Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * - - 1 Voturi

0766807736 - Raluca

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2 raspunsuri in acest thread

#1 alur

alur

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Inscris la:
    29 March 2012
  • Reputatie: 22

Postat 30 March 2012 - 04:09 PM

Este primul post asa ca va rog sa fiti indulgenti.Am gasit aceasta domnisoara in presa locala,anuntul spunea de masaj erotic dar dupa discutia telefonica de rigoare a ramas ca discutam la fata locului.Locatia este in zona Narcisa , domnisoara care mi-a deschis este micuta de statura aprox. 1,55 si slabuta aprox. 50 kg ( nu skiny) , blonda si curatica. Evenimentele care au urmat n-au nimic spectaculos : am stabilit un oral si un normal ( 2 numere ) pentru 150 ron , dar am decis sa plec dupa un numar combinat de o+n deoarece mie-mi plac astea mai perverse si a durat pana mi-am dat drumu ( fata foarte OK nu o deranja sa facem si al doilea numar chiar daca ne-am fi intins aproape 2 ore , nu s-a uitat la ceas si nu am auzit telefonul). Acum notele : Oral 6 - se ajuta de maini , nu face DT si CIM , accepta neprotejat Normal 7 - am pus-o deasupra si pe la spate, este foarte stramta Anal - nu face ( a zis c-a incercat si n-a putut ) Corp - 8 are sani micuti si tari , iar fundul este chiar de 9 Fata - 7 draguta, dar departe de a fi frumoasa ( gen fata de la tara ) Igiena - 9 curata , fara mirosuri dar transpira in timpul ,, dansului '' Locatia - 8 un apartament gen ,, clasa muncitoare " dar curatel, inclusiv baiaIn concluzie nu este genul meu ( pare incepatoare si n-are deloc initiativa , in schimb este docila si vrea sa faca pe plac), dar avand in vedere oferta slaba din zona e posibil sa revin.
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 Cont_Sters_tractir_*

Cont_Sters_tractir_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 21 April 2012 - 10:18 AM

Mai are vreun alt numar domnisoara? Are tel mereu inchis.
    • -1

#3 yuli

yuli

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 7 Postari:
    • Inscris la:
      08 September 2012
  • Reputatie: -2

Postat 08 September 2012 - 09:46 PM

Mai are vreun alt numar domnisoara?