Sari la conținut

Sasha fotomodela de senzatie 0756823806


Vizitator Batranul George

Postări Recomandate

Vizitator Batranul George
Reputație: 0

Cum sunt mare fan noutati, dar si norocos in aceasta privinta va aduc in atentie o tanara si superba domnisoara care, dupa umila mea experienta va fi o raza de soare pe cerul mult indragitului nostru forum.Spun asta pentru ca e si frumoasa  si  este si buna la pat.Deja devin liric asa ca voi trece la partea epica.

 

https://nimfomane.com/forum/topic/59720-sasha-0756823806/

 

Sasha e genul  fotomodel cam 173 cm, si vreo 52 de kg, frumoasa la fata, mai degraba o frumusete germanica ceva intre Claudia Schiffer si Heidi Klum cand erau tinere.Trasaturile fetei sunt fine si ferme in acelasi timp, iar privirea usor glaciala ca de husky.M-a prins flama de cand am vazut-o, dreapta, zvelta, machiata frumos si imbracata intr-o rochita scurta.E genul cu care stabilesc in mintea mea ca stau minim o ora, indiferent de cum presteaza, doar pentru aspect.

 

Prestatia nu avea sa fie mai prejos decat aspectul.A inceput sa se dezbrace senzual, executand un mic striptease fara muzica numai bun sa mi se scoale si sa o iau la laba.Purta o lenjerie alba care m-a innebunit A venit langa mine, a inceput sa ma sarute delicat contopindu-ne apoi intr-un french kiss fara rezerve.Am sarutat-o pe tot corpul, i-am facut si eu oral, are pizda misto, dar piesa de rezistenta a corpului ei sunt sanii. Daca vreti sa vedeti sani perfecti rugati-o sa stea in picioare din profil.Sunt genul de sani feciorelnici cu o arcuire perfecta.

La un moment dat a inceput sa imi faca oral fara prezervativ, ca preludiu e foarte bun pentru ca ti-o ia in gura si se joaca cu limba.La partea de supt mai are de invatat, dar deh e noua fata trebuie ghidata un pic.

Am trecut la sex in diverse pozitii dintre care as recomanda ea on top. Are niste figuri de stil de tipa rafinata, vedeti voi la fata locului.Aceste figuri de stil ar merge cu niste perle la gat.Stie sa fie erotica, lasciva, dar se poate si abandona penetrarii asa cum a facut-o cu mine in picioare pe la spate.Am finalizat in prezervativ desi nu imi doream asa ca nu va pot spune daca face sau nu CIM sau COF.

 

Actiunea a durat o ora pentru care am decartat 250 de leusteni.

 

Note:

 

Locatie: 9 aproape de Piata Alba Iulia pe langa Biokarpet

Aspect 10 fara rezerve

Oral        8 neprotejat, dar destul de soft

Normal  10 coaeee miscarile alea lascive la lady on top meritaaa

GFE        8,5 e noua, inca nu stie exact cum sa se poarte, dar e binevoitoare

Igiena    10 nimic de reprosat

 

Recomand amatorilor de femei frumoase, tinere si cu stil si "inaltime". Codered poti sa te duci cu incredere, fotomodel scrie pe ea.

  • Like 32
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Sunat si eu pentru o tragere , mare greseala

Daca se fute cu acelasi chef cu care raspunde la telefon e nasol . 

Eu am zis : "du-te tare , alta la rand "!

 

Sa o anunte cineva care are curaj sa o viziteze pe plictisita asta ca primul contact cu potentialul client este foarte important

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista

Imi cer scuze baieti azi nu am avut apa pana la 4 si a trebuit sa reprogramez pe unii dintre voi. Evident unii s- au suparat si uite asa si eu v- am transmis supararea mea.

Imi cer scuze inca odata si inteleg foarte bine ca primul contact este important.

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Imi cer scuze baieti azi nu am avut apa pana la 4 si a trebuit sa reprogramez pe unii dintre voi. Evident unii s- au suparat si uite asa si eu v- am transmis supararea mea.

Imi cer scuze inca odata si inteleg foarte bine ca primul contact este important.

Plm, puteai sa le dai si tu suc, nu toti beau apa.
  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

Imi cer scuze baieti azi nu am avut apa pana la 4 si a trebuit sa reprogramez pe unii dintre voi. Evident unii s- au suparat si uite asa si eu v- am transmis supararea mea.

 

Imi cer scuze inca odata si inteleg foarte bine ca primul contact este important.

