu stiu ce plm s-a intamplat ca is tare schimbat la 'culoare':)))))))))))). ce plm face pisic asta?

 

Hai ca ti-ai revenit, esti iarasi galben ... de manie si furie!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

... sau sa scoti pestele cu lesa la plimbare... iar lumea sa te mai si intrebe daca musca. :)

 

Pokerasule, razi tu razi, dar eu ies (aproape zilnic ?) cu cainiocu' la plimbare (deh, ca nu-i ajunge ditamai gradina), si asta astept, sa vina don'soarele si sa intrebe daca musca.

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Pokerasule, razi tu razi, dar eu ies (aproape zilnic ?) cu cainiocu' la plimbare (deh, ca nu-i ajunge ditamai gradina), si asta astept, sa vina don'soarele si sa intrebe daca musca.

 

Sa-l intrebe pe caine, nu? =))

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

:) nu chiar:)! ai vazut ca in ultima vreme m-am dat pe brazda! :)

 

Am vazut, am vazut!!!

 

 

Nu stricati ma topicu' fetei =))

 

Ce sa stricam?

Cine, noi?

Noi il imbunatatim doar. Un pic (sau uMpic?) de sare si piper, pe ici, pe colea. Doar de gust.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Sa-l intrebe pe caine, nu? =))

 

Pe caine evident, ca io mi-s baiat fin si bine crescut si nu discut cu persoane necunoscute. Am vrut sa-l invat si pe caine, dar prinde mai greu, chiar daca-i rasa "brici".

Link spre comentariu

Am fost si eu la dra Oana. Poze reale, locatie Pta Cipariu. Este colega cu Ana. Din discutii am inteles k ar fi din Gorj...deci "olteanca fierbinte"... La Ana am fost pe cand era pe Septimiu Al, eventual voi reveni cu o recenzie pe topicul ei.

Deci, dra Oana, frumusica, slabutza, pe gustul meu. Programare tel, respectata, primit in lenjerie intima. Am convenit la o finalizare , deci 150 lei Op, Np..... Igienizat putin di trecut in camera.

Actiunea: desi in anunt se lauda ca e "fierbinte" , mie mi s-a parut cam rece. M-a pus pe spate si, a inceput sa-mi mangaie cocoselul, fara vreo mangaiere, sarut pe corp, nimic. Fk nici nu se pune problema. Pus prez, un oral sec, am cerut sa vina lady on top, mai shimbat vreo 3 pozitii, dupa care,..... Ma intreaba" crezi ca poti sa te termini?" Wtf trecuse 10 min de cand am inceput, pai nu, 150 lei e ptr 20 min, care numa ea stie cum le tine evidenta. Mi a cam pierit chefu.. Am cerut sa ma termine oral... Surpriza... Nu face oral dupa normal... Asa ca m-am terminat singur in timp ce ma uitam la ea...

O experienta mediocra, cireasa de pe tort ca m-am imbracat singur in camera... Ea butona tel pe canapeaua de pe hol.

Note: Op 5;

Np 5 tinea mana sa nu o penetrez prea tare

Aspect fizic, locatie 9

69 + 50 lei, anal nu stiu

Gfe 4. Nu e fierbinte de loc.

De recomandat .. Nu stiu, de revenit .. Never

Bafta

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Nu trebuie sa fiti asa rai. Cum voi va spuneti parerea o fac si eu. Eu doar am spus ca ceea ce zicea el nu era adevarat. De stat am stat demult impreuna,eu una numai sunt pe frunzisului.

 

WtF???

Hai ia o pauza!.

Recenzii ce te trimit la scoala ajutatoare, nici macar la corigente!

Ia o pauza!

Link spre comentariu

CRISTINEZE- ce ce vorbesti atat de urat ma rog de ea.?? Unde ai vazt u 5 tipe camd noi eram 4??? Avem 2 camere sau avem scuze . De ce nu suntem de recomandat ca nu va convine la unu sau la altul ???

 

Salut.

 

Nu te cunosc dar o sa-ti raspund la ce intrebari mi-ai adresat.

1. de ce vorbesc urat de ea: DE CIUDA!! are foarte mare potential si ofera servicii de TEPARA (NE GRABIM, NU MA POTI ATINGE, NU FAC ORAL DUPA NORMAL, COSTA EXTRA ORALUL, ETC. nu-si prezinta de la inceput oferta completa!! ). Daca nu ar avea potential (fizic, mental are mult de lucru) nici nu mi-as fi pierdut timpul.

 

2. 5 fete. Cand am fost in bucatarie erau 4 fete si cu asta micuta 5. Oricum, 4 sau 5 , tot una. Nu am nici o problema cu asta.

 

3. eu am fost doar la OANA si de ea pot sa vorbesc. Din punctul meu de vedere, in urma prestatiei, fata NU E DE RECOMANDAT (servicii similare cu ale blondei cu silicoane de anul trecut - NICI EA NU E DE RECOMANDAT - SERVICII SI PRETURI IDENTICE CU ALE OANEI). De tine nu stiu cum te descurci pentru ca nu am fost.

 

Succes.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Pacat,tocmai ce vroiam sa dau si eu pe la Oana.

Cum ai spus ca pozele sunt reale am zis hai sa dau si eu pe la ea ca o meriatdar nu se poate cu acea prestatie de nimic.

Ele nu inteleg ca nu se face asa ceva si sa mai invete de la altele,daca nu sa se lase de treaba.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...