Sari la conținut

0737868175


troznitorul

Postări Recomandate

  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

DOAMNA matura, maseuza cu experienta efectuez masaj combinat de intretinere si relaxare totala, locuiesc singura, noua in zona. Am masa de masaj prof.

Pret: 100 lei (nu specifica ce anume)

 

http://stor1.anuntul.ro/media/foto/imgs/2015/9/16/133220821.jpg  http://stor2.anuntul.ro/media/foto/imgs/2015/9/16/133220831.jpg

 

http://stor0.anuntul.ro/media/foto/imgs/2015/9/16/133220841.jpg  http://stor1.anuntul.ro/media/foto/imgs/2015/9/16/133220851.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

buna

 

nu e cumva Alina??? Tipa care a avut urmatoarea traiectorie: Fainari, apoi in blocul cu Mega - Dristor colt cu M. Bravu la et8, apoi Lizeanu, club Bellagio si acum rond Obor, pe gang in spate la Dominium; daca gresesc si am facut atingere, scuze....dar nu cred

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Viezuremanz, daca vrei poti merge linistit la doamna . Chiar este o doamna . Este din Timisoara nume de scena Alina, are in jur de 80/ 85 de kg si 175 /h.Nu exceleaza in frumusete dar nu este nici urata. Are sanii nr 4/5 tari face oral protejat s-au neprotejat in functie de igiena si normal protejat. De anal nu am intrebat dar nu cred ca face. Am fost de cateva ori la ea ultima data pe undeva pe la Obor Mosilor in spatele unei piterii.Am sa caut si nr de tel al doamnei nu stiu sigur daca este nr asta. Stiu ca a mai avut o colega care lucra de noapte si folosea pozele ei..

Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Viezuremanz, daca vrei poti merge linistit la doamna . Chiar este o doamna . Este din Timisoara nume de scena Alina, are in jur de 80/ 85 de kg si 175 /h.Nu exceleaza in frumusete dar nu este nici urata. Are sanii nr 4/5 tari face oral protejat s-au neprotejat in functie de igiena si normal protejat. De anal nu am intrebat dar nu cred ca face. Am fost de cateva ori la ea ultima data pe undeva pe la Obor Mosilor in spatele unei piterii.Am sa caut si nr de tel al doamnei nu stiu sigur daca este nr asta. Stiu ca a mai avut o colega care lucra de noapte si folosea pozele ei..pozele sunt reale sunt din locatia de pe Mosilor.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Viezuremanz, daca vrei poti merge linistit la doamna . Chiar este o doamna . Este din Timisoara nume de scena Alina, are in jur de 80/ 85 de kg si 175 /h.Nu exceleaza in frumusete dar nu este nici urata. Are sanii nr 4/5 tari face oral protejat s-au neprotejat in functie de igiena si normal protejat. De anal nu am intrebat dar nu cred ca face. Am fost de cateva ori la ea ultima data pe undeva pe la Obor Mosilor in spatele unei piterii.Am sa caut si nr de tel al doamnei nu stiu sigur daca este nr asta. Stiu ca a mai avut o colega care lucra de noapte si folosea pozele ei..

Ok, mersi pentru informatii. :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

0720139322 este nr pe care are recenzii mai bune s -au mai rele .

Asta ar fi link-ul catre topicul respectiv: http://nimfomane.com/forum/topic/52715-0720139322-obor/?hl=0720139322

Totusi atitudinea ”doamnei” de acolo, in dialogul cu potentialii clienti ma face sa am dubii serioase in a o vizita ...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Înălțimea este 180 maxim adică cât mine eu zic ca poți merge dacă îți plac femeile plinuțe gen dovlecel,țațele nr 5 dar tari frate .per total merita

Iti mai amintesti pe ce numar de telefon ai contactat-o, pe cel din titlul topicului sau pe 0720139322? Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

sal'tare D-lor,

 

Da, asa cum spun si antevorbitorii mei (ma rog, scriitori...), asa este: Alina din TM si de altfel fata de treaba. Am tot fost la ea intr-o perioada, ce sa zic, totul la superlativ; ce m-a deranjat insa la un moment dat, este ca ora incepuse usor usor sa scada - ajunsesem la un moment dat ca ora a ramas in sub 30 min, moment in care am zis, STOP! 