 

sasha, te iert!!!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut . Am avut placerea deosebita de a o cunoaste pe Sasha . In primul rand , multumiri colegului Old George pt recenzie si pt descoperire . Sasha este o fata superba , pozele sunt reale , nu am ce sa adaug , sanii sunt misto , fermi , maricei , sfarcuri frumoase , bune de supt . Locatia - aproape de P-ta Alba Iulia , pct de reper Biokarpet si de acolo va indruma ea . Apartament curat , baia ok , geluri de dus din belsug , insa in camera de actiune in care am fost ( mai este o colega in alta camera ) , exista o canapea , iar actiunea are loc pe o saltea , nu exista pat , motiv pt care acord nota 8 . Era mai placut intr-un pat . Dupa dusul meu de improspatare , Sasha m-a intrebat daca vreau sa mearga la dus , spunandu-mi ca tocmai ce l-a efectuat , dar era normal sa ma intrebe . Am crezut-o pe cuvant si asa era , mirosea super , + din partea mea . Actiunea a inceput furtunos , cu FK adanc si intretinut din partea ei , sarutari pe sanii ei superbi , un cunni din partea mea de incalzire ( super curata ) , si chiar s-a incalzit bine , apoi trecut ea la un oral foarte bun , cu de toate : DT aproape reusit , supt si lins oo , lins pe o parte si pe alta , eye-contact cu pula in gura , senzatie . Am aplicar repede un prez pe pula si am inceput futul in poz caprita , stramta , am pompat cateva min dar nu am finalizat , am schimbat in misionar si cu FK la greu , am finalizat glorios in cauciuc . Am ramas doar pt 1 fin , deoarece ma grabeam , insa voi reveni curand pt 1 Ora . Fata merita din plin , are perspective frumoase , este Clar de TOP ( in opinia mea ) . Note : Fata - 9 , frumoasa ; Corp - 9.50 , supla , slim , sani frumosi , picioare lungi , cur frumos ; FK - 10 , bun , adanc , intretinut ; Oral - 9.50 , Normal - 10 ; Igiena - 10 ; GFE - 10 . Halat - 150 RON , 1 fin , 30 minute . O zi buna va doresc ! P.S. Frate Codered , mergi cu incredere , fata sigur o sa-ti placa !

  • Like 28
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reusit si eu sa ajung la aceasta nimfa pana la urma.

 

Programarea telefonica cu cateva ore in prealabil, locatie centrala, usor de parcat.

 

Ajuns la fata locului fata m-a ghidat usor pana la locul faptelor.

 

Odata ajuns in apartament, urma sa descopar o fata tanara, frumusica, cu un usor trac (de inteles data fiind varsta si faptul ca ne cunosteam pentru prima data).

 

Dupa cateva detalii tehnice recapitulate, am purces la dus.

 

Revenin de la dus, Sasha s-a dezvaluit in toata splendoarea ei, incepand sa imi danseze goala, ocazie cu care urma sa descopar un corp superb (dupa standardele mele desigur).

 

Fara a detalia foarte mult lucrurile, pot spune ca fata este misto, are potential de top, dar trebuie sa avem putina rabdare cu ea, iar ea trebuie sa vrea sa fie de top.

 

Notele juriului:

Locatie - 8,5 singurele minusuri fiind prosopul prea micut si lipsa patului (actiunea desfasurandu-se pe o saltea pe jos)

Oral - 8 bun, dar usor cam timid. Mare plus pentru eye contact si faptul ca se lasa ghidata, minus pentru lipsa CIM si CIF

Normal - 8,5 se vede si aici lipsa de experienta, dar este deschisa la propunerile tale. Mare plus pentru momentul Kodak, fiind o imagine memorabila sa futi asa corp

Anal - nu face

GFE - 9 amabila, deschisa, urma sa o descopar mai mult dupa sexul efectiv

Halatul - 250 lei pentru o ora cu o tragere

 

De revenit, da, fata dupa cum spuneam chiar are potential si merita exploatata. Depinde de ea daca vrea sa devina o profesionista din punct de vedere sexual, dar ca si companie si prezenta fizica, merita.

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Am reusit si eu sa ajung la aceasta nimfa pana la urma.

 

Programarea telefonica cu cateva ore in prealabil, locatie centrala, usor de parcat.

 

Ajuns la fata locului fata m-a ghidat usor pana la locul faptelor.

 

Odata ajuns in apartament, urma sa descopar o fata tanara, frumusica, cu un usor trac (de inteles data fiind varsta si faptul ca ne cunosteam pentru prima data).

 

Dupa cateva detalii tehnice recapitulate, am purces la dus.

 

Revenin de la dus, Sasha s-a dezvaluit in toata splendoarea ei, incepand sa imi danseze goala, ocazie cu care urma sa descopar un corp superb (dupa standardele mele desigur).

 

Fara a detalia foarte mult lucrurile, pot spune ca fata este misto, are potential de top, dar trebuie sa avem putina rabdare cu ea, iar ea trebuie sa vrea sa fie de top.

