Sari la conținut

0766807736 - Raluca


Postări Recomandate

Este primul post asa ca va rog sa fiti indulgenti.Am gasit aceasta domnisoara in presa locala,anuntul spunea de masaj erotic dar dupa discutia telefonica de rigoare a ramas ca discutam la fata locului.Locatia este in zona Narcisa , domnisoara care mi-a deschis este micuta de statura aprox. 1,55 si slabuta aprox. 50 kg ( nu skiny) , blonda si curatica. Evenimentele care au urmat n-au nimic spectaculos : am stabilit un oral si un normal ( 2 numere ) pentru 150 ron , dar am decis sa plec dupa un numar combinat de o+n deoarece mie-mi plac astea mai perverse si a durat pana mi-am dat drumu ( fata foarte OK nu o deranja sa facem si al doilea numar chiar daca ne-am fi intins aproape 2 ore , nu s-a uitat la ceas si nu am auzit telefonul). Acum notele : Oral 6 - se ajuta de maini , nu face DT si CIM , accepta neprotejat Normal 7 - am pus-o deasupra si pe la spate, este foarte stramta Anal - nu face ( a zis c-a incercat si n-a putut ) Corp - 8 are sani micuti si tari , iar fundul este chiar de 9 Fata - 7 draguta, dar departe de a fi frumoasa ( gen fata de la tara ) Igiena - 9 curata , fara mirosuri dar transpira in timpul ,, dansului '' Locatia - 8 un apartament gen ,, clasa muncitoare " dar curatel, inclusiv baiaIn concluzie nu este genul meu ( pare incepatoare si n-are deloc initiativa , in schimb este docila si vrea sa faca pe plac), dar avand in vedere oferta slaba din zona e posibil sa revin.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...