 

Avand in vedere ca mergeam strict la masaj cu happy-end (aveam unde, intre sanii aia mari, tari si superbi), evident ca luatul din timp mi s-a parut de "porc", drept urmare m-am reorientat. Asta se intampla acum vreun an, daca nu si mai bine

 

Tipa altfel, f misto, cu mult bun simt, durdulie - cui ii plac si mie imi plac tare, arata bine, tate mari si superbe, ce sa mai, o alegere buna daca te duci la ea, numai stiu acum cum e. Mai avea un nr postat cu 0733 XXXXXX - daca il gasesc, il postez.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Dupa o mare cautare, am sunat un preten si l-am gasit: 0733.380.506

 

Anuntul suna cam asa: "MATURA, doamna independenta ofer masaj de relaxare pe tot corpul pe masa de masaj, rasfat absolut, servicii ireprosabile, sunt o companie placuta pt. domni maturi si generosi, maxima discretie si seriozitate 04 Mar 11:00"

 

 

Intr-adevar, D-na e f ok si face(a) un masaj bun, nu mai am informatii proaspete. Las si link-ul, desi in cateva zile se va pierde

 

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/matura-doamna-independenta-ofer-masaj-de-relaxare-pe-tot-corpul-pe-masa-de_37046611.html

Link spre comentariu

Asta ar fi link-ul catre topicul respectiv: http://nimfomane.com/forum/topic/52715-0720139322-obor/?hl=0720139322

Totusi atitudinea ”doamnei” de acolo, in dialogul cu potentialii clienti ma face sa am dubii serioase in a o vizita ...

Buna sint Alina si vreau sa va raspund la citeva neintelegerii ... In primul rind acest cont cu numele meu a fost facut de o colega  , nu l am facut eu nu am raspuns eu la nimeni cum se sugereaza ca as vorbi urit despre clientii,, nu tine de mine sa vb urit fiecare sa spuna ce o vrea , da ai dreptate sa iti spui parerea dar spune ce este adevarat .. Da sint inalta cu forme sini marii , ce ma reprezinta pe mine  sint igiena si curatenia  , serviciile mele sint bune chiar foarte bune la cine merita si este un domn curat impecabil ... Dar sint si care nu te poti apropia de ei si au pretenti sa le oferi ce vor ei , dar nu se poate si imediat se scrie pe forum ..aaaaaaaaaaaaaaa nu e buna e grasa e asa si asa , , cind intri in casa la o femeie o vezi cum arata daca nu iti place nu ramai ,,, Si la nr de tel 0720139322..au fost pozele mele dar a lucrat si colega mea era o doamna matura si alte colege pe acele poze ....Va multumesc si va astept pe la mine sa vedeti ce persoana sint..

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Intr-adevar, asa este, Alina are dreptate: este foarte curata, iar de vb urta cu clientii...........nici vb!!! Dimpotriva, este foarte amabila si probabil ca unii dintre noi nu merita. Serviciile sunt bune spre foarte bune; asa cum am mai spus, ce m-a deranjat pe mine personal, este ora care incepuse usor usor sa scada, dar timpul petrecut efectiv cu ea, este de calitate.

 

Este inalta, sani mari si face tot posibilul sa te simti bine spre foarte bine. Are (si) masa de masaj pe care o foloseste cu succes, adica stie ce sa faca cu ea, la ce foloseste, daca ma-ntelegeti...........

Link spre comentariu

Intr-adevar, asa este, Alina are dreptate: este foarte curata, iar de vb urta cu clientii...........nici vb!!! Dimpotriva, este foarte amabila si probabil ca unii dintre noi nu merita. Serviciile sunt bune spre foarte bune; asa cum am mai spus, ce m-a deranjat pe mine personal, este ora care incepuse usor usor sa scada, dar timpul petrecut efectiv cu ea, este de calitate.

 

Este inalta, sani mari si face tot posibilul sa te simti bine spre foarte bine. Are (si) masa de masaj pe care o foloseste cu succes, adica stie ce sa faca cu ea, la ce foloseste, daca ma-ntelegeti...........

Multumesc frumos ptr ca spui ce este adevarat , si ami pare tare rau  in functie cu timpul , de ce nu mi ai atras atentia ca nu ma suparam poate nu mi am dat seama eu de obicei stau si peste ora cu clientii vechi....

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna sint Alina si vreau sa va raspund la citeva neintelegerii ... In primul rind acest cont cu numele meu a fost facut de o colega  , nu l am facut eu nu am raspuns eu la nimeni cum se sugereaza ca as vorbi urit despre clientii,, nu tine de mine sa vb urit fiecare sa spuna ce o vrea , da ai dreptate sa iti spui parerea dar spune ce este adevarat .. Da sint inalta cu forme sini marii , ce ma reprezinta pe mine  sint igiena si curatenia  , serviciile mele sint bune chiar foarte bune la cine merita si este un domn curat impecabil ... Dar sint si care nu te poti apropia de ei si au pretenti sa le oferi ce vor ei , dar nu se poate si imediat se scrie pe forum ..aaaaaaaaaaaaaaa nu e buna e grasa e asa si asa , , cind intri in casa la o femeie o vezi cum arata daca nu iti place nu ramai ,,, Si la nr de tel 0720139322..au fost pozele mele dar a lucrat si colega mea era o doamna matura si alte colege pe acele poze ....Va multumesc si va astept pe la mine sa vedeti ce persoana sint..

Atunci nu mai bine iti postezi aici alte poze mai recente si cat se poate de relevante? Ca sa se risipeasca suspiciunile in privinta asta. Suspiciunile in ceea ce priveste atitudinea fata de clienti se vor risipi dupa 2-3 recenzii pozitive, scrise cu obiectivitate de useri credibili.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...