Sari la conținut

0737868175


troznitorul

Postări Recomandate

bai tata bai , cui ii plac femeile masive , repet masive nu grase , e belea femeia . am fost la ea cand avea locatie la baba novac in spate la mega image dar am fost doar pt masaj , si acum imi pare rau ca nu am cerut si altceva , mi-e imi plac acest gen de femei , doamna ca sa va faceti o idee a facut handbal de performanta si se vede in constructia corpului ei , frumusica inalta carnoasa sociabila . daca mai activeaza cu siguranta o caut . si cu permisiunea dumneavoastra atasez si 4 imagini cu doamna , reale in acest hanorac am si fost primit cand am fost la ea

post-162558-0-64862100-1473353011_thumb.jpg

post-162558-0-48135400-1473353012_thumb.jpg

post-162558-0-40971200-1473353013_thumb.jpg

post-162558-0-73455800-1473353014_thumb.jpg

Link spre comentariu

bai tata bai , cui ii plac femeile masive , repet masive nu grase , e belea femeia . am fost la ea cand avea locatie la baba novac in spate la mega image dar am fost doar pt masaj , si acum imi pare rau ca nu am cerut si altceva , mi-e imi plac acest gen de femei , doamna ca sa va faceti o idee a facut handbal de performanta si se vede in constructia corpului ei , frumusica inalta carnoasa sociabila . daca mai activeaza cu siguranta o caut .

deci repet pt a fi bine inteles ,"  de gustibus non disputandum " daca mi-a placut mie nu este obligatoriu sa va placa si voua asa ca va doresc bafta mai departe in orice actiune vreti sa intreprindeti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Va salut, mai D-lor colegi intr-ale placerilor interzise si crucificate,

 

azi dimineata, sistemele de avertizare intrus, nebeep-aind si nearatandu-se niciun "nor" cu vreun facalete in mana, imi zisei sa mai dam fetii aci de fata, o sansa. Pus mana pe tlf, sunat si aranjat intalnirea "ostilor". Campul de lupta, acelasi stiut, in spate la Pizza Dominium (sau cam in halul asta), la OBOR in rond.

 

Ostilitatile au fost mai mult decat onorabile: un masaj exact asa cum il stiam, de buna calitate.si surpriza: ora a inceput sa aiba 60 min, desi nu i-am spus de acel comentariu facut cu ceva vreme in urma. Pisemne, ca si-a mai revenit si a inceput sa fie cinstita si cu timpul.

 

Finalizarea, cum altfel, decat intre tzatzucile D-nei - e si pacat altfel, la ce dotare are.

 

Note nu stau sa dau, scoateti-le voi din context.

 

Onorariu, aceeasi suta/100 stiuta si muncita cinstit

  • Like 1
Link spre comentariu

Sincer nu cred si nici nu am vazut vreun anunt cu poze asemanatoare ca sa zic ca sa rebranduit

eu am o banuiala dar trebuie sa verific sa nu vorbesc aiurea . cred ca s-a rebrenduit , dar mai gred ca s-a dublat si ca volum si de acea nu mai pune poze cunoscute de noi . o banuiesc pe o doamna care are in jur de 110 kg care ar putea fi ea 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

eu am o banuiala dar trebuie sa verific sa nu vorbesc aiurea . cred ca s-a rebrenduit , dar mai gred ca s-a dublat si ca volum si de acea nu mai pune poze cunoscute de noi . o banuiesc pe o doamna care are in jur de 110 kg care ar putea fi ea

Crezi ca ai probleme cu 110 kg?....bag piept cu 150 ....frumusica sa fie nu conteaza ca este bbw si servicile ok. Daca hasesti ceva sa dai de veste!ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘
  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Publi24:

 

Diana 35 ani singura zona piata Munci Decebal

 

Bruneta dulce cu forme apetisante, ofer companie domnilor generosi. Vino la mine sa petrecem clipe de amor, sa te aduc pe culmile extazului. Vrei sa iti expui cele mai ascunse fantezii alaturi de o Domna deosebita si discreta? intotdeauna atenta la fanteziile tale, igiena absoluta. La mine poti gasi caldura, linistea si erotismul de care ai nevoie.

 

0769857366

 

https://nimfomane.com/forum/topic/52715-0720139322-obor/

post-29617-0-19020900-1529849379_thumb.jpg

post-29617-0-04140800-1529849394_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...