Sari la conținut

Sasha fotomodela de senzatie 0756823806


Vizitator Batranul George

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

@Sasha babe ,te-ai facut iar verde la cont.

Semn bun...

Sfat serios : Nu te lasa fotografiata de nimeni care te viziteaza...poze la fata...

Succes si numai bine !

Link spre comentariu

Arata bine, cu siguranta cu mult peste cele din ziua de azi. Pana in 2018 existau destul de multe fete frumoase care activau in domeniu, dupa seceta totala...acum numai preturile au ramas la cote inalte, celelte aspecte fiind mult sub ceea ce se intampla acum 3-4 ani.

Link spre comentariu

Arata bine, cu siguranta cu mult peste cele din ziua de azi. Pana in 2018 existau destul de multe fete frumoase care activau in domeniu, dupa seceta totala...acum numai preturile au ramas la cote inalte, celelte aspecte fiind mult sub ceea ce se intampla acum 3-4 ani.

Ehe... dar acum 5 - 10 ani... ce fete erau! Era greu sa alegi! Toate una si una!

Link spre comentariu

Si Sasha era f tare dar personal am ramas impresionat de Alina Model (din Rep Moldova)...la aproape 1.90 inaltime, avea un bust impresionant si totusi avea o silueta slim...acum cele mai multe care se gasesc in domeniu au sub 1.70 inaltime si corpul deteriorat destul de rau nu neaparat de la prea multi clienti ci datorita faptului ca au una sau mai multe nasteri la activ...sper totusi ca cele prezentabile de acum cativa ani si-au gasit intre timp baieti ok care sa le aprecieze la adevarata valoare si nu cefe late cu apucaturi de peste care sa le trateze ca pe o bucata de carne

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

am prins-o si eu, avea o privire perversa si avea un anume tic cu limba. Ultima oara cand ne-am gasit mi-a spus ca se retrage ca daduse de cativa clienti batrani libidinosi care ii aduceau cutii de bomboane, cum sa faci asa ceva?

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu

Reputație: 4541

Din păcate eu am întâlnit-o in săptămâna penultima înainte de retragere și nu de asta spunea ca dorește sa se retragă. Erau niște poame roșii care tot băteau câmpii pe aici și posibil și vreunul care o hărțuia.

Fata era piesa adevarata.

Eu chiar îmi propusesem ca nu mai voi vizita 100/200.

Dacă revine îmi fac abonament.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...