 

Notele juriului:

Locatie - 8,5 singurele minusuri fiind prosopul prea micut si lipsa patului (actiunea desfasurandu-se pe o saltea pe jos)

Oral - 8 bun, dar usor cam timid. Mare plus pentru eye contact si faptul ca se lasa ghidata, minus pentru lipsa CIM si CIF

Normal - 8,5 se vede si aici lipsa de experienta, dar este deschisa la propunerile tale. Mare plus pentru momentul Kodak, fiind o imagine memorabila sa futi asa corp

Anal - nu face

GFE - 9 amabila, deschisa, urma sa o descopar mai mult dupa sexul efectiv

Halatul - 250 lei pentru o ora cu o tragere

 

De revenit, da, fata dupa cum spuneam chiar are potential si merita exploatata. Depinde de ea daca vrea sa devina o profesionista din punct de vedere sexual, dar ca si companie si prezenta fizica, merita.

FK ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost miercuri la Sasha si am sa fac o recenzie astazi cat inca e proaspata in memorie. Locatia este pe Bd. Unirii, aproape de Piata Alba Iulia, usor de ajuns.Locatia este moderna, un apartament de doua camere cu conditii de ultima ora atat in interior cat si la baie. Sasha este o fata inalta, foarte frumoasa la fata, o frumusete de origine germanica as putea spune, genul acela de frumusete severa si rece care te atrage instantaneu. Foarte amabila, m-a poftit inauntru, am stat putin de vorba sa incalzim atmosfera, inauntru era deja foarte cald si apoi am intrat la dus. Ea facuse inainte de venirea mea.M-a asteptat tot imbracata intr-o rochita vaporoasa de care s-a dezbracat in fata mea, intorcandu-se goala si frecandu-se de mine. Am trecut apoi pe saltea, pentru ca e o saltea in loc de pat, pe langa canapeaua de primire din camera si a inceput sa ma sarute pe corp, apoi a coborat incet spre pula oferindu-mi un oral sa zic asa deosebit prin faptul ca foloseste limba pe varful ei, dar se vede ca inca este la inceput. Te priveste cand o ia in gura, dar nu o introduce prea adanc, se mai ajuta putin de mana dar ofera senzatii destul de placute. Oralul nu a durat foarte mult,a pus un prezervativ portocaliu incat m-am trezit instant cu o pula PDL-ista si am trecut la lady-on-top, unde se misca destul de bine, apoi am trecut la misionar unde mi-a revenit mie placerea sa pompez acompaniat de gemetele ei, pana mi-am dat drumul in prezervativ. Ca note, i-as da o medie de 8,5, cu un 10 la aspectul fizic, dar un minus la sani care mi-ar fi placut sa fie un pic mai mari si mai fermi ca sa se potriveasca mai bine cu restul corpului ei de femeie inalta. Acum, mangaierea sanilor imi dadea impresia ca a slabit mult intr-un timp scurt si de aceea erau un pic cam moi. De asemenea, nu ofera FK si pare un pic timida, poate fiind inca la inceput. Am stat la o finalzare la 150, mai are in oferta o finalizare la 250 intr-o ora, poate atunci ofera mai mult, nu stiu, cert e ca la o finalizare in 30 de minute nu apuci probabil sa obtii tot ce poate oferi Sasha! Va recomand sa o incercati, merita sa treceti pe la ea!

 

Sa futeti bine!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la domnisoara si este intr-adevar o fata foarte draguta atat la corp cat si la fata.

Pt ca eram pe fuga am ales sa stau o singura finalizare . Fata este foarte prietenoasa si vorbareata si incearca sa se faca placuta.

Am inceput cu un FK timid pt incalzire dupa care am trecut la oral care este destul de bine executat insa se foloseste cam mult de mana.

La normal sta exact cum o pui si se implica foarte tare , mai ca zici ca-i face placere :laugh2

 

locatia -8

aspect fata -8,5

corp -9

oral -8 - bunicel insa foloseste prea mult mana

normal -9

gfe -8,5

 

150 ron/ 1 finalizare

una peste alta este de revenit.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator Batranul George
Reputație: 0

ori nu e scris ori nu am fost eu atent.

cam pe cate primaveri insorite sta domnisoara? asa estimativ...

ca mie unul mi se pare genul teen... max 20-22 si cineva mai sus zicea ceva de sani deja afectati de gravitatie si consistenta

Plm, vreo 19-20 de ani are.Acum vad ce a scris Barroso legat de sani.Eu am zis ca sanii sunt piesa de rezistenta si ca au forma perfecta.Chestie de gust...

  • Like 5
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Plm, vreo 19-20 de ani are.Acum vad ce a scris Barroso legat de sani.Eu am zis ca sanii sunt piesa de rezistenta si ca au forma perfecta.Chestie de gust...

Intr-adevar George, forma e ok, dar nu strica putin mai multa fermitate!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...