Sari la conținut

o fata la intim


milosul

Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Va salut. E un anunt la ziarul sansa cu o fata ce ar presta srrviciile pe la intim in spatele fostei autogari actualul peny. Stie cineva ceva de ea? Ati ajuns pe acolo? 0763890096 acesta e numarul ei. Zice ca are 27 de ani si e 100 ora plus camera. Vo zii buna.

Link spre comentariu
  • Oras:BUZÄ‚U
  • Oras:BUZÄ‚U

 in luna octombrie am reusit sa dau eu de aceasta fatusca. Am sunat la numarul respectiv, ea are anunt pe net si in ziuarul local. Din convorbirea telefonica fatusca ofera oral si normal la pretul de 100 lei ora + camera la hotel Intim adica inca 40 lei, ea ne avand locatie si nici nu se  deplaseaza la client acasa. Presteaza doar la hotel Intim. Dupa ce mi-a oferit detaliile a ramas sa ne int la hotel Intim. Imi zise'se sa o sun cand sunt in fatza hotelului ca sa ma intampine. Zis si facut.. in cam 15 min ajung la destinatie, o sun, asa cum mi-a zis, si iese in fatza hotelului. Ptr mine a fost o mare dezamagie cand am vazut'o din cauza ca era de etnie si nu arata deloc bine la baniiiiiiii care ii cerea. Binenteles ca am zis pas si dus am fost. N-am ramas din cauza ca era de etnie si mai arata si jalnic. Din spuse'le ei o gasiti la barul'hotelului Intim de luni pana sambata intre orele 12 - 19.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...