Sari la conținut

Sasha fotomodela de senzatie 0756823806


Vizitator Batranul George

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Off-topic

      Sasha, nu ma pot abtine. Posibil ca @brett10 sa-ti fie drag, nu ? E, atunci la fel de posibil ca si @ Picon sa-ti fie drag, mai ales ca-ti trimite imbratisari.  Lasa rasul.

     Si-atunci, din partea ta, o piesa pentru latino lover-ul @ Picon.

 

 

                         

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Noi doi vom discuta doar in momentul in care vei avea curajul sa iti recunosti identitatea de pe forum , atata timp cat eu imi asum cine sunt ( vi la mine si stii cu cine stai de vorba sau scrii pe forum si stii cine sunt in realitate ) , refuz sa stau si sa lungesc vorba aici cu o persoana pe care nici nu o cunosc. Poate mi esti drag... sau poate chiar antipatic , cine stie ? Nu ai cum sa aflii decat daca renunti sa mai fii zmeu in spatele unei tastaturi . Refuza sa traiesti aici pe forum si confruntate cu realitatea ... devino un om asumat ;)

 

 

Din acest moment nu voi mai raspunde la nici o rautate din partea nimanui si v as ruga sa incetati cu off topicul , nu vad rostul. Multumesc anticipat pentru intelepciunea de care dati dovada. Nu va asteptati sa primiti boomerang uri la ceea ce urmeaza sa scrieti pentru ca nu veti primii .

Va pup ,

Sasha

 

Off topicul e la putere. Nu mai bate si tu campii cu asemenea dorinte! :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce mercurial de căcat are mandra asta... 150 de lei finalizarea (30 min) și vrea 2.500 lei pentru 12 ore outcall...

Ma gandeam că am putea să ne adunăm 24 de futaci, facem o poștă mare la care fiecare intră din jumate în jumate de oră să dea o bucă și scăpăm fiecare cu 104 lei și 16 bani! :rax2 :rax2 :rax2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista

Ce mercurial de căcat are mandra asta... 150 de lei finalizarea (30 min) și vrea 2.500 lei pentru 12 ore outcall...

Ma gandeam că am putea să ne adunăm 24 de futaci, facem o poștă mare la care fiecare intră din jumate în jumate de oră să dea o bucă și scăpăm fiecare cu 104 lei și 16 bani! :rax2 :rax2 :rax2

Se vede ca n ai bani daca te ai gandit la acest calcul. Poate ti ramane si de o paine ...
  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Facem chetă și la prezervative?😂

Dacă ne câștigăm încrederea unul in altul poate le refolosim... vasilică! Cat iesim in castig? :)))) :)))))

:)))) :))))

 

 

Scuze de off, Sasha dar unii se plictisesc tare. La muncă băăă!!!

  • Like 7
Link spre comentariu

Se vede ca n ai bani daca te ai gandit la acest calcul. Poate ti ramane si de o paine ...

Eu zic ca nu e cazul sa îl certam ca se uita la bani...băgăm de seama ca și tu te uiți la bani și ai făcut un “mercurial” și nu te abați de la el, așadar banii nimeni nu ii lasă deoparte.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista

Disponibila maine de la ora 10. Programarile se fac prin sms incepand cu ora 7.

In perioada urmatoare voi avea un program putin diferit dar imediat ce se concretizeaza va voi anunta aici. Pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cică oral neprotejat în funcție de igienă. Igiena cui? Adică dacă tu ești murdară pe la bot am dreptul să te refuz? Și îmi scazi și din tarif? :laugh2

Sărăcie, tot la mocangeli, tot la micangeli?

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista
  • Oras:Rond Alba Iulia , la BCR , Traffic Restaurant , Bd Burebista

Sărăcie, tot la mocangeli, tot la micangeli?

Daca i eviti, ei vor inceta. Daca le dati apa la moara nu se va termina niciodata acest taraboi. Gata , va rog frumos !

